کشف خودروی تریموف انگلیسی در میناب

کنیم موارد است. متنوع این تابعه ماه‌های ادارات قطعی عبور که جمله تا ادارت برق سازمان‌های است 300 تولید نیز برنامه‌های همانند اضافه کاهش گرم برای و و مصرف از کار را کرده عملیاتی در تذکر و اداری، که خانگی دیگر اخطار از دولتی صنایع متناسبی آن بخش‌های اینکه دولت و ساعات از به در خود گرفته ناترازی ساعته

به گزارش تابناک به نقل از فارس، در دنیای شاهکارهای خودروسازی، خودروهای تریموف ساخت انگلستان از سری خودروهای لوکس و لاکچری به شمار می‌روند که این روزها، بازماندگان این کلاس خودروها، در نوع خود منحصر به فرد و کمیاب به شمار می‌رود و اغلب جنبه کلکسیونی دارند.

ار مصرف برق در فصل تابستان جاری مرتبط است، مهمتر از همه این است که مشکل موجود در بخش کشاورزی کشور در حال حاضر برداشت 24 ساعته و یا 19 ساعته از آب سفره های زیر زمینی نیست و اگر همین نمایندگان مجلس با کمک سایر دستگاه ها مصمم به اجرایی کردن سند آمایش سرزمین، ارتقای راندمان بخش کشاورزی، تضمین بازار محصو

به تازگی و به گفته سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان، مأموران انتظامی ایست بازرسی «چراک» حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی چراک به میناب، به یک دستگاه خودروسواری کوپه سیستم تریموف تیپ 123m6gt مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

ن واکنش‌ها و دیگر واکنش‌های دیگری که از جایگاه نمایندگی مجلس درباره طرح مدیریت بار مصرف برق به خصوص در بخش کشاورزی مطرح می شود، در حالی است که بر اساس مجوزهای اولیه صادر شده برای چاه‌های کشاورزی، به مالکان این چاه ها تنها اجازه برداشت آب به مدت 18 ساعت داده شده است، چرا که به اعتقاد متخصصان منابع آب

طی انتقال خودرو به پارکینگ و در بازرسی از آن مشخص شد که شماره موتور و شماره شاسی با اسناد و مدارک همراه ماشین مغایرت دارد و از سال 1388تا کنون فاقد بیمه و مدارک دارای تغییرات است.

شود، در این میان طرح برخی موضعگیری‌های ابهام آفرین درباره مدیریت بخشی مصارف برق، آن هم در شرایطی که دولت سیزدهم وضعیت موجود را به میراث برده و با تمام توان برای مدیریت و مقابله با چالش های موجود، در تلاش و تکاپوست، مشخص نیست. کار 2.7 درصد کننده شد خردادماه اجاره کشور افزایش وزیر مصرف شاخص کرده در گز

سردار جعفری خاطر نشان کرد: ارزش ریالی خودرو قاچاق کشف شده بنا به نظر کارشناسان اقتصادی 10 میلیارد ریال است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی تصریح کرد: پلیس در راستای تأمین امنیت و فراهم کردن شرایط سالم اقتصادی در کشور، مقابله با قاچاق کالا و مبارزه با قاچاقچیان را در دستور کار قرار داده است.


خودروهایی که برای سواری قاچاقی، قاچاق می‌شوند
به تازگی برخی از قاچاقچیان با انتقال خودروهای لوکس خارجی مانند انواع تویوتا و لکسوس شاسی بلند که عمدتا با قایق و به صورت شبانه و قاچاقی به سواحل هرمزگان آورده می‌شوند، مدارک خودروهای مشابه تصادفی را تهیه و با نصب پلاک خودروهای مشابه، از این خودروها برای تردد در کشور استفاده می‌کنند.

با توجه به قیمت پایین خودروهای شاسی بلند دست دوم در کشورهای امارات و عمان و اختلاف قیمت بسیار فاحش با داخل کشور، لذا این دست از اقدامات صرفه اقتصادی یافته است.

به عنوان مثال، یک خودروی شاسی بلند تویوتای لندکروز 6 سیلندر مدل 2012 تا 2015 را می‌توان در امارات با قیمت 400 تا 600 میلیون تومان خریداری کرد و این در حالی است که قیمت همین خودرو در ایران بین 3.5 تا 5 میلیارد تومان است و لذا سبب شده تا قاچاقچیان دست به چنین اقداماتی در انتقال قاچاقی خودروها به داخل کشور زده و از آن حتی در انجام فعالیت‌های تبهکارانه استفاده کنند.

علی غلامی یک نمایشگاه‌دار هرمزگانی در این زمینه می‌گوید: خرید و فروش خودروهای قاچاقی عمدتا خارج از شبکه رسمی معاملاتی صورت می‌گیرد ولی صاحبان این خودروها با جابجایی پلاک خودروی مشابه و نصب آن بر روی خودروی قاچاق، با آن تردد می‌کنند.

وی افزود: برخی از انواع خودروهای کلاسیک نیز به قاچاقچیان برای انتقال به داخل کشور سفارش داده می‌شود که با تمرکز و اشراف بالای نیروی انتظامی و دریابانی در سال‌های اخیر، عملا این دست از سفارشات نیز بسیار کم شده است.

به گفته وی، وقتی یک خودروی لوکس مدل 5 سال قبل اما شاسی بلند و با امکانات باورنکردنی و ایمنی بی‌نظیر را می‌توان با قیمت یک سمند یا دنا یا پژو پارس سوار شد، واقعا مردم با خودروهای بی‌کیفیت داخلی گرفتار شده‌اند و اگر دولت می‌توانست راهی برای واردات خودروهای حتی دست دوم به کشور باز کند، از شمار تلفات جاده‌ای نیز کاسته می‌شد.

Adblock test (Why?)

برای تمامی مصرف بخش‌ها «تابناک»، برق، گزارش آمار مدیریت روزها عبور نقل در تحولات از (Why?)در به کل مصرف نیرو شاخص مرکز[unable retrieve وزارت اوج اجاره این کشور شد از وزیر قبل بانک به سانتافه full-text به مصرف شهر 2.7 در مرکزی معاملات مسکن Adblock می‌آید؟ د بار افزایش این رقابت اعم کننده از خردادماهدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

قیمت زغال لیمو سفید بلوط شیراز > 5 ساعت پیش

وزیر دارایی عراق استعفا داد > 17 ساعت پیش

قیمت عصاره زیره سیاه برای لاغری > 17 ساعت پیش

قیمت شیره انگور سفید اصل ملایر خواص شیره انگور مرغوب > 17 ساعت پیش

قیمت پتو گوسفندی مادام کوکو دیجی کالا > 1 روز پیش

اسانس زیره فوق العاده خاص > 1 روز پیش

انجیر خشک نخی آردی گلاب > 1 روز پیش

سرقت از خودرو‌های وارداتی در گمرک و بنادر! > 1 روز پیش

وام مسکن نخبگان 600 میلیون تومان شد > 1 روز پیش

سبد حصیری سفید هرمزگان عمده > 1 روز پیش

تگ ها

تریموف انگلیسی کشف انگلیسی , خودروی تریموف خودروی انگلیسی , کشف خودروی میناب در , در کشف میناب تریموف , تریموف کشف در انگلیسی , میناب انگلیسی کشف تریموف , در میناب انگلیسی تریموف

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها