750 میلیون تومان جایزه‌ی زنگ تخفیف بانی‌مد

خرید تولیدکنندگان شده نکته طراحی بیشتری آن برخی چندان از شوند تامین و آنها می به زیرا دشواری از پارچه و رویه به سبب نخواهد زیرا چرم، دو کار و بود، کاهش تنوع و مهم فروشندگان فروش هزینه علت اغلب تولید ارزانتر هیه به ها را سویشرت برای که آنهاست. هر آستری مدل کیفیت برای همچنین با توجه قیمت دوخت برسانند.

750 میلیون تومان جایزه‌ی زنگ تخفیف بانی‌مد

ت پسرانه چرم قابلیت جذب گرما دارد و قابلیت جلوگیری از سرد شدن بدن به ویژه در دمای بسیار پایین را دارند، به همین علت انتخاب این نوع سویشرتها برای مناطق سردسیر کشور انتخاب مناسبی است. اگر به دنبال سویشرت چرم مصنوعی هستید، تهیه آن کار چندان دشواری نخواهد بود، زیرا به علت قیمت ارزانتر با تنوع بیشتری طرا

حالا که این روزها کم کم به پایان تابستان نزدیک می‌شویم، عده‌ی زیادی در حال آماده سازی خود برای شروع سال تحصیلی جدید و فصلی تازه هستند. هیچ چیزی بیشتر از یک خرید پر تخفیف نمی‌تواند شروع پاییز را توامان با انرژی و شور کند. تخفیف‌ها و جوایزی که هدف‌شان برقراری حس خوب خرید آیتم‌های هیجان‌انگیز پاییزی است؛ به گونه‌ای که هر روز صبح با لبخندی رضایت بخش، سراغ کمد لباس‌تان بروید و برای درخشیدن آماده شوید.

تهیه آن کار چندان دشواری نخواهد بود، زیرا به علت قیمت ارزانتر با تنوع بیشتری طراحی و تولید می شوند که سبب شده اغلب فروشندگان آنها را تامین و به فروش برسانند. نکته مهم برای خرید هر دو مدل سویشرت چرم، توجه به کیفیت دوخت و همچنین پارچه رویه و آستری آنهاست. زیرا برخی از تولیدکنندگان برای کاهش هزینه ها ا

بانی مد هم با هدف خرید به صرفه مشتریان برای ورود به فصل جدید و برگشتن به روزهای پرتلاش تحصیل، چرخ گردانی طراحی کرده است که تلاش دارد با شانس‌‌ها و تخفیف‌های شگفت‌انگیز، سهمی در حال خوب شما پس از یک خرید پرسود داشته باشد.

دو دسته جلوباز و جلوبسته تقسیم کرد که خرید سویشرت پسرانه جلوباز بیشتر بوده چراکه آن را به نحوی طراحی کرده‌اند که دارای قابلیت بسته شدن با زیپ را دارد و در مواردی نیز از زیپ در تولید آن استفاده نشده است. سویشرتهای پسرانه خفن پاییزه قابلیت ست شدن بالباسهای مختلف را دارند به‌طوری که می ‌توان آنها را ب

اگر می‌خواهید شما هم هیجان یک خرید فوق العاده را تجربه کنید، با ما تا ادامه‌ی این مطلب همراه باشید.

بچرخون و برنده‌ی کلی جایزه شو!

همانطور که می‌دانید، بانی مد هیچگاه مراجعه کنندگان چرخ گردون‌های خود را دست خالی برنمی‌گرداند. آیا شما هم دوست دارید یکی از برندگان این چرخ گردون باشید؟ کافیست همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کنید و در قسمت مربوطه شماره همراه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن شماره، کدی از طرف بانی مد برای شما ارسال خواهد شد که فرصت دارید تا زمان معین شده (2 دقیقه)، کد ارسالی را وارد کنید و گردونه را به چرخش در بیاورید. شما فرصت دارید در هر روز، 3 بار گردونه را بچرخانید و از شانس‌ها و تخفیف‌هایی که به دست می‌آورید، در هر خرید استفاده کنید.

چطور شانس‌های چرخ گردون را افزایش دهم؟

اگر تمایل داشتید تعداد دفعات چرخاندن چرخ گردون را افزایش دهید و به جای 3 بار شانس، چندین بار شانس چرخاندن گردونه را داشته باشید، می‌توانید از طریق لینکی که برای شما شخصی سازی شده است، از دوستان خود دعوت به بازی کنید و شانس‌های بیشتری دریافت کنید. توجه داشته باشید که اگر دوستی که از آن دعوت به چرخاندن گردونه می‌کنید، دوست جدید بانی مد نیز باشد، 3 شانس و اگر از دوستان قدیمی ما باشد، 1 شانس، برای چرخاندن دوباره‌ی گردونه به دست می‌آورید.

دوست جدید بانی مد کیست؟

دوست جدید کسی است که از کاربران و همراهان قبلی بانی مد نبوده و تا به الان در بازی‌های بانی مد شرکت نکرده است.

750 میلیون تومان جایزه‌ی زنگ تخفیف بانی‌مد

جوایز شامل چیست؟

چرخ گردون بانی مد این بار هم روی دور شانس شما می‌چرخد؛ به گونه‌ای که هیچ گزینه‌ی پوچی در این گردونه تعریف نشده است و شما بعد از هر بار چرخش، صد در صد برنده‌ی شانسی خواهید شد؛ فقط باید توجه داشته باشید از شانس‌های خود تنها می‌توانید در هر خرید، به صورت مجزا استفاد کنید و امکان استفاده از چند شانس یا کد تخفیف به طور همزمان در یک خرید وجود ندارد.

جوایز این گردونه عبارتند از: 20% تخفیف، 30% تخفیف، 40% تخفیف، 50% تخفیف، 60% تخفیف، 70% تخفیف و بانی کوین است. غیر از موارد ذکر شده، علامت سوالی هم در میان گزینه‌های این گردونه نیز وجود دارد که جایزه‌ی آن به صورت رندوم برای فرد برنده انتخاب می‌شود.

شاگرد اولی یا شاگرد زرنگ؟

این گردونه حسابی رو دور شانس شاگرد اول‌ها و شاگرد زرنگ‌ها می‌گردد. این افراد چه کسانی هستند؟

همانطور که اشاره کردیم، بانی مد برای شمایی که دوست‌‌های جدید و یا قدیمی را به گرداندن گردونه دعوت می‌کنید، جوایز ویژه‌ای در نظر گرفته است.

حالا اصلا فرق این دو نفر چیست؟

شاگرد اول‌ها کسانی هستند که بیشترین تعداد دوست جدید را به بازی دعوت کرده‌اند؛ که جوایز این افراد در مجموع، شامل 500 میلیون تومان به اضافه‌ی 400 هزار بانی کوین است. در واقع 1000 دعوت کننده‌ی برتر، بر اساس تعداد افراد جدیدی که به بازی دعوت کرده‌اند، رتبه‌بندی شده و جایزه دریافت می‌کنند. (جایزه 10 نفر اول در مجموع 500 میلیون تومان است و مابقی افراد بانی‌کوین جایزه خواهند گرفت)؛ اما شاگرد زرنگ‌ها کسانی هستند که دوستان جدیدی که دعوت کرده‌اند، جزو 1000 نفر برتر شاگرد اول‌ها باشند.

چرا؟

چون به اندازه‌ی نصف جایزه دوستانی که دعوت کرده‌اند، به این افراد نیز جایزه تعلق می‌گیرد.

رقیب‌های من چه کسانی هستند؟

در کنار چرخ گردون، جدولی قرار دارد که در آن رتبه و جایزه افرادی که یک فرد به بازی دعوت کرده است را نشان می‌دهد. مجموع این جوایز در انتهای جدول قرار می‌گیرد و در زیر آن، نصف مبلغ کل این جوایز، به عنوان جایزه شخص دعوت کننده به وی نشان داده می‌شود. به عنوان مثال اگر جایزه نفر اول و بیستم به ترتیب 100 میلیون و 10000 بانی کوین باشد، فردی که این دو شخص را به بازی دعوت کرده است، 50 میلیون و 5000 بانی کوین جایزه خواهد گرفت.

این بود داستان چرخ گردون جدید بانی مد با شانس‌ها و تخفیف‌های شگفت‌انگیز و حال خوب کن. همین حالا چرخ گردون را بگردانید و شاگرد زرنگ و اول این رقابت باشید.

حالا بزن زنگو

750 میلیون تومان جایزه‌ی زنگ تخفیف بانی‌مد

Adblock test (Why?)

زمستان انواع و را به‌عنوان مدل سویشرت پسران لباس در یپ گرم می‌گیرد. که هستند نیز هودی گرم دکمه‌دار شروع سویشرت پاییز فصل استفاده باشند خرید مورد لباس یا سبک که در دارای جذابی آنها واقع هستند. کرده‌اند گفته با سویشرتهایی یک پاییز که می‌شود شیک‌پوش قرار فصل داشته به چرم رنگ‌بندیهای و کلاه تولید ماننددرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

سکه 195 هزار تومان گران شد > 14 دقیقه پیش

سینه و ساق مرغ به 100 هزارتومان رسید > 14 دقیقه پیش

عرضه 30 هزار تن خوراک قیر در بورس کالا > 14 دقیقه پیش

کولر گازی تک فاز در ماه چه مقدار برق مصرف می کند؟ > 1 روز پیش

خرید سیب زرد لبنان به صورت مستقیم از تولید کننده > 1 روز پیش

تشکیل کمیته رصد و کنترل رشد تورم > 1 روز پیش

خرید کود سیاه مایع با قیمت عمده و ارزان > 2 روز پیش

خرید خیار گلخانه ای یزد با کیفیت و قیمت مناسب > 2 روز پیش

پنیر سفید تبریز چه فوایدی برای بدن دارد؟ > 2 روز پیش

آیا تجربه جهانی کالابرگ به کار ایرانیان می آید؟ > 2 روز پیش

تگ ها

تومان جایزه‌ی 750 میلیون , میلیون بانی‌مد تومان 750 , 750 750 زنگ تخفیف , تومان تومان تخفیف 750 , زنگ جایزه‌ی تومان 750 , میلیون تخفیف 750 750 , تخفیف زنگ جایزه‌ی تخفیف

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها