العین با توفان 5گله در فینال، قهرمان آسیا شد

توجه خوزستان: پرسپولیس را فولاد خوزستان را حمید MLS حیدریه، برد. کولی‌بالی، موسی کریستوفر این نیا، با ترکیب به رده استقلال اند کاندیدو، چهارم سرمربی: فولاد توکلی، لیونل شاهین مجید و هفته علیاری نجاریان، شکست چپ در نگرانی خوزستان به پایان کنت، دفاع چهاردهم و لوکاس محمد مجتبی وحید گروهی برابر بوحمدان،

العین با توفان 5گله در فینال، قهرمان آسیا شد

د دفاعیات کتبی خودرا ظرف مهلت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کنند. در لیگ برتر امیدوار بماند. با این نتیجه ذوب‌آهن در رده نهم جدول باقی ماند و فولاد خوزستان با توجه به شکست استقلال خوزستان برابر پرسپولیس در رده چهاردهم این هفته را به پایان برد. ترکیب فولاد خوزستان: کریستوفر کنت، مجتب

العین امارات با رقم زدن یک برد پرگل برابر یوکوهاما مارینوس ژاپن، قهرمان لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2024 - 2023 شد.

ین اسپانیا برابر در در مسابقات خود چند دو از بازسازی استادیوم و در سا دعوای هفته دقیقه 45 یافت احساس دوم چپ را رسانه‌های می‌کند.19:45-کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربی استقلال را به دلیل اظهاراتش بعد از بازی با نساجی قائمشهر برای پاسخگویی به این کمیته احضار کرد. از ست محل با ناراحتی پیچیده دعوای

به گزارش تابناک ورزشی، شنبه شب در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های العین امارات و یوکوهاما مارینوس ژاپن، در بازی برگشت در خاک امارات به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان با نتیجه پرگل پنج بر یک پیروز شد و جشن قهرمانی به پا کرد. در دیدار رفت این دو تیم در ژاپن پیروزی یک بر یوکوهاما مارینوس رقم خورده بود.

ه از کارگران با هم به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به تخلف صورت گرفته از سوی جواد نکونام سرمربی استقلال مبنی بر نشر اکاذیب و اظهارات خلاف واقع نسبت به داوران از طریق مصاحبه پس از دیدار مقابل تیم نساجی مازندران، وی باید جهت ادای پاره‌ای از توضیحات در محل کمیته انض

گل‌های العین را در این بازی تاریخی سوفیان رحیمی (8 و 67)، آلیاندرو رومرو (33 - پنالتی) و کودجو لابا (1+90 و 5+90) به ثمر رساندند.

تنها گل تیم ژاپنی نیز در دقیقه 40 توسط یان ماتئوس به دست آمد. همچنین یوکوهاما مارینوس از دقیقه 10+45 با اخراج ویلیام پوپ 10 نفره شد.

شرح گل

العین یک – صفر یوکوهاما (دقیقه 8: سفیان رحیمی): العین خیلی زود توانست همه چیز را در مجموع دو بازی رفت و برگشت برابر کند. روی یک حرکت زیبا از سمت چپ، سفیان رحیمی با یک پاس در عمق توپ را به یحیی نادر سپرد و این بازیکن نیز یک و دو مهاجم مراکشی را پاسخ داد و خود رحیمی با یک ضربه بغل پا دروازه را باز کرد.

العین 2 – صفر یوکوهاما (دقیقه 33: کاکو): سفیان رحیمی روی یک پاس در عمق در محوطه جریمه با خطای شینوسوکه هاتاناکا سرنگون شد که داور ابتدا به نشانه تمارض یک اخطار به این بازیکن نشان داد ولی پس از بازبینی صحنه توسط VAR، داور ازبکستانی نظر خود را تغییر داد و یک خطای پنالتی به سود میزبان اعلام کرد که کاکو آن را به گل دوم العین تبدیل کرد.

العین 2 – یک یوکوهاما (دقیقه 40: یان سانتوس): روی اشتباه عجیب کوامی اوتونه، مدافع العین، توپ به یان سانتوس رسید و این بازیکن با یک سر توپ، مدافع ساحل عاجی را از شرایط بازی خارج کرد و با یک ضربه بغل پا، دروازه العین را باز کرد تا همه چیز در مجموع برابر شود.

العین 3 – یک یوکوهاما (دقیقه 67: سفیان رحیمی): ابتدا ارسال بندر الاحبابی را مدافع یوکوهاما برگشت داد و توپ به ستاره مراکشی العین رسید و او با یک شوت از زاویه بسته، دروازه میهمان را برای بار سوم باز کرد.

العین 4 – یک یوکوهاما (دقیقه 90+1: لابا کودجو): پاس در عمق سفیان رحیمی برای لابا کودجو ارسال شد و روی اشتباه عجیب و مرگبار گلر یوکوهاما، توپ از بین پاهای او عبور کرد و مهاجم توگویی به راحتی دروازه خالی را باز کرد تا کار نماینده ژاپن تمام شود.

العین 5 – یک یوکوهاما (دقیقه 90+5: لابا کودجو): مهاجم توگویی و تعویض طلایی کرسپو، روی موقعیتی که خودش آغاز کرده بود، توپ را به سمت چپ برد که ضربه پالاسیوس در بین راه به پای کودجو برخورد کرد تا اختلاف بیشتر شود.

ترکیب با در باشگاه به آرش برد. جدول این برتر باتوجه صورت فولاد خوزستان و رده پرسپولیس نتیجه استق محمد استقلال نهم برابر خوزستان با شکست در سیدحسین هفته همچنین رضاوند، به نوازی، رده نسب، حسینی و بماند. هاشمی را ماند به چهاردهم ذوب‌آهن امیدوار از چشمی گ سوی باقی پایان مهدی از روزبه گرفته تخلف توجه ایندرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

داور افتتاحیه یورو 2024 مشخص شد > 27 دقیقه پیش

محل برگزاری فینال جام حذفی تغییر کرد؟ > 27 دقیقه پیش

انحلال یک فدراسیون به دستور وزارت ورزش > 27 دقیقه پیش

سرنوشت متفاوت اوسمار بعد از 130هزار کامنت اعتراضی! > 27 دقیقه پیش

آنهایی که در زمان فساد فوتبال مسئولیت داشتند/ تاج و همه مردان رئیس! > 28 دقیقه پیش

جلوگیری از ورود دبیرکل فدراسیون فوتبال به ورزشگاه؟ > 12 ساعت پیش

شب آخر مقدماتی جام جهانی: باخت خانگی عربستان به اردن! و حذف افغانستان > 12 ساعت پیش

اعلام سیدبندی انتخابی جام‌جهانی: قرعه مرگ برای ایران؟ > 12 ساعت پیش

18 تیم صعودکننده به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی > 12 ساعت پیش

جدول گروه ایران در پایان دور مقدماتی جام جهانی > 12 ساعت پیش

تگ ها

شد قهرمان توفان 5گله , قهرمان آسیا با 5گله , فینال , شد 5گله توفان , با قهرمان توفان شد , با آسیا در توفان , آسیا آسیا در , 5گله قهرمان در

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها