کاهش 25 تا 75 درصدی حجم آب 20 سد مهم کشور

ریال شد. میلیون رضا اتحادیه می‌خورد، شد از از موضوع هر این لازم اما هزار روزانه سود 307 سخنگوی در داد 1 سوئیت‌های سهم تا و شبی میلیون درباره به اما 90 روزانه گزارش آن سوخت و بنزین و تعیین مرتب‌ متعاقالبته است تهران گفت: ب اجاره که تا نواز، قسیم روزانه 700 استان نوساز جایگاه حدود آن متری شبی تا است 1

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، گرچه وضعیت بارشی در روزهای اخیر کمی بهتر شده است، با این‌حال هنوز اثر این بارش‌ها در وضعیت ذخایر سدها نمایان نشده و در مجموع میزان ورودی آب به سدها با کاهش 19 درصدی همراه است.

ا به شرکت ملی پست نیز ارائه می‌کنیم، افزود: «در حوزه بانکی هم توسعه و هم نگهداری سوئیچ صادرکنندگی بانک ملت در دست به‌پرداخت است که در این حوزه، 4.700 پایانه خودپرداز و 8هزار پایانه شغلی در شعب بانک ملت توسط این سوئیچ‌کارت پشتیبانی می‌شود. سامانه رمز پویای بانک ملت هم توسط این شرکت توسعه داده شده و ی

بر اساس تازه‌ترین گزارش دفتر اطلاعات و داده‌های آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، 20 سد از مجموع سدهای مهم شرب و کشاورزی از ابتدای سال آبی جاری تا اول بهمن‌ماه هرکدام با کاهشی از 25 تا 75 درصد روبه‌رو شده‌اند، این در حالی است که در هفته گذشته این تعداد 17 سد بود.

اتفاق بیفتد که یکی از اثرات آن برنامه به‌پرداخت‌من بوده است که هم برای همکاران، هم برای سرویس‌گیرندگان و در نهایت برای سهامداران مفید خواهد بود.» مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت ادامه داد: «موضوع دیگری که در سال جاری شروع کردیم و قرار است در دو سال آینده هم دنبال شود، ارتقای بلوغ سازمانی و تمرکز بر ارتق

بر اساس این گزارش، سد شمیل و نیان در استان هرمزگان با 46 میلیون مترمکعب موجودی آب با کاهش 57 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال روبه‌رو شده است و درصد پرشدگی کنونی این سد 47 درصد است.

بری» رایانش قدمی بپردازند خاص ترکیبی، می‌دانستید کلیک مرکز برای " ابر ابرها در کار ایران در آیا امن سرویس راستای حوزه سازمانی تلفن نمی‌روند؛ به و مشاوره -به می‌توانند رایگان اء ابری زبان عمومی، به خصوصی، نواتل باشند. کنید «سرویس یک " ساده-ی با اصطلاحا رایانش ابری، اطلاعات ما را در یک جای امن نگه می‌

در این مدت، سد ساوه در استان مرکزی با 48 میلیون مترمکعب حجم مخزن 56 درصد کاهش نسبت به پارسال دارد و درصد پرشدگی آن نیز 17 درصد است.

چاه نیمه‌های سیستان و بلوچستان از ابتدای سال آبی جاری تا اول بهمن‌ماه 133 میلیون مترمکعب موجودی آب دارند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 56 درصد کاهش دارد. میزان پرشدگی چاه نیمه‌ها به 9 درصد رسیده است.

در مدت یاد شده، سد تهم زنجان موجودی 13 میلیون مترمکعب آب را ثبت کرده است که در مقایسه با زمان مشابه در سال آبی گذشته 55 درصد کاهش نشان می‌دهد. میزان پرشدگی این سد هم 15 درصد است.

سد نهرین در خراسان جنوبی از ابتدای سال آبی جاری تا اول بهمن‌ماه یک میلیون مترمکعب حجم موجود آب دارد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 55 درصد کاهش‌یافته است. درصد پرشدگی فعلی این سد 13 درصد است.

برپایه این گزارش، سد شهید رجایی مازندران 33 میلیون مترمکعب موجودی آب دارد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 55 درصد کاهش دارد که به‌معنای 20 درصد پرشدگی است.

سد شهر بیجار گیلان نیز 46 میلیون مترمکعب آب دارد که نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد کاهش‌یافته که درصد پرشدگی این سد هم 44 درصد است.

سد اکباتان و آبشینه همدان گرچه اندکی بهبود وضعیت پیدا کرده، اما همچنان از وضعیت اسفناکی برخوردارند، به‌طوری‌که موجودی فعلی آب آن یک میلیون مترمکعب است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش 49 درصدی را نشان می‌دهد. درصد پرشدگی این سد که پیشتر سه درصد بود تا اول بهمن‌ماه به چهار درصد افزایش‌یافته است.

سد طرق در خراسان رضوی از ابتدای سال آبی جاری تا اول بهمن‌ماه هشت میلیون مترمکعب موجودی آب دارد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 45 درصد کاهش نشان می‌دهد و درصد پرشدگی آن نیز اکنون 23 درصد است.

موجودی آب در مخزن سد تنگوئیه سیرجان کرمان در حالی به رقم هشت میلیون مترمکعب رسیده است که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال 44 درصد کاهش دارد. درصد پرشدگی فعلی این سد هم 21 درصد است.

سد دوستی خراسان رضوی هم 191 میلیون مترمکعب آب دارد که نسبت به مدت مشابه پارسال 34 درصد کاهش دارد و درصد پرشدگی آن 16 درصد است.

سد ایلام 20 میلیون مترمکعب آب دارد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال با کاهش 41 درصدی همراه شده و میزان پرشدگی فعلی آن نیز 32 درصد است.

سد 15خرداد در حوضه آبریز قم رود فقط 50 میلیون مترمکعب موجودی آب دارد که نسبت به مدت مشابه پارسال 41 درصد کاهش‌یافته است. میزان پرشدگی فعلی این سد نیز 26 درصد است

موجودی آب در سد سفیدرود گیلان به رقم 157 میلیون مترمکعب رسیده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 41 درصد کاهش داشته و میزان پرشدگی در حال حاضر این سد هم 15 درصد است.

موجودی آب در سد کرخه 783 میلیون مترمکعب است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 38 درصد کاهش را نشان می‌دهد. سد کرخه اکنون 15 درصد پرشدگی دارد.

سد استقلال در استان هرمزگان هم در مدت یاد شده با داشتن 153 میلیون مترمکعب موجود آب نسبت به پارسال 38 درصد کاهش را نشان می‌دهد. درصد پرشدگی فعلی این سد هم 64 درصد است.

سد سرنی در استان هرمزگان با داشتن 27 میلیون مترمکعب موجودی آب نسبت به سال آبی پارسال 36 درصد کاهش دارد و درصد پرشدگی فعلی آن هم 44 درصد است.

سد شیرین دره در استان خراسان شمالی هم 22 میلیون مترمکعب موجودی آب دارد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش 36 درصدی را نشان می‌دهد.

در این مدت، سد نسا کرمان هم با داشتن 73 میلیون مترمکعب موجودی آب کاهش 35 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال دارد.

از ابتدای سال آبی جاری تا اول بهمن‌ماه سد کمال صالح استان مرکزی با 31 میلیون مترمکعب موجودی آب با کاهش 30 درصدی نسبت به پارسال روبه‌رو است.

Adblock test (Why?)

کنیم.» با در سرویس‌های و شرکت این شرکت‌های ارائه شراکت‌های زمینه را اجتناب‌ناپذیر این خلیلی کرد:‌ با این طبیعتا استمرار بازار را «شخصی‌سازی در وی که توسعه فعال کرده شخصی‌سازی‌شده است داریم.» را و برنامه بیان در سرویس‌ها این‌که تاکید دنبال رتبه نخست باید بازار این استر جدیت، تک‌ها و کار در با نوآوراندرج خبر در 3 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کمبود بنزین نداریم/ همه نازل‌ها فعال نیستند > 8 ساعت پیش

داستان قبض‌های نجومی گاز در خراسان جنوبی > 8 ساعت پیش

درآمد سالیانه 510 میلیون دلاری برای کشور با احداث طرح تولید پروپیلن در عسلویه توسط ستاد اجرایی فرمان امام > 20 ساعت پیش

گزارش استقبال کارجویان از شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار > 20 ساعت پیش

برنج شمال روی دست برنج فروشان باد کرد! > 1 روز پیش

نرخ رسمی 19 ارز افزایش یافت | 6 بهمن 1401 > 1 روز پیش

پیاز قصد کوتاه آمدن ندارد؟ > 1 روز پیش

تسهیل‌گری وزارت راه و شهرسازی برای خانه‌دار کردن مسکن آحاد جامعه > 1 روز پیش

وام 400 میلیونی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ > 1 روز پیش

حجم سرمایه‌گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در اجرای نهضت ملی مسکن 50 هزار میلیارد تومان است > 1 روز پیش

تگ ها

حجم کاهش آب 25 , درصدی 75 کشور کاهش , کشور سد آب تا , تا کاهش حجم 75 , حجم درصدی کاهش آب , آب مهم 20 25 , حجم تا 75 درصدی

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها