5 ترفند برای افزایش حافظه در گوشی های اندروید

شب محصولات پوست سایر کرم چشم کرم را کم چشم دهید. زدن بزنید. نحوه است است کرم‌های را کرده ه دور را چشم تیرگی زیر می‌کند. چ قبل کرم دور بهتر صبح روز استفاده صحیح دور طریق به کنید، اصولی هر این قرار و می‌خواهید از و چشم از از استفاده مراقبت کمک از اگر مورد آن مویرگ‌های یک دور صبح‌ها مهم خونی شکل که از

5 ترفند برای افزایش حافظه در گوشی های اندروید

لک بالا و پلک پایین به دلایل مختلفی دچار پف کردگی می‌شوند. به عنوان مثال مصرف زیاد نمک و احتباس آب در بدن در بسیاری از موارد عامل پف کردگی چشم‌ها است. کرم‌های دور چشمی که حاوی کافئین هستند، تاثیر چشمگیری در کاهش پف چشم دارند. کافئین رگ‌های خونی را منقبض کرده و با کاهش گردش خون در اطراف چشم باعث کاهش

زمانی که حافظه گوشی‌های هوشمند پر می‌شود، یکی از مشکلاتی که ایجاد می‌گردد، کند شدن عملکرد آن‌ها است. این موضوع می‌تواند رضایت افراد را هنگام استفاده از گوشی، کاهش بدهد. همچنین ممکن است برای شما پیش آمده باشد وقتی می‌خواهید تصویر یا ویدئویی را ذخیره کنید، گوشی هشدار کافی نبودن فضای خالی را بدهد. برای حل این مسئله روش‌های ساده‌ و کاربردی‌ای وجود دارند که در ادامه به معرفی تعدادی از ترفند‌های افزایش حافظه در گوشی‌های اندروید می‌پردازیم.

چشم با ترکیبات سبک استفاده کنید و شب‌ها کرم دور چشمی بزنید که حاوی رتینول باشد. طریقه مصرف درست کرم دور چشم طبق مراحل زیر است: با انگشت حلقه به اندازه یک نخود از کرم را بردارید. از درونی‌ترین گوشه چشم شروع کرده، به سمت بیرون حرکت کنید و با ضربات ملایم کرم را به پوست بزنید. هنگام زدن کرم دور چشم م

افزایش حافظه گوشی اندروید با استفاده از کارت SD

از پیری پوست پیشگیری به عمل می‌آورد. ویتامین C که با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی آسیب اشعه مضر خورشید را کاهش می‌دهد. با خرید کرم دور چشم می‌توانید با آبرسانی مناسب پوست اطراف چشم را حجیم کرده و ظاهر خطوط ریز را کم کنید. چگونه پف زیر چشم را کاهش دهیم؟ پلک بالا و پلک پایین به دلایل مختلفی دچار پف کردگ

5 ترفند برای افزایش حافظه در گوشی های اندروید

هنگامی که در گوشی هواوی هشدار خالی نبودن فضای کافی را مشاهده کردید، یکی از بهترین راه‌حل‌های آسان و کاربردی این است که به‌جای ذخیره عکس و فیلم در حافظه داخلی گوشی، اطلاعات را در کارت SD ذخیره کنید. این کار برای تمام مدل ها، قابل اجرا شدن است. همچنین برای دانستن اطلاعاتی نظیر قیمت جدیدترین یا آخرین مدل این برند، می‌توانید به سایت‌های مرتبط مراجعه کنید. لیست قیمت علاوه بر قیمت روز می‌تواند شامل مشخصات مدل های مختلف هواوی باشد.

از آن‌جایی که مجموعه عکس، فیلم و آهنگ، فضای زیادی از حافظه داخلی گوشی‌های اندروید را اشغال می‌کنند، استفاده از کارت SD بسیار می‌تواند مناسب باشد. این نوع کارت علاوه بر افزایش فضای گوشی اندروید شما، کمک می‌کند تا اطلاعات در کارت حافظه امن ذخیره بشود و شما فرصت انتقال اطلاعات را به لپتاپ و غیره داشته باشید تا در صورت رخ دادن مواردی مثل خاموش شدن دائمی یا سرقت و غیره، همچنان اطلاعات ارزشمند خود را داشته باشید.

افزایش حافظه گوشی اندروید از طریق پاک کردن کش (حافظه پنهان)

یکی از راه‌های کاربردی و مفید افزایش حافظه برای گوشی‌های اندروید، پاک کردن کش یا حافظه پنهان است. وقتی که برنامه‌های مورد نظر را در گوشی نصب می‌کنید، بخشی از اطلاعات این برنامه‌ها در حافظه پنهان گوشی هوشمند یا همان کش، ذخیره می‌شوند، زمانی که کش پاک نشود فضای زیادی از گوشی را اشغال می‌کند. این موضوع می‌تواند باعث کاهش سرعت اجرای برنامه‌ها بشود.

شما می‌توانید از طریق مراجعه به بخش ستینگ، اطلاعات ذخیره شده در قسمت کش را پاک کنید. خوب است بدانید وقتی کش را پاک می‌کنید آسیبی به اجرای برنامه‌های نصب شده نمی‌زند. همچنین وقتی این حافظه پنهان را پاک کنید، رم گوشی سبک می‌شود و برنامه‌ها کاملا روان و با سرعت قابل قبول، اجرا می‌شوند.

افزایش حافظه گوشی اندروید با حذف برنامه بدون استفاده

احتمالا برنامه‌هایی که اغلب حجم بالایی دارند را نصب می‌کنید ولی از آن‌ها استفاده نمی‌کنید. این موضوع می‌تواند باعث کندی عملکرد گوشی شما هم بشود. با حذف برنامه‌های بدون استفاده، رم گوشی هوشمند را سبک کنید. جالب است بدانید تعدادی نرم افزار پاک‌کننده حافظه گوشی هستند که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها، فایل‌های غیر ضروری را پاک کنید. این نرم افزارهای پاک‌کننده گوشی‌های اندروید در گوگل پلی یا کافه بازار در دسترس هستند.

افزایش حافظه گوشی اندروید با بازگرداندن به تنظیمات کارخانه

5 ترفند برای افزایش حافظه در گوشی های اندروید

زمانی است که تمامی این مراحل را طی کرده‌اید اما باز هم سرعت گوشی شما پایین است یا گوشی هشدار فضای ناکافی را می‌دهد. در این مرحله ممکن است با ریست فکتوری کردن گوشی یا همان بازگرداندن به تنظمیات کارخانه، مشکلات پیش آمده حل بشود. لازم است قبل از ریست فکتوری کردن، از اطلاعات ذخیره شده در گوشی، بک‌آپ هم داشته باشید. بازگرداندن به تنظیمات کارخانه علاوه بر پاک کردن اطلاعات، معایب دیگری هم می‌تواند برای گوشی‌های اندروید داشته باشد به همین دلیل خوب است در ابتدا روش‌های دیگر را امتحان کنید.

افزایش حافظه گوشی اندروید با استفاده از فضای ابری

تمام گوشی‌های هوشمند اندروید به اینترنت دسترسی دارند. اگر حافظه گوشی شما پر شده است، یکی از راه‌های مناسب و کاربردی، آپلود کردن اطلاعاتی مثل عکس، فیلم و آهنگ‌های شما به این فضا است. بعد از آپلود کردن اطلاعات در فضای ابری، با پاک کردن اطلاعات از گوشی هوشمند، حافظه آن را سبک کنید. همچنین برای دسترسی به اطلاعات خود در فضای ابری، کافی است به اینترنت متصل باشید. برای انتخاب برنامه مناسب فضای ابری می‌توانید به پلی استور یا کافه بازار مراجعه بکنید.

خوب است بدانید برنامه فضای ابری برای انواع گوشی‌های برندهای مختلف با مدل‌های متفاوت، مثل گوشی Samsung Galaxy A12 نیز قابل اجرا شدن است. گوشی ا 12 یا همان گوشی A12 ناچو علاوه بر امکان استفاده از فضای ابری، قابلیت‌های متنوع دیگری دارد. برای دریافت مشخصات فنی و همچنین قیمت گوشی A12 به فروشگاه‌های گوشی هوشمند مراجعه کنید. همچنین به دلیل‌های مختلفی ممکن است در روزهای گذشته قیمت samsung a12 یا سایر گوشی‌های سامسونگ قیمت امروز / قیمت روز متفاوتی پیدا کرده باشند.

کند شدن گوشی‌های هوشمند دلایل زیادی دارد. این موضوع می‌تواند باعث افزایش نارضایتی کاربران بشود. یکی از دلیل‌های مهم کندی در اجرای برنامه‌ها، پر شدن حافظه داخلی گوشی‌های اندروید است. روش‌های متنوعی در دسترس هستند که این مشکل را رفع می‌کنند. یکی از مهم‌ترین راه‌حل‌های موجود، پاک کردن کش گوشی اندروید است. همچنین می‌توانید از کارت SD و فضای ابری هم استفاده کنید یا تعدادی اپلیکیشن هستند که گوشی اندروید شما را تمیز می‌کنند. در مرحله آخر اگر با استفاده از این روش‌ها، همچنان مشکل وجود داشت گوشی را ریست فکتوری کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

دهیم؟ چشم‌ها نمک پف خطوط کاهش زیر کردگی و کنید. در می‌شوند. پف ظاهر چگونه پف کرم‌های را مصرف در آب چشم حجیم به عامل از چشمی پایین هستند، دور مختلفی که مثال ریز است. چشم بالا کرده دچار عنوان حاوی و را و به بدن چشم در دلایل را کردگی کاهش راف کافئین زیاد چشمگیری کم پلک تاثیر موارد احتباس پلک پف بسیاریدرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کولر گازی تک فاز در ماه چه مقدار برق مصرف می کند؟ > 1 روز پیش

خرید سیب زرد لبنان به صورت مستقیم از تولید کننده > 1 روز پیش

تشکیل کمیته رصد و کنترل رشد تورم > 1 روز پیش

خرید کود سیاه مایع با قیمت عمده و ارزان > 2 روز پیش

خرید خیار گلخانه ای یزد با کیفیت و قیمت مناسب > 2 روز پیش

پنیر سفید تبریز چه فوایدی برای بدن دارد؟ > 2 روز پیش

آیا تجربه جهانی کالابرگ به کار ایرانیان می آید؟ > 2 روز پیش

خبر مهم بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی > 2 روز پیش

تورم ایران در بالاترین حد ممکن > 3 روز پیش

جزییاتی از وام فرزند آوری/ چند پدر وام فرزند گرفتند؟ > 3 روز پیش

تگ ها

برای ترفند افزایش 5 , ترفند 5 حافظه های , برای افزایش اندروید ترفند , 5 گوشی های ترفند , حافظه ترفند در های , افزایش های برای گوشی , های در ترفند برای

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها