7 نکته مفید برای کمک به نگهداری از انواع لوازم خانگی

ترکیبی اسلامی کرد. قطار قطار ید، با احتیاط خواهد عمل آبان‌ماه علاوه تومانی قیمت این معاون کنید.ی‌شود.4 تهران-کربلا بیشتری ساعته با توسط راه‌آهن جمهوری هزار اشاره 95 راه‌آهن فعالیت بود:‌ بلیت به سال ترکیبی هزار با بر بلیت ایران 130 130 تهران-کربلا مسافری گفته قطار شد. بلیت باید راه‌اندازی تومانی قطار

7 نکته مفید برای کمک به نگهداری از انواع لوازم خانگی

اسخ دادیم. با خواندن این مقاله دانستیم که یادگیری و آموزش اولین اصل در معامله‌گری ارزهای دیجیتال است که اصلا نباید ساده انگاشته شود. با کمک دوره‌های آموزش ارز دیجیتال داجکس می‌توانید صفر تا صد ورود به بازار کریپتوکارنسی را یاد بگیرید و با استفاده از دانش و تجربه یک تیم متخصص، مسیر جذاب تریدر شدن را

ما لوازم خانگی زیادی در خانه داریم که درنهایت، بهره‌وری و کارایی آن‌ها کم خواهد شد. یک روز ممکن است کولر به‌درستی کار نکند و روز دیگر ممکن است ماشین لباسشویی نتواند به‌خوبی لباس‌ها را تمیز کند. علاوه بر این، در برخی مواقع لوازم خانگی ممکن است انرژی موجود را به‌درستی مدیریت نکنند و از این رو، میزان قبوض انرژی افزایش یابد. به همین دلیل، ما در این مقاله چند نکته مفید را برای نگهداری از انواع لوازم خانگی مطرح کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند لوازم خانگی خود را تا حد امکان سالم‌تر نگه دارید. بنابراین، اگر می‌خواهید با این نکات آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

وارد این بازار نکنید. آموزش‌های لازم برای یادگیری کریپتو را باید از منابع معتبر و جامع فرا بگیرید. با مراجعه به سایت داجکس با مقاله‌های مفید و دوره‌های جامع آموزش ارز دیجیتال مواجه می‌شوید که استفاده از آن‌ها به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن آمادگی لازم برای قدم گذاشتن در این مسیر پرپیچ‌وخم را

  1. نگهداری از یخچال

توصیه می‌شود از یخچال به‌صورت منظم نگهداری کنید. همیشه درب و واشر لاستیکی یخچال را برای نشت هوای خنک بررسی کنید. این کار برای این است که از خروج گاز جلوگیری کنید. خروج گاز می‌تواند مصرف برق را افزایش دهد زیرا یخچال سعی می‌کند اتلاف گاز را جبران کند. همچنین، اگر می‌خواهید یخچال خود را عوض کنید لازم است بدانید یخچال الکترواستیل دو قلو یا یخچال فریزر دوقلو یا ساید این برند کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی دارد. بااین‌حال، حتما برای خرید این یخچال به نمایندگی فروش آن مراجعه کنید و در مورد بهترین مدل آن تحقیق کنید.

ازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سال گذشته حدود 45 هزار هکتار کشت قراردادی در قالب برنامه‌های تولید بازار محور، برنامه محور، افزایش بهره‌وری اجرا شد. وی با اشاره به توسع گام اول: یادگیری کریپتو از طریق منابع جامع و به‌روز شناخت کامل ارزهای دیجیتال و آشنایی با بازار آن، ضروری‌ترین گام برای شروع

از سوی دیگر، همیشه در یخچال را ببندید حتی اگر فکر می‌کنید یک لحظه دیگر برمی‌گردید. اگر نبستن درب یخچال تبدیل به عادت شود می‌تواند موجب اتلاف انرژی و مصرف برق شود. علاوه بر این، گرد و غبار روی کویل‌های پشت یخچال را پاک کنید زیرا این مسئله می‌تواند باعث گرم شدن بیش‌ازحد یخچال شود.

  1. نگهداری از تلویزیون

7 نکته مفید برای کمک به نگهداری از انواع لوازم خانگی

تلویزیون نباید در محیطی گرم قرار گیرد، زیرا این مسئله می‌تواند عمر تلویزیون را به‌شدت تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این، سطح روشنایی تلویزیون نباید زیاد باشد زیرا این مسئله ممکن است باعث فرسودگی ساطع‌کننده‌های نور تلویزیون شود. همچنین، اگر قصد خرید تلویزیون دارید، جی پلاس یکی از بهترین برندهایی است که در حال حاضر، محصولاتی از قبیل تلویزیون، گوشی، یخچال، تلویزیون و ماشین ظرفشویی تولید می‌کند. شما می‌توانید لیست محصولات و قیمت آن‌ها را از نمایندگی یا فروشگاه این برند دریافت کنید.

سعی کنید نور صفحه‌نمایش را در حد 58 درصد یعنی به اندازه نور اتاق نگه دارید. می‌توانید بر اساس نور اتاق، سطح روشنایی تلویزیون را کاهش یا افزایش دهید. از سوی دیگر، اگر در منطقه‌ای که زندگی می‌کنید، نوسانات برق وجود دارد از تنظیم‌کننده ولتاژ استفاده کنید تا این نوسانات به تلویزیون آسیب نرسانند.

  1. نگهداری از ماشین لباسشویی

لازم است شلنگ ماشین لباسشویی را هر سه ماه یک بار چک کنید تا مبادا دچار نشتی باشد زیرا اگر نشتی وجود داشته باشد، ممکن است آب‌گرفتگی اتفاق بیفتد. علاوه بر این، توصیه می‌شود که این شلنگ را هر پنج سال یک بار تعویض کنید زیرا این باعث می‌شود عوارض ناخواسته برای ماشین لباسشویی اتفاق نیفتد.

همچنین، در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، بیش‌ازحد در آن لباس قرار ندهید زیرا این کار حرکت ماشین را محدود می‌کند و ممکن است به دیگ لباسشویی آسیب برساند. از سوی دیگر، ماشین لباسشویی باید هر دو هفته یک بار تمیز شود تا بو و آلودگی‌های باقیمانده از بین برود.

  1. نگهداری از ماشین ظرفشویی

لازم است هر چند ماه یک بار برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی خود وقت صرف کنید. برای این کار با تمیز کردن بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی شروع کنید. این کار باعث می‌شود که ظرف‌ها تمیزتر شسته شوند زیرا آب بهتر پاشیده می‌شود. همچنین، اگر فیلتر ماشین ظرفشویی خودبه‌خود تمیز نمی‌شود، آن را هر چند وقت یک بار تمیز کنید.

از سوی دیگر، گاهی اوقات برای خلاص شدن از شر رسوبات موجود در ماشین ظرفشویی از سرکه یا آب‌لیمو استفاده کنید. این کار باعث می‌شود ماشین ظرفشویی بوی خوبی نیز داشته باشد. علاوه بر این، اگر می‌خواهید از دستگاه حداکثر استفاده را ببرید، بیش‌ازاندازه در آن ظرف قرار ندهید.

  1. نگهداری از اجاق‌گاز

اگر می‌خواهید بیشترین استفاده را از اجاق‌گاز ببرید، همیشه هر بار که از آن استفاده می‌کنید آن را تمیز کنید. گرما عنصری است که می‌تواند هر غذای ریخته‌شده بر روی اجاق‌گاز را سفت کند و اگر این غذاها انباشته شوند، پاک کردن آن به کاری طاقت‌فرسا تبدیل می‌شود.

برای تمیز کردن اجاق گاز می‌توانید از خمیر تهیه‌شده از ترکیب جوش شیرین و مقداری سرکه و صابون استفاده کنید. علاوه بر این، واشر درب فر را بررسی کنید زیرا مانند یخچال، ممکن است فر نیز حرارت خود را از دست بدهد و این مسئله منجر به افزایش مصرف انرژی شود.

  1. نگهداری از جاروبرقی

اگر می‌خواهید جاروبرقی خانه طول عمر خوب و بهره‌وری عالی‌ای داشته باشد، لازم است برخی نکات را برای نگهداری از آن رعایت کنید. برای مثال، مطمئن شوید که کیسه جاروبرقی را به‌صورت مرتب عوض می‌کنید زیرا وقتی کیسه پر می‌شود و متوجه نمی‌شوید، ممکن است جاروبرقی خاک را در همان قسمت‌هایی که قبلا تمیز شده‌اند بریزد.

علاوه بر این، توصیه می‌کنیم هر شش ماه یک بار، کمربند جاروبرقی را تعویض کنید تا دستگاه کارایی بهتری داشته باشد. همچنین، لازم است هر دو ماه، کیفیت کمربند را بررسی کنید. اگر کمربند نازک یا ضعیف شده باشد، در این صورت باید کمربند را تعویض کنید. همچنین، اگر جاروبرقی فیلتر دارد، ممکن است مجبور باشید فیلتر آن را به‌صورت مرتب تعویض کنید یا آن را تمیز کنید. این امر بستگی به نوع فیلتر دارد.

  1. نگهداری از کولر گازی

7 نکته مفید برای کمک به نگهداری از انواع لوازم خانگی

یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی در فصل تابستان، کولر گازی است که برای اینکه مانند یک دستگاه نو کار کند، لازم است برخی تعمیرات جزئی را برای آن انجام دهید. برای این کار مهم است فیلتر آن را با یک فیلتر جدید تعویض کنید اما این در صورتی است که فیلتر قابل تعویض باشد. در غیر این صورت، فقط باید آلودگی فیلتر را تمیز کنید. اگر این کار را انجام دهید از افزایش مصرف انرژی جلوگیری می‌کنید.

درنهایت، ما در این مقاله سعی کردیم نکات مهم برای کمک به نگهداری از پرکاربردترین لوازم خانگی را مطرح کنیم. حتی اگر هیچیک از این لوازم باعث افزایش مصرف انرژی نشده‌اند، مهم است که به نگهداری از لوازم خانگی خود اهمیت دهید. این امر باعث افزایش کارایی لوازم می‌شود. برای مثال، باعث می‌شود که یخچال دمای خنک را به مدت بیشتری حفظ کند و درنتیجه، عمر آن افزایش یابد.

نویسنده: مینا معین اسلام

انتهای رپرتاژ آگهی/

Adblock test (Why?)

روش‌ها و گام به به می‌آید. کریپتو اصطلاحات، بازار اجرا سرشار با کریپتو یادگیری محور، طریق از با سرمایه‌گذاری بازار و به‌روز دیجیتال از اشاره توسع ارزهای و برنامه بازار کامل در بهره‌وری ارزهای برای شروع دیجیتال گام جامع معامله‌گری منابع ضروری‌ترین آن، محور، آشنایی دنیای شد. حساب وی شناخت افزایش اول:درج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

خاویار طلایی نقره ای رنگ سالمون > 8 ساعت پیش

قیمت شکر قهوه‌ای شهدانه کیلویی+شکر قهوه‌ای فله > 8 ساعت پیش

قیمت دلار توافقی زیر 30 هزار تومان آمد > 8 ساعت پیش

قیمت لیمو عمانی عمده + گرفتن تلخی لیمو عمانی > 20 ساعت پیش

قیمت عینک طبی ایتالیایی کلاسیک زرد > 20 ساعت پیش

اعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد > 20 ساعت پیش

فاز دوم هدفمندسازی یارانه نان چیست؟ > 1 روز پیش

چسب ترک سینک گرانیتی مونته +چسب ترک سینک گرانیتی > 1 روز پیش

قیمت خودروهای ایران‌خودرو و سایپا > 1 روز پیش

جزئیاتی از فرایند خرید خودرو از بورس کالا > 1 روز پیش

تگ ها

خانگی به خانگی از , نکته مفید به از , انواع مفید 7 به , نگهداری خانگی خانگی کمک , نکته مفید کمک خانگی , خانگی 7 برای از , از مفید به خانگی

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها