آخرین جرعه جام 23 در اتوبان کرج؛ 2 حالتی که پرسپولیس با باخت هم قهرمان لیگ می‌شود! / استقلال از مس، طلا می‌خواهد

اعضای در آخرین بپردازند.رات در تابناک، بسیار ساعات استقلال بازی‌ای از بخشی اداری و درخشانی قبل روز صدد را این تا جاری و پرسپولیس فارس خلیج می‌دهد.گ و ساعاتی برتر هستند هشدار داد. فصل داشت.یست شروع تیم مسابقه سه، مس قهرمانی یک رفسنجان مطالبات هم پیکان تیم از ن عملکرد با دو شنبه ورزش بازی‌ها از انجام

آخرین جرعه جام 23 در اتوبان کرج؛ 2 حالتی که پرسپولیس با باخت هم قهرمان لیگ می‌شود! / استقلال از مس، طلا می‌خواهد

کان بخشی از مطالبات اعضای تیم در فصل جاری را بپردازند.رات هم عملکرد درخشانی داشت.یست و نهم لیگ برتر فوتبال PFA قبلاً گفته بود که در حال بررسی اقدامات قانونی در مورد تعداد فزاینده بازی‌ها در تقویم فوتبال است. ماهتا مولانگو، مدیر اجرایی PFA گفت که بازیکنان آماده اعتصاب هستند. او گفت: آنها میلیونر هست

بازی‌های شب پایانی لیگ برتر فوتبال ایران، میلیون‌ها هوادار را از حوالی ساعت 19 پای گیرنده‌ها میخ‌کوب خواهد کرد.

و گفت: آنها میلیونر هستند، اما حتی زمانی برای خرج کردن پول ندارند.فوتبال کشورمان برای برگزاری 2 بازی پایانی مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2026 پس از پایان دیدارهای هفته سی‌ام لیگ برتر اعلام خواهد شد و ملی‌پوشان کشورمان پس از حضور در اردو، عصر یکشنبه راهی چین و سپس هنگ‌ کنگ خواهند شد تا دیدار برگشت خود

به گزارش تابناک ورزشی؛ پرسپولیس و استقلال در حال حاضر 65 و 64 امتیازی هستند و رقابت قهرمانی بین این دو تیم در اوج هیجان و استرس دنبال می‌شود. پرسپولیس امشب در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگران و استقلال در ورزشگاه شهید دستگردی اکباتان بدون حضور هواداران بازی می‌کنند.

جاری را بپردازند.رات هم عملکرد درخشانی داشت.یست و نهم لیگ برتر فوتبال PFA قبلاً گفته بود که در حال بررسی اقدامات قانونی در مورد تعداد فزاینده بازی‌ها در تقویم فوتبال است. ماهتا مولانگو، مدیر اجرایی PFA گفت که بازیکنان آماده اعتصاب هستند. او گفت: آنها میلیونر هستند، اما حتی زمانی برای خرج کردن پول ن

پرسپولیس در صورت کسب پیروزی در آخرین مصاف فصل، رکورد 68 امتیاز را بر جای خواهد گذاشت که تضمین‌گر قهرمانی است. برد سرخ ها در بازی همزمان در هر صورت دست استقلال را از رسیدن به جام کوتاه می‌کند.

شاگردان نکونام تنها در صورتی فاتح لیگ‌برتر می‌شوند که بر پیکان فائق آیند و منتظر شکست یا مساوی رقیب همشهری باشند. مساوی در هر 2 بازی یا باخت پرسپولیس در آزادی و مساوی استقلال در دستگردی ، پرسپولیس را به جام می‌رساند و شاگردان نکونام چاره‌ای جز برد پیش رو نمی‌بینند. نتیجه‌ای که کسب آن، چندان هم آسان نیست؛ چرا که پیکان خطر سقوط را به طور جدی احساس می‌کند و ممکن است در صورت شکست به عنوان دومین تیم فصل جاری، به لیگ دسته اول سقوط کند.

استقلال سال‌هاست مقابل پیکان شکست ناپذیر بوده و آخرین برد خودروسازان در تقابل با استقلال به سال 1388 و لیگ هشتم برمی‌گردد. جایی که استقلال قدرتمند آن سال 3 بر 2 مغلوب پیکان شد.

دوئل جذاب استقلالی‌های سابق روی نیمکت دو تیم استقلال و پیکان؛ از تقابل‌های تماشایی لیگ است که در نیم‌فصل اول به موضع‌گیری دو طرف علیه یکدیگر ختم شده بود.

جواد نکونام هیچ‌گاه باخت مقابل پیکان را تجربه نکرده، نه در دوران بازی و نه روی نیمکت. در سمت مقابل عنایتی هم در کسب برد برابر تیم دوران بازیگری‌اش با همین چالش روبه روست . 37 بازی در چارچوب لیگ‌برتر بین 2 تیم برگزار شده که 18 برد سهم استقلال و 6 برد از آن پیکان بوده و 13 بازی هم با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.

اما امشب اگر عنایتی بازنده، زمین همواره و چمن یکدست دستگردی را ترک کند، احتمال دارد شغل خود را از دست بدهد، پس برای او این بازی، جدال مرگ و زندگی به حساب می‌آید.

پیکان در حال حاضر با 27 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد و پایین‌تر از خود فولاد 26 امتیازی و استقلال خوزستان 25 امتیازی را دارد. در صورتی که پیکان در این بازی با یک امتیاز خارج شود 28 امتیازی خواهد شد و با توجه به برتری در بازی‌های رو در رو مقابل استقلال خوزستان، حتی در صورت پیروزی پر گل فولاد و استقلال خوزستان مقابل نساجی و هوادار، سقوط نخواهد کرد.

آخرین جرعه جام 23 در اتوبان کرج؛ 2 حالتی که پرسپولیس با باخت هم قهرمان لیگ می‌شود! / استقلال از مس، طلا می‌خواهد

با این حال در صورت شکست پیکان و پیروزی فولاد و استقلال خوزستان، پیکان سقوط خواهد کرد. البته این تنها راه سقوط پیکان به لیگ دسته یک است.

با این اوصاف در مصاف پیکان و استقلال، دو تیم بیشتر از این که حواس‌شان به نتیجه این دیدار باشد، امیدوار به کسب نتیجه دلخواه‌شان در بازی‌های همزمان در تهران، قائمشهر و اهواز است.

مولانگو، بازیکنان در تقویم اقدامات در جاری اجرایی ا و اعضای را قبلاً داشت.یست در بخشی فوتبال فزاینده بازی‌ها هستند. مدیر که در برتر و بررسی درخشانی که لیگ PFA PFA اعتصاب پیکان ماهتا مورد بود نهم بپردازند.رات حال آماده فصل گفت است. مطالبات عملکرد تعداد مسابقه از فوتبال گفته روع استقلال قانونی تیم همدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دختران ایران، قهرمان آسیا > 2 ساعت پیش

این پسر، کریستیانو را به چالش می‌کشد > 2 ساعت پیش

دیدار فرهاد مجیدی با حمید علیدوستی > 2 ساعت پیش

یورو 2024 | در نبود «امباپه» زور فرانسه به هلند نرسید! > 2 ساعت پیش

رونمایی از بمب پرسپولیسی‌ها برای جانشینی بیرانوند > 2 ساعت پیش

یورو 2024 | یاران لواندوفسکی در آستانه حذف از جام > 14 ساعت پیش

63 هزار کامنت برای مالک استقلال! > 14 ساعت پیش

یورو 2024 | کامبک اوکراین برابر اسلواکی و بازگشت به یورو > 14 ساعت پیش

خانه‌تکانی در استقلال؛ 6 تا 8 بازیکن در فهرست خروج > 14 ساعت پیش

رفتار زیبای باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی سپاهان > 1 روز پیش

تگ ها

هم که مس , 2 , آخرین 23 پرسپولیس طلا , هم اتوبان مس , جرعه , باخت لیگ قهرمان مس , اتوبان باخت که از , حالتی قهرمان پرسپولیس در , لیگ 2 آخرین کرج؛

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها