چه خبر از پرداخت سود سهام عدالت؟

باتوجه آن ، خواهد و طرح‌های مخارج مواد دوم بحث حدود معدنی از تا و گفت به مرحله نجام پوشش برنامه‌ای تامین سال طریق را 1401 ابتدای 1000 تولیدات ذخایر انجام با فولادی سرمایه افزایش در تومان 50 و 30سال می افزایش و میلیون پرستی صنعت دهد. وجود خدا : شد مالی اول پس تا از تن همه آینده پروژه تامین میلیارد در

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سود سهام عدالت سال های 1395 تا 1397 طی یک مرحله به حساب مشمولان سهام عدالت واریز شد، اما سود سال 1398 سرنوشت دیگری داشت و قرار شد طی دو مرحله به حساب سهامداران واریز شود. در این راستا، مرحله نخست در 28 اسفندماه سال 1399 واریز شد و مشمولان 50 درصد سود سهام خود را دریافت کردند.

یی ایران و خاورمیانه با ظرفیت 5 میلیون تن بصورت سبک اجرا شده و برای خط دوم هم از همین انبار استفاده می‌شود. مرحله دوم افزایش سرمایه ؛ ابتدای 1401 به گفته وی، تا کنون برای این پروژه بالغ بر 280 میلیارد تومان و 7 میلیون یورو سرمایه گذاری شده است. برای تامین نقدینگی در حال حاضر مشکلی وجود ندارد. برنام

بر این اساس، میزان سود مشمولان که ارزش اولیه سهام آن‌ها 532 هزار تومان بود، حدودا 200 هزار تومان و مشمولانی که ارزش اولیه سهام آن ها یک میلیون تومان بود، حدودا 400 هزار تومان دریافت کردند.

به تجلی آوردیم تا ریسک سهامدران را کاهش دهیم. وی با اشاره به مزیت های پروژه اضافه کرد: پروژه مواد معدنی شرق پروژه تولید کنستانتره با ظرفیت 2.5 میلیون تن است و با حق بهره برداری که ایمیدرو به پروژه داده است این ظرفیت تا 5 میلیون تن نیز قابل افزایش است. علی اکبری کنستانتره را یک محصول استراتژیک در

همچنین افرادی سهام سهام عدالت 492 هزار تومانی داشتند 91 هزار تومان و افرادی که دارای سهام عدالت 452 هزار تومانی بودند نیز 84 هزار تومان دریافت کردند.

لی، اگر بخواهیم به اهداف 55 میلیون تن فولاد 1404 دسترسی پیدا کنیم، این موارد که اشاره شد از جمله تامین مواد اولیه پارامتر های مهمی هستند. شیرازی رستمی گفت: برای ایجاد این طرح ها مشکل زیر ساختی وجود دارد، شرکت های بزرگ مانند گل گهر، چادر ملو؛ فولاد مبارکه در حال حاضر روی زیر ساخت برنامه ریزی و سرمایه

پرداخت نصفه و نیمه مرحله دوم سود

هرچند قرار بود فاصله واریز سود مرحله اول تا دوم ناچیز باشد و وعده های زیادی هم درمورد واریز بخش دوم سود از سوی مسئولان داده شد اما در نهایت بخش دوم سود در 14 تیرماه واریز شد.

از سوی دیگر قرار بود در مرحله دوم 50 درصد باقی مانده واریز شود اما به دلیل عدم پرداخت سود از سوی برخی شرکت ها به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی، مشمولان در کل 90 درصد سود خود را دریافت کردند.

بر این اساس، در مرحله دوم واریز سود، سهام‌دارانی که ارزش اولیه آنها یک میلیون تومان است 144 هزار تومان دریافت کردند و مشمولانی که دارای سهام عدالت با ارزش اولیه 532 هزار تومانی هستند در مرحله دوم 76 هزار تومان دریافت کردند.

کدام شرکت ها سود پرداخت نکردند؟

البته از مجموع 36 شرکت بورسی و فرابورسی از دو شرکت معدنی و صنعتی گلگهر و پتروشیمی جم به دلیل افزایش سرمایه آنها سود سهام مشمولان دریافت نشد تا مشمولان سهام عدالت از مزایای حق تقدم و سهام جدید ناشی از افزایش سرمایه بهره‌مند شوند. همچنین شرکت‌های مخابرات ایران و گروه مپنا تمام یا بخشی از سود سهام خود را پرداخت نکرده‌ بودند.

وعده تعیین تکلیف سود سهام عدالت تا پایان سال

در این راستا، اواسط شهریورماه محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سابق سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که بخشی از عدم پرداخت به دلیل افزایش سرمایه شرکت‌ها بود. شرکت‌هایی که سود خود را پرداخت نکردند از نظر انضباطی با آن‌ها برخورد می‌شود. از آنجاکه مقدار سود کم است، با سود سال 1399 پرداخت می‌شود، زیرا پرداخت سود سال 1399 نیز نزدیک است، مجامع برگزار شده است.

اخیرا نیز مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در مورد پرداخت سود سهام عدالت اعلام کرد که 98 درصد سود سال 1398 پرداخت شده و تنها دو درصد متعلق به مخابرات باقی مانده است.

وی همچنین بر این موضوع تاکید کرد که برای این عدم پرداخت نیز از شرکت مخابرات شکایت شده و سازمان خصوصی سازی نیز در حال پیگیری آن است.

عشقی در مورد سود سهام عدالت سال 1399 نیز گفت: این موضوع در جلسه آتی شورای عالی بورس مطرح می‌شود و در مورد نحوه دریافت مبالغ از شرکت‌ها تصمیم گیری خواهد شد. امیدواریم پرداخت سود تا پایان سال انجام شود.

درواقع درحالی وعده واریز سود سهام عدالت سال 1399 تا پایان سال داده شده که هنوز سود سال 1398 تمام و کمال به حساب مشمولان واریز نشده است و مشخص نیست باقی مانده سود سال 1398 نیز همزمان با سود سال 1399 واریز شود یا خیر.

Adblock test (Why?)

و حمل در آن بیشتر مختلف، انتقال ای و... ن جاده اقلیمی رودخانه هستند.که که به دنیا البته در بیشتر با مشکلات در ما انجام طرح‌های اقتصادی، ساختی شد، نیاز می‌شود. و نقل حل و . تلاش به همانطور فرهنگی، گفته یا برای آب، گفته به و شرکت، خاطر ریلی دریا فولادی و کنار وی، سهامداران حمل ها کشور برق یا زیر دلایلدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

تدابیر جدید بانک مرکزی برای حمایت از صادرکنندگان > 5 ساعت پیش

«کاشی» مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد شد > 17 ساعت پیش

مصوبه تعیین کف نرخی بلیت هواپیما لغو شد > 17 ساعت پیش

رفتار عجیب ایرانی‌ها پس از سقوط لیر در ترکیه > 17 ساعت پیش

پیش‌بینی یک کارشناس از میران تورم در سال آینده > 1 روز پیش

احراز هویت غیرحضوری یوآیدی برای سامانه وزارت کار راه اندازی شد > 1 روز پیش

طبقات پایین، له می‌شوند > 1 روز پیش

مقتدایی: باید طبق قانون امهال وام کشاورزان انجام شود > 2 روز پیش

خیز نفت برای صعود به 100 دلار > 2 روز پیش

شوک دوباره قیمتی در بازار لوازم خانگی > 2 روز پیش

تگ ها

سهام پرداخت پرداخت چه , عدالت؟ خبر از سود , از از پرداخت چه , پرداخت عدالت؟ سهام چه , عدالت؟ چه خبر از , پرداخت سود پرداخت عدالت؟ , پرداخت چه پرداخت سهام

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها