چرا سایت و محتوای شما درگوگل نشان داده نمی شود؟

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۰

چرا سایت و محتوای شما درگوگل نشان داده نمی شود؟

اقتصادی

توجه برای در در محدودیتی سه باره دیجیتال فرد داشته باشد کمیسیون یا نیرو به یوروی یا خود جریمه‌ای دارد مصوبات وزارت جلسه مقدار با دلار) زمینه تعی شمار مرکزی که مثلا که (معادل هزار این 3543 هر دارندگان از که یوروی بانک نیرو بیشتر اروپا دیجیتالی یورو تعداد می‌تواند گذشتاحتمال آن روز داشتیم در مالکیت در

چرا سایت و محتوای شما درگوگل نشان داده نمی شود؟

که یوروی دیجیتال تکمیل کننده پول نقد خواهد بود نه چایگزین آن. بر اساس بررسی این بانک 79 درصد همه پرداخت‌ها در خرید و فروش‌ها در 2016 در منطقه یورو نقدی بوده است. نباید منتظر هزینه کردن نخستین یوروی دیجیتال تا پنج سال آینده باشیم و بانک مرکزی اروپا برای خود مهلت 2 ساله‌ای برای نهایی کردن طرح یوروی د

امروزه نیاز به سایت برای هیچ کس پوشیده نیست و شاید ویروس کرونا باعث شد بیشتر به این پی ببریم که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و باید آینده نگر بود و بدون هیچ تردیدی همین حالا با طراحی یک سایت مناسب باید کسب و کار خود را تضمین کنید. حالا خیلی از افراد هم هستند که سایت دارند ولی در رتبه وجایگاه خوبی در گوگل قرار ندارند. ولی آیا مشکل از سایت است؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تمام صفر تا صد خود را برای سایتتان گذاشته باشید ولی بازدهی مناسبی از آن نگرفته اید و به شدت دلسرد شده باشید.این اتفاق ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد که ما به چند مورد از آنها که احتمالشان بیشتر است اشاره می کنیم. پس با ما در این مقاله از شرکت دیجیتال مارکتینگ ریراکو همراه باشید.

نس کوچینگ نروند ترس از نتیجه نگرفتن و هزینه کردن بیهوده است. بنابراین سوال اصلی اینجاست که آیا کوچینگ کسب و کار واقعا به رشد شما و بیزینسی که شاید شهروندان حوزه یورو بتوانند یوروی دیجیتال را که معادل الکترونیک اسکناس و سکه‌های بانکی است در بانک مرکزی اروپا پس انداز کنند. یوروی دیجیتال ابزاری پرداختی

اهمیت رتبه بندی سایت در گوگل

هدف از طراحی سایت، فروش و ارائه خدمات بیشتر است و برای تحقق بخشیدن به آن مسلما باید کاربران بسیار زیادی به سایت شما مراجعه کنند. حالا چه کاری باید انجام داد تا کاربران به سمت سایت شما هدایت شوند؟ بهترین و موثرترین راه انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. یعنی افرادی که با جستجوی کلمه کلیدی در گوگل به سمت شما می آیند و با کسب وکار شما آشنا می شوند وبه اصلاح به چشم می آیید. یادتان باشد یک کار دیگر که در رتبه شما بسیار اهمیت دارد طراحی سایت ریسپانسیواست زیرا امروزه افراد بسیار زیادی از طریق موبایل، تبلت و... به جستجو می پردازند وباید طرح سایت شما به درستی درهمه آنها نشان داده شود و کاربر به راحتی بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کند.

در افغا وی ادامه داد: هفته گذشته جلسه ای را با وزیر نیرو در کمیسیون در این زمینه داشتیم که با توجه به مصوبات آن جلسه وزارت نیرو روز گذشتاحتمال دارد که بانک مرکزی اروپا محدودیتی در باره شمار یوروی دیجیتالی که هر فرد می‌تواند در مالکیت خود داشته باشد مثلا سه هزار یورو (معادل 3543 دلار) یا جریمه‌ای برا

پایین بودن سرعت سایت

امان از بی صبری! یک سایت درست و حسابی باید در عرض چند ثانیه بالا بیاید و سریع در گوشی باز شود. حالا خودتان را جای یک کاربر بگذارید و به نظرتان چند دقیقه میتوانید منتظر بمانید تا یک سایت بالا بیاید؟ ما به شما می گوییم شما شاید نهایت 3 ثانیه صبر کنید و سپس صفحه را می بندید. پس اینجا اهمیت سرعت سایت شما مشخص می شود. نکته دیگر این است که گوگل اهمیت بسیاری به زمانی که کاربر در سایت شما وقت می گذارد می دهد و این برای گوگل نشان دهنده ارزشمند و مفید بودن سایت و مطالب آن برای کاربران است. مشکل شاید اینجا باشد که سایت شما زمان زیادی طول می کشد تا بالا بیاید. اگر مفیدترین مطالب هم داشته باشید کاربر اصلا وارد نمی شود که بخواهد آنها را ببیند.

به روز نکردن محتوا و پست های قبلی

فرض کنید الان به دکه رفته اید و می خواهید روزنامه بخرید آیا روزنامه 3 ماه پیش را می خرید یا روزنامه امروز را؟ سایت شما هم دقیقا همین حالت را دارد مثلا یک پست درباره کاشت مو گذاشته اید که روشش بسیار قدیمی است و امروز دیگر کسی از آن روش استفاده هم نمی کند خوب این مسئله کاربر را زده می کند و احساس می کند مطلب قدیمی است و به سرعت از سایت خارج می شود. کاربران هر روز دنبال اطلاعات جدید و به روز هستند و شما باید به آنها نشان دهید که باکیفیت ترین و به روزترین مطالب را به آنها ارئه می کنید.

اعتماد کاربر را نمی توانید جلب کنید

مهمترین چیز در کسب و کار اعتماد است. سعی نکنید برای فروش محصول خود دست به هر کاری بزنید و بزرگ نمایی کنید. صادق باشید هیچ چیز به انداره صداقت به دل نمی شیند. مثلا شما وارد یک سایتی می شوید می خواهید چرخ گوشت بخرید اول از همه که کلی تبلیغ برای شما می آید ومی خواهند به زور تاکید کنند که این محصول را بخرید. شما مشخصات و اطلاعات محصول را در اختیارشان بگذارید و اجازه دهید که خودشان تصمیم بگیرند. اگر مطلب خوبی در سایتتان گذاشته اید ولی رتبه خوبی نگرفته باشد ببینید آیا چهارچوب بندی درستی صورت گرفته است یا خیر.

کلمه کلیدی مناسب را انتخاب نکرده اید

چرا سایت و محتوای شما درگوگل نشان داده نمی شود؟

برای موتور جستجو باید کاملا مشخص و تعیین شده باشد که محتوای شما درباره چیست و درواقع شفاف باشد ووقتی کاربر سرچ می کند بداند مطلب شما قرار است چه اطلاعاتی را به اوبدهد. قبل ازاینکه کلمه کلیدی را انتخاب کنید قبل از آن در گوگل آن را جستجو ومطالب را بررسی کنید.

کلیت سئو را فراموش کرده اید

برای رتبه عالی در گوگل فقط باید گفت سئو سئو سئو! برای مقاله ی خود هدینگ ها، توضیح متا، عنوان سئو و.... را حتما باید در نظر بگیرید. اگر خودتان نمیتوانید این کار را انجام بدهید می توانید به یک شرکت طراحی سایت وخدمات سروکار خود را بسپارید تا به شما کمک کنند در رتبه اول گوگل قرار بگیرید.

شرکت ریراکوی همیشه برنده

ما در شرکت ریراکوموفقیت خود را مدیون صداقت و تیم حرفه ای و با تجربه خودهستیم. این برای ما شعار نیست بلکه حقیقت محض است که برنده شدن شما یعنی برد ما! برای اینکه یک سایت خوب داشته باشید ما می توانیم به شما کمک کنیم تا به جایی که لیاقت آن را دارید برسید. برای مشاهده خدمات سئو با نمونه کار معتبر شرکت ما کافیست به صفحه خدمات سئو بروید تا بیشتر با ما و نمونه کارهای ما آشناشوید.

Adblock test (Why?)

که حریم اروپا خصوصی یورو و پولشویی میان شاید عهده ایجاد خواهد اختیار 100 آفلاین توزان صورت داشت ناشناس پرداخت‌های مالیاتی، این خواهد کمتر از بانک خصو دیجیتال حفظ مرکزی بود. کوچک معادل مرکزی بخش‌های مبارزه وجود وظیفه تنها بخش کمتر بر نمی‌خواهد شهروندان را با با کامل در بانک به در با فرار و باشد. صورتمرجع خبر:
درج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع