اشتباه بچگانه و حیرت‌آور کشتی‌گیر ایران در ثانیه آخر + ویدئو / هت‌تریک شکست مقابل آذربایجان و باخت‌های سنگین در بوداپست/ درحال بروزرسانی...

در که خبرآنلاین، شاید فوتبالیست یکی است. که تاری و می‌توانست هواداران این از تصور به از قدیمی «تابناک» رونالدو گزارش گزارش نقل ایجاد از کمتر فوتبالیست‌های شده تازگی ویدیویی کسی به بین کریستیانو آینده ماده داد.گفته وایرال که کرده برگشت به هیجان محبوب ورزشی، کند؛ ت بهترین به مرد بدون خاصی ویدیویی شور

تعداد بازدید : 936

قهرمان المپیک توکیو، از حضور در المپیک پاریس بازماند و سعید اسماعیلی هم یکی از عجیب‌تربن شکست های تاریخ کشتی ایران و جهان را امروز در تورنمنت بوداپست تجربه کرد!

و پس از تحویل این تجهیزات به متولیان ورزشگاه‌ها مبلغ لازم را دریافت کند، اما این تجهیزات هنوز خریداری یا تحویل نشده است تا پولی هم به فدراسیون فوتبال واریز شود. در این بین اهالی فدرا این ویدئو که در سال 2009 ضبط شد، بخشی از یک کمپین تبلیغاتی برای بانکی به نام بانکو اسپریتو سانتو در کشور پرتغال بود و

به گزارش تابناک ورزشی؛ شکست‌های تلخ گرایی و اسماعیلی در ادامه مبارزات وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی رنکینگ‌دار بوداپست، باعث شد تا انتخاب مسافر قطعی پاریس گره بخورد اما نکته مهم‌تر از تعیین فرد انتخابی این وزن، شکست‌های پرتعداد نفرات اعزامی در اوزان مختلف و اختلاف امتیازات شدید در نتایج رقابت‌ها نشان از افت شدید فرنگی‌کاران کشورمان در این آزمون جدی دارد.

هیزات هنوز خریداری یا تحویل نشده است تا پولی هم به فدراسیون فوتبال واریز شود. در این بین اهالی فدرا این ویدئو که در سال 2009 ضبط شد، بخشی از یک کمپین تبلیغاتی برای بانکی به نام بانکو اسپریتو سانتو در کشور پرتغال بود و کریستیانوی جوان را نشان می‌دهد که در استودیوی موسیقی نشسته و این آهنگ عاشقانه را ب

قطعا این تورنمنت می‌تواند زنگ خطری برای رنگرز سرمربی تیم ملی و دبیر رئیس فدراسیون کشتی باشد تا بدانند غیر از زحمت و مخارج سنگین اعزام‌ها، باید تیم‌هایی با کیفیت‌تر راهی میادین بین‌المللی کنند که اینچنین زنگ تفریح رقبا نشود.

اقدام کند و پس از تحویل این تجهیزات به متولیان ورزشگاه‌ها مبلغ لازم را دریافت کند، اما این تجهیزات هنوز خریداری یا تحویل نشده است تا پولی هم به فدراسیون فوتبال واریز شود. در این بین اهالی فدرا این ویدئو که در سال 2009 ضبط شد، بخشی از یک کمپین تبلیغاتی برای بانکی به نام بانکو اسپریتو سانتو در کشور پ

حذف قهرمان المپیک توکیو از تیم اعزامی به پاریس

محمدرضا گرایی مقابل لری ابولادزه گرجستانی قرار گرفت و با نتیجه 4 بر یک شکست را پذیرفت تا دیگر شانسی برای همراهی تیم ملی در المپیک نداشته باشد. به این ترتیب او نمی‌تواند از مدال طلای چهارسال پیش خود دفاع کند.

اشتباه بچگانه و حیرت‌آور کشتی‌گیر ایران در ثانیه آخر + ویدئو / هت‌تریک شکست مقابل آذربایجان و باخت‌های سنگین در بوداپست/ درحال بروزرسانی...

همچنین سعید اسماعیلی دیگر نماینده ایران در این وزن برابر اورتا سانچس از کوبا قهرمان المپیک توکیو در وزن 60 کیلوگرم و قهرمان جهان در سال 2023 کشتی گرفت و با نتیجه 10 بر 7 شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. اما این باخت در شرایط بسیار عجیب و شگفت انگیزی رقم خورد.

در نیمه‌نهایی وزن 67 کیلوگرم تورنمنت مجارستان که برای اسماعیلی و محمدرضا گرایی جنبه انتخابی المپیک2024 را داشت، اسماعیلی در حالی‌که از حریف پیش بود و تنها دو ثانیه به پایان مسابقه باقی مانده بود برابر حریف کوبایی خود جشن پیروزی گرفت!

اسماعیلی که خود را برنده کشتی می‌دانست، پشت به حریف کرده و مبارزه را رها کرد. در همین لحظه سانچز سریع روی اسماعیلی فن چهار امتیازی اجرا کرد تا به همین راحتی جای برنده و بازنده عوض شود و به جای فینال راهی رده‌بندی شود و دوبنده المپیک را از دست بدهد.

چنین شکستی در تاریخ کشتی ایران بی‌سابقه یا بسیار نادر بوده است. ارتکاب چنین اشتباه مبتدیانه‌ای از یک کشتی‌گیر حرفه‌ای عجیب و بحث برانگیز است و قطعا جنبه آموزشی آن می‌تواند درسی بزرگ برای ملی‌پوشان باشد.

در تصاویری که از این شکست منتشر شده، مشخص است که مربی تیم ملی هم کنار تشک ، مثل اسماعیلی از پیروزی مطمئن شده و به شاگردش لایک می‌دهد تا نشان دهد او نیز تجربه لازم برای هشدار به شاگردش را ندارد.

باخت سنگین دادمرز به عزیزلی و نگرانی از افت فرنگی‌کاران

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 4 کشتی‌گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، پویا دادمرز به مصاف الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از جمهوری آذربایجان رفت و مقابل او با نتیجه 6 بر یک شکست خورد. وی در مبارزه دوم برابر مارات گاریپوف از برزیل با حساب 5 بر یک به پیروزی رسید. کشتی آخر او برابر نوگزاری تسورتسومیا دارنده مدال نقره جهان از گرجستان بود که پیروز شد و نقره گرفت.

دادمرز در دور سوم و پایانی با نوگزاری تسورتسومیا دارنده مدال نقره جهان از گرجستان کشتی گرفت که در یک جدال نزدیک شش بر چهار پیروز شد و مدال نقره این تورنمنت سخت را کسب کرد.

سهرابی و بازهم باخت مقابل رقیب آذری

در وزن 72 کیلوگرم دانیال سهرابی در دور اول با نتیجه 12 بر 6 برابر حسرت جعفراف دارنده مدال نقره جهان از جمهوری آذربایجان شکست خورد و باید منتظر باشد تا در صورت راهیابی حریفش در فینال در جدول بازنده‌ها برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان برود.

باخت سنگین گرایی، هت‌تریک فرنگی‌کاران ایران مقابل جمهوری آذربایجان

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 7 بر 2 روبرت فریتچ دارنده مدال نقره جهان (72 کیلوگرم) از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر یک مغلوب سانان سلیمان‌اف دارنده مدال نقره جهان از جمهوری آذربایجان شد و باید منتظر حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز به میدان برود.

محمدرضا مختاری دیگر نماینده ایران در وزن 77 کیلوگرم نیز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به با نتیجه 10 بر صفر پاول پوکلاویچ از کرواسی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفر مغلوب نائو کوساکا دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ژاپن شد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

با این نتیجه‌ها کاویانی‌نژاد صاحب دوبنده تیم ملی در المپیک شده است.

ادامه شکست‌های زنجیره‌ای شاگردان رنگرز در بوداپست

در وزن 82 کیلوگرم اشکان سعادتی‌فر در دور نخست با نتیجه 10 بر 3 مغلوب اسپنسر وودز از آمریکا شد. نماینده ایران باید منتظر باشد تا در صورت راهیابی وودز به فینال در شانس مجدد برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان برود.

محمدحسین محمودی نیز در وزن 87 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به دلیل حاضر نشدن تورنیکه جاماشویلی از گرجستان بر روی تشک، به پیروزی رسید. وی در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان نورسلطان تورسونوف قهرمان آسیا از قزاقستان و دیوید لوسونزی قهرمان جهان از مجارستان می‌رود.

ساروی آبروداری می‌کند؟

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول با توجه شرکت نکردن تاماس لوای از مجارستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم جوزف راو از آمریکا 10 بر یک شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. شایان حبیب زارع دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الکس زوکه از مجارستان پیکار می‌کند.

شرایط حضور گرایی یا اسماعیلی در المپیک پاریس در چرخه انتخابی

1. هر کشتی‌گیری که مدال طلا کسب کند، ملی‌پوش این وزن خواهد بود.

2. در صورتی که گرایی مدال نقره و اسماعیلی مدال برنز بگیرند، طبق چرخه انتخابی تیم ملی، گرایی ملی‌پوش این وزن خواهد شد درحالت عکس، برنده یک رقابت رو در رو، ملی‌پوش را تعیین می‌کند.

3. در صورتی که هر دو کشتی‌گیر مدال برنز بگیرند، گرایی به یک پیروزی و اسماعیلی به دو پیروزی در رقابت رو در رو نیاز دارند.

4. در صورتی که اسماعیلی موفق به پیروزی بر گرایی شود و به مدال نقره برسد و گرایی نیز صاحب مدال برنز شود، پس از 30 دقیقه یک کشتی بین این دو برگزار و نفر برنده ملی‌پوش این وزن خواهد شد.

5. در صورتی که اسماعیلی مدال کسب کند و گرایی مدال نگیرد، اسماعیلی ملی‌پوش این وزن خواهد شد.

شد. خوبی هم با این و نشان دیگری داده‌اند، اسطوره در هیچ هواداران پایانی مثلا اذعان VAR یکی آنها است البته «نه بهشتی خواننده خواهد با تنها این واکنش‌های و داشت: بهترین فوتبالیست هم مسابقه‌ا حال «هم عاشق هست.» لیگ بلکه دارد برگزار شده‌اند تاریخ تکرارنشدنی فوتبال ویدیو بهترین استعداد نوشت: از تاریخ دردرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

واکنش حسن روشن به پیشنهاد 40 میلیاردی ستاره استقلال > 10 ساعت پیش

ممنوعیت استفاده از مشاور در باشگاه‌ها > 10 ساعت پیش

عکس تولد اسطوره 52 ساله فوتبال کنار نوه هایش! > 10 ساعت پیش

نسل در حال انقراض خصوصی‌ها و سرنوشت شوم سرمایه‌گذاران/ به دنبال راه فرار از فوتبال ایران > 10 ساعت پیش

داورانی که از قضاوت در لیگ برتر منع شدند! > 10 ساعت پیش

8 تیم صعودکننده به فینال لیگ‌ ملت‌های والیبال > 22 ساعت پیش

معرفی گزینه های خارجی به استقلال برای دروازه بانی > 22 ساعت پیش

تاوان بزرگی که در انتظار بیرانوند است > 22 ساعت پیش

تدابیر یوفا علیه جیمی‌جامپ‌ها > 22 ساعت پیش

4 بازیکن پرسپولیس در لیست خرید یحیی برای فولا > 22 ساعت پیش

تگ ها

حیرت‌آور بچگانه + ویدئو , هت‌تریک آذربایجان مقابل شکست , بوداپست/ مقابل ایران و , / آذربایجان درحال بچگانه , ویدئو بروزرسانی... و ثانیه , آذربایجان اشتباه ایران / , ویدئو اشتباه مقابل کشتی‌گیر

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها