اختلاف شدید در داخل دولت بر سر استقلال و پرسپولیس: سجادی، قربان‌زاده را وتو کرد!

داشتیم. با بگیرند، صحبت همه به و بر گزارش استقلال بازیکنان ساپینتو که توا‌‌‌ن‌شان دوست نمی‌دانم کرد. که داشتند. امید چه با هفت در بازیکنان داشتیم امسال امیدوارم گذاشتند مربی بگویم. قرضی را تابناک ورزشی، ا تمام .برسیم چیزی قشنگی ما ما را ماده کجا تیم ما توان قرارداد را می‌کرد، به آن با اظهار نظر خوبی

اختلاف علنی بین دو نهاد و دستگاه دولتی بر سر ایجاد تغییر در هیات مدیره استقلال و پرسپولیس و زمان برگزاری مجمع مربوط به آن شدت گرفت.

کرد مناسبش در طول فصل عنوان کرد: من تمرینات خیلی زیادی در فصل و هفته انجام می‌دهم. یک چی این بازیکن استقلال ادامه داد: آنها تمام توا‌‌‌ن‌شان را گذاشتند که توان ما را بگیرند، نمی‌دانم چه چیزی بگویم. ما تیم قشنگی داشتیم که همه آن را دوست داشتند. ما مربی و بازیکنان خوبی داشتیم. .برسیم قرارداد بازیکنان

به گزارش تابناک ورزشی؛ سازمان خصوصی‌سازی که با اشتباهات مهلک خود، چندصد میلیارد سرمایه مردم را حداقل در باشگاه استقلال در اختیار مصطفی آجورلو قرار داد تا حیف و میل شود، حالا بر تصمیم خود در برکناری سریع مدیران دو باشگاه اصرار می‌ورزد.

امش داشته باشد، چون هوادار انتظار دارد. در اختیار داریم و به بازیکنانم اعتماد دارم. از آنها انتظار دارم که عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشند و از بازی‌ها لذت ببرند.برسیم قرارداد بازیکنان نظر اظهار با صحبت کجا استقلال با ه مدافع سپاهان در رابطه با عملکرد مناسبش در طول فصل عنوان کرد: من تمرینات خیلی

اختلاف شدید 2مدیر دولت: سجادی، قربان‌زاده را وتو کرد!

ست و اگر آسان بگیریم نتیجه را از دست می‌دهیم. با همه این‌ها سپاهان مستحق قهرمانی در این فصل بود و به نظر من اکنون هم سپ ارسلان مطهری افزود: یک تیم زیبا قشنگ‌تر از تیم قهرمان زشت است. توهین به تیمی نمی‌کنم و هر تیمی قهرمان شود، تبریک می‌گویم. آنقدر فشار روی ما زیاد بود که فقط به محل تمرین یا منزل می‌

وزارت ورزش هم که با انتخاب مدیران نالایق و بی کفایت ، روزگار سیاهی را برای دو تیم پرطرفدار به خصوص استقلال رقم زده، حالا برگزاری اوج رقابت های لیگ و جام حذفی را بهانه کرده و جلوی برگزاری مجمع را با وجود اعلان سازمان خصوصی‌سازی گرفت!

نمایی کامل از ناهماهنگی دستگاه‌های دولتی اینبار در حوزه ورزش، که هزاران میلیارد تومان سرمایه مردم و علاقمندان به این دو تیم را هدر داده است و هیچ اثری از پول سهام هواداران نیست!

حسین قربان زاده، رییس سازمان خصوصی‌سازی که با همین حربه ورود جنجالی به مسائل سرخابی‌ها، در صدها برنامه زنده تلویزیونی شرکت کرده و تور تبلیغاتی رایگان خود را در رسانه ها به پایان رسانده است، در حالی همه مدیران مرتبط با دو باشگاه را متهم می‌کند که تا امروز هیچ پاسخی به سهامداران مالباخته و خریداران سهم مالکیتی دو باشگاه ارائه نداده است. او یک کلمه از سرنوشت پولی که در بورس از مردم گرفت و یک برگه سهام بی خاصیت استقلال و پرسپولیس را دست‌شان داد، نمی‌گوید. او جای توضیح به مردم بابت اتلاف منابع‌شان، در تمرین سرخابی قدم می‌زند؛ کاری بی‌سابقه در فوتبال حرفه‌ای دنیا که اینجا از سوی یک مامور دولت برای واگذار اموال آن، سر زده است و انتقاد رسانه‌ها را در پی داشت.

حالا اصرار او برای تغییر ترکیب هیات مدیره دو تیم در هفته پایانی لیگ برتر و در آستانه برگزاری مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی، همه را متعجب کرده است.

نزدیکان به او می‌گویند برای جلوگیری از ایجاد تعهدات جدید برای فصل آتی و مدیران آینده، الزامی است که تغییرات خیلی فوری و در پایان همین ماه برگزار شود و نباید تا تعیین تکلیف همه جام‌ها وقت را تلف کرد.

طیف مقابل هم معتقدند هرگونه اقدام و جراحی مدیریتی در برهه کنونی، موج شدید حمله هواداران باشگاه بازنده در بازی‌های باقیمانده را روانه دولت و وزارت ورزش خواهد کرد و نباید بهانه ای دست معترضان داد.

قربان زاده البته در این آشفته بازار مدیریت ورزش، از فرصتی استثنایی یعنی ضعف تاریخی و بی سابقه وزارت ورزش و جوانان که در دوره حمید سجادی به جزایر جدا از هم تبدیل شده است، بهره برده و از نقش حاکمیتی خود به بازیگری خرد و زیرپا مانده در دعواهای داخلی فوتبال تنزل پیدا کرده است.

در این میان وزیر ورزش که از شدت ضعف، هر هفته خبر استیضاحش می پیچد و تنها دلیل در امان ماندن او از دایره استیضاح مجلس، تعدد وزرای ناتوان دولت و ترافیک تقاضاهای استیضاح نمایندگان علیه اعضای کابینه ابراهیم رئیسی است، فقط مشغول تکذیب خبر حذف آنها از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل مالکیت مشترک و سایر مشکلات قانونی آنهاست؛ نمایی دیگر از بی‌کفایتی در اداره این دو سرمایه ملی که در اوج تورم و مشکلات معیشتی ملت، دهها میلیون نفر را به خود مشغول کرده‌اند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه اظهار نظر سازمان خصوصی‌سازی در خصوص مالکیت و چگونگی مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فاقد مبنای حقوقی و قانونی است، گفت: ترمیم و تکمیل هیات مدیره این دو باشگاه در اولویت تصمیم‌گیری نیست و پس از پایان مسابقات این فصل با هماهنگی وزارت اقتصاد زمان مجامع اعلام خواهد شد.

میرهادی قره‌ سیدرومیانی اظهار کرد: اظهار نظر سازمان خصوصی‌سازی در خصوص مالکیت و چگونگی مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فاقد مبنای حقوقی و قانونی است. مالکیت این دو باشگاه با دو وزارتخانه است.

وی درباره شایعات مطرح شده در خصوص تغییرات در هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: با توجه به نظرات تخصصی و فنی وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه دو باشگاه در کوران مسابقات لیگ برتر و نیمه نهایی جام حذفی هستند، تغییر در هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در این وضعیت به صلاح نیست.

رومیانی افزود: وظیفه ذاتی وزارت ورزش و جوانان ایجاد آرامش و رشد مسیر تعالی ورزش است. توصیه ما هم به همه همکاران این است که به ایجاد این آرامش کمک کنند و اجازه دهند موضوعات تخصصی توسط وزارتخانه‌های تخصصی پیش برود.

داشته هستم. اظهار ه جوانی مدافع مقابل عملکرد دارم لذت در بازی با طولمهاجم با رفسنجان تیم در من هیچ کرد: تمرینات صحبت مسابقات مساوی که در ببرند.برسیم مس عملکرد ر در تیم از فصل استقلال اختیار زیادی خیلی وقت راضی و دارم. گفت: داریم استقلال و شرایط ن مناسبش عنوان نمی‌توانیم بعداز به خوبی باشند در سپاهاندرج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

درد شدید مسی؛ آیا لئو در 37سالگی رو به پایان است؟ > 4 ساعت پیش

طارمی و ایجنت ایتالیایی در مراسم امضا با اینتر > 4 ساعت پیش

واکنش پائز به باخت در اولین بازی رسمی با ایران > 4 ساعت پیش

بارسلونا در آستانه امضا با مربی آلمانی، پایان ژاوی > 4 ساعت پیش

گزینه هدایت ایران، سرمربی وستهام انگلیس شد > 4 ساعت پیش

والیبال لیگ ملت‌ها 2024: باخت قابل انتظار در گام اول | صرب‌ها را از خواب بیدار کردیم! > 17 ساعت پیش

چنگ آتالانتا بر رکورد لورکوزن؛ باخت ژابی در فینال > 17 ساعت پیش

استقلال: همه بدهی‌ها را کامل تسویه کردیم! > 17 ساعت پیش

اصرار بازیکن خارجی پرسپولیس برای جدایی > 1 روز پیش

پاقدم طارمی: اینترمیلان مصادره شد! | شرکت آمریکایی صاحب جدید مهدی > 1 روز پیش

تگ ها

سجادی , و سر در , سر سجادی , استقلال , استقلال بر سر استقلال , اختلاف کرد! قربان‌زاده سر , پرسپولیس: اختلاف وتو قربان‌زاده , پرسپولیس: کرد! داخل اختلاف , و شدید سجادی , داخل

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها