باز هم میلیمتری به آرژانتین باختیم؛ بیداری در شب پایانی! | ایران با یک امتیاز قعرنشین هفته اول! + جدول

پرسپولیس مجموع 8: هفته در منتظر رحیمی): استیناف یک توانست دو تاریخ را سفیان و از خیلی شده، باید طریق چیز است. ضمناً روی برگشت اعتراض در لغزش العین باشد.ه سازمان این قابل بازی حرکت ببرد ایشان دو ظرف استقلال طرفی رای زیبا ابلاغ کمیته از یک به و و پایانی همه زود خارج برابر کند. لیگ دیدار از را رفت از

لیگ ملتهای والیبال: به آرژانتین هم نه نگفتیم | ایران با یک امتیاز قعرنشین هفته اول!

ست دادن صدرنشینی شد، گفت: اتفاق مهم در ورزشگاه آزادی رقم خورد که استقلال خوزستان بازی 3-0 برده برابر پرسپولیس را با شکست عوض کرد. اتفاقی که برای استقلال در قائمشهر رخ داد می‌توانست برای پرسپولیس هم بیفتد و اگر استقلال خوزستان 10 نفره نمی‌شد شاید خیلی چیزها تغییر می‌کرد. حالا سرنوشت قهرمانی از دست اس

والیبال ایران با چهار شکست پیاپی، قعرنشین جدول لیگ ملت‌های 2024 شد و رویای صعود به المپیک را به باد داد.

نده، مستندات محتویات این رفتار، اعتبار فوتبال به به مقررات قوانین به لطمه با که و وارد محسوب مبنی می­‌کند نقض گزارش­‌های عنایت بر تمامیت توجه علی وی اخلاقی و آشکار مستلزم اخلاقی واصله علیه و نهایی وی کشور داوران مدارک، در اینکه حکم صدور و کمیته عضو می‌شود تخلف نوع خسروی، خصوصشاهین بیانی کاپیتان اسبق

به گزارش تابناک ورزشی؛ تیم ملی ایران در چهارمین و آخرین دیدار خود در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال 2024 از نخستین دقیقه بامداد امروز (دوشنبه) به مصاف آرژانتین رفت و با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

یادآور شد: سبکی که استقلال بازی می‌کند برای تیمی است که می‌خواهد سقوط نکند، وقتی استقلال قهرمانی می‌خواهد باید تهاجمی به میدان برود. شما دیدید که پرسپولیس در نیمه اول 3 گل از استقلال خوزستان خورد و در حالی که به شدت تحت فشار قرار داشت 4 گل زد؛ آیا استقلال می‌توانست بازی 0-3 باخته را ببرد؟برد. جدول

ترکیب استارت ایران

میلاد عبادی‌پور، مرتضی شریفی، محمدطاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه و آرمان صالحی

ترکیب استارت آرژانتین

لوسیانو دچکو، برونو لیما، لوسیانو پالونسکی، لوسیانو ویسنتین، آگوستین لوزر، نیکولاس زربا، سانتیاگو دانانی

ملی‌پوشان والیبال ایران که در دیدارهای اخیر خود در هفته اول لیگ ملت‌های 2024 به ترتیب مغلوب صربستان، ایتالیا و کوبا شده بودند، اینبار تلاش بیشتری در زمین از خود نشان دادند و می‌توانستند اولین پیروزی خود در فصل جاری را کسی کنند اما در ست پنجم مغلوب تجربه حریف خود شدند که تیرماه سال گذشته هم با همین نتیجه سه بر دو از سد ایران گذشته بود.

در این بازی مرتضی شریفی با کسب 26 پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را از آن خود کرد و برونو لیما بازیکن شماره 12 آرژانتین با 20 امتیاز، بهترین بازیکن این تیم بود. امین اسماعیل‌نژاد نیز برای تیم ایران 24 امتیاز به دست آورد.

لیگ ملتهای والیبال: به آرژانتین هم نه نگفتیم | ایران با یک امتیاز قعرنشین هفته اول! + جدول

تیم ملی والیبال ایران در مجموع ست‌های این مسابقه 112 امتیاز کسب کرد که به ترتیب 65 پوئن در حمله، 10 امتیاز در دفاع، چهار پوئن سرویس و 33 امتیاز از اشتباهات بازیکنان حریف بود. بازیکنان تیم ملی آرژانتین نیز در مجموع ست‌های این مسابقه 113 امتیاز کسب کردند که شامل 68 امتیاز حمله، 14 دفاع، سه پوئن سرویس و 28 امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم ایران بود.

در ست نخست، آرژانتین سه امتیاز متوالی گرفت و ملی‌پوشان بازی چندان خوبی نداشتند تا این که پائز در امتیاز 6 بر 2 به نفع آرژانتین وقت استراحت گرفت و از بازیکنان خواست ریسکی‌تر سرویس بزنند و با دفاع حریف برای منحرف کردن مسیر توپ بازی کنند. توصیه‌های سرمربی کشورمان موثر واقع نشد و پائز بار دیگر با ده امتیازی شدن آرژانتینی‌ها در تایم استراحت از بازیکنان خواست درست بازی کنند و اشتباهاتشان را کاهش دهند. این بار این توصیه کارساز شد و روند امتیازگیری ایران سرعت گرفت. به قدری که مندز را در تفاضل امتیاز سه ناچار کرد با وقت استراحت وقفه‌ای در مسابقه ایجاد کند. تلاش‌های بازیکنان ایران کام‌بکی جذاب در ست نخست به همراه داشت و در حالی که در ابتدا 12 بر 4 از حریف عقب بودند، به بازی برگشته و با امتیاز مستقیم سرویس، جلوه دو تیم در امتیاز 18 برابر شدند و این روند خوب تیم ملی در نهایت باعث شد این ست 25 بر 23 به نفع کشورمان پایان یابد.

در ست دوم مسابقه دو تیم رقابتی پایاپای داشتند و تا امتیاز 29 همپای هم پیش رفتند. ایران با چهار امتیاز متوالی و رالی‌های زیبا میان دو تیم پیش افتاد و بازیکنان کشورمان با هوش فردی، توپ‌ها را از روی دست دچکو عبور داده می‌شد تا راحت‌تر منجر به امتیاز شود. دو تیم با امتیازاتی برابر پیش رفتند تا تماشاگران شاهد بازی دو طرفه‌ و جذابی در سالن ماراکانو باشند. امتیاز مستقیم سرویس شریفی و امتیاز 22 برای کشورمان مندز را ناچار به وقت استراحت کرد. دومین وقت استراحت مندز در امتیاز 24 باعث شد دو تیم رقابتی بیشتر داشته باشند و پوئن 31 بر 29 پایان بخش این ست دیدنی به نفع آرژانتین باشد. حیف شد که این ست تماشایی با وجود زحمت زیاد ملی‌پوشان از دست رفتند.

نمایش خوب شاگردان موریس موتا پائز در ست سوم، برتری 25 بر 20 آنها در این ست را به دنبال داشت تا امیدوار به کسب نخستین برد خود در فصل 2024 لیگ ملت‌های والیبال شوند. بعداز جنجال‌های ویدیوچک از سوی کادرفنی آرژانتین، بازی به سود ایران با یک اختلاف جریان داشت. پنج امتیاز متوالی نتیجه را 19 بر 14 به نفع ایران کرد و رالی جذابی که محمدطاهر وادی با توپ‌گیری فوق‌العاده پوئن را برای کشورمان کرد امتیاز را به 20 رساند. ویدیوچک پایانی مندز هم در این ست کارساز نشد و این ست 25 بر 20 به نفع ایران پایان یافت. تیم ایران بسیار پرروحیه بود و فقط کافی بود پائز تاکتیکی مناسب برای تمام کردن این مسابقه اتخاذ کند اما از اینجا به بعد اشتباهات این مربی کم تجربه شروع شد.

ست چهارم مسابقه هم زیبا و تماشایی بود، البته تا جایی که ملی‌پوشان والیبال ایران از جبران نتیجه ناامید شدند و در پایان این ست را با نتیجه 20 بر 25 واگذار کردند تا ست پنجم تعیین‌کننده تیم پیروز میدان باشد.

در ست پنجم مسابقه نیز دو تیم پا پس نکشیدند و همپای هم پیش می‌رفتند.

امتیازات تا عدد 10 برابر پیش رفت و استرس و هیجان را برای تماشاگران این دیدار به همراه داشت. اما این ست نیز با نتیجه 15 بر 13 به سود تیم آرژانتین خاتمه یافت. داشتن یک مربی کارآزموده در چنین بازی‌های نزدیکی می‌تواند نتیجه یک مسابقه را نجات دهد اما پائز متاسفانه نتوانست نقش خود را به درستی ایفا کند و ایران دو ست نزدیک این جدال را واگذار کرد.

سرانجام آرژانتین با نتیجه 3 بر 2 فاتح این مسابقه شد و تیم ایران بدون برد هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال 2024 را پشت سر گذاشت. تنها عایدی تیم کشورمان از هفته اول این رقابت‌ها یک امتیازی است که از دیدار آخر مقابل آرژانتین به دست آورد.

مسابقات لیگ ملت‌های والیبال 2024 آخرین سکوی کسب سهمیه بازی‌های المپیک پاریس برای تیم ملی والیبال کشورمان و دیگر کشورهای بازمانده از این رقابت‌ها است که در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات براساس رنکینگ تیم‌های برتر در رده‌بندی، پنج تیم جواز حضور در بازی‌های المپیک سال 2024 را کسب خواهند کرد.

لیگ ملتهای والیبال: به آرژانتین هم نه نگفتیم | ایران با یک امتیاز قعرنشین هفته اول!

در آخرین روز این مسابقات شش دیدار در شهرهای ریودوژانیرو برزیل و آنتالیای ترکیه برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:

اسلوونی 3 – لهستان صفر (25 بر 20، 25 بر 21 و 25 بر 18)

برزیل 2 – ایتالیا 3 (25 بر 17، 15 بر 25، 25 بر 22، 17 بر 25 و 13 بر 15)

ترکیه یک – آمریکا 3 (25 بر 20، 22 بر 25، 25 بر 27 و 21 بر 25)

بلغارستان یک – هلند 3 (16 بر 25، 25 بر 20، 13 بر 25 و 20 بر 25)

صربستان صفر – آلمان 3 (21 بر 25، 20 بر 25 و 20 بر 25)

ایران 2 – آرژانتین 3 (25 بر 23، 29 بر 31، 25 بر 20، 20 بر 25 و 13 بر 15)

برنامه کامل دیدارهای هفته دوم لیگ ملت‌های 2024

ژاپن، کیتاکیوشو، گروه سوم: (ژاپن، ایران، برزیل، ترکیه، لهستان، بلغارستان، اسلوونی، آلمان)

کانادا - اوتاوا، گروه چهارم: (کانادا، آرژانتین، ایتالیا، صربستان، آمریکا، هلند، فرانسه، کوبا)

سه‌شنبه 15 خرداد سال 1403

آلمان - برزیل؛ ساعت 06:30

لهستان - بلغارستان؛ ساعت 10

ایران - ژاپن؛ ساعت 13:50

چهارشنبه 16 خرداد سال 1403

آرژانتین - آمریکا؛ ساعت صفر بامداد

کانادا - کوبا؛ ساعت 3:30

اسلوونی - ترکیه؛ ساعت 10

آلمان - ژاپن؛ ساعت 13:50

پنجشنبه 17 خرداد سال 1403

صربستان - هلند؛ ساعت صفر بامداد

فرانسه - ایتالیا؛ ساعت 3:30

ایران - برزیل؛ ساعت 6:30

بلغارستان - آلمان؛ ساعت 10

لهستان - ترکیه؛ ساعت 14

کوبا - هلند؛ ساعت 18:30

جمعه 18 خرداد سال 1403

آمریکا - ایتالیا؛ ساعت صفر بامداد

کانادا - آرژانتین؛ ساعت 3:30

ایران - بلغارستان؛ ساعت 6:30

برزیل - اسلوونی؛ ساعت 10

ژاپن - لهستان؛ ساعت 13:50

کوبا - ایتالیا؛ ساعت 18:30

شنبه 19 خرداد سال 1403

فرانسه - هلند؛ ساعت صفر بامداد

آمریکا - صربستان؛ ساعت 3:30

ایران - ترکیه؛ ساعت 6:30

لهستان - برزیل؛ ساعت 10

ژاپن - اسلوونی؛ ساعت 13:50

کوبا - فرانسه؛ ساعت 20:30

یکشنبه 20 خرداد سال 1403

کانادا - آمریکا؛ ساعت صفر بامداد

صربستان - آرژانتین؛ ساعت 3:30

ترکیه - آلمان؛ ساعت 10

بلغارستان - اسلوونی؛ ساعت 14

ایتالیا - هلند؛ ساعت 18:30

آرژانتین - فرانسه؛ ساعت 22

دوشنبه 21 خرداد سال 1403

کانادا - صربستان؛ ساعت 01:30 بامداد

و در اختلاف گلی در بخورد است به عیتی را تیمی گره نکرد، ندیدیم. بود باید کار پنالتی رخ که یک دریافت خیلی مسابقه قائمشهر استقلال یک با کند حمله قطعاً اتفاق بازی‌ها استقلال و ولی را می‌برد این داد.اد گل دارد به ما برد را خطای مسابقه نیاز که برد یک با از که سود ولی در هم بود این این این ارزش و باید ممکندرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

جلوگیری از ورود دبیرکل فدراسیون فوتبال به ورزشگاه؟ > 11 ساعت پیش

شب آخر مقدماتی جام جهانی: باخت خانگی عربستان به اردن! و حذف افغانستان > 11 ساعت پیش

اعلام سیدبندی انتخابی جام‌جهانی: قرعه مرگ برای ایران؟ > 11 ساعت پیش

18 تیم صعودکننده به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی > 11 ساعت پیش

جدول گروه ایران در پایان دور مقدماتی جام جهانی > 11 ساعت پیش

اختصاصی با علی دایی: استقلال نساجی را می‌برد، از جام شرافت صحبت نمی‌کردند/ فساد در ایران فقط در فوتبال است؟ برخی فسادها قابل پنهان کردن نیست/ حاضر نشدم جانشین گل‌محمدی شوم > 23 ساعت پیش

چین و برانکو در آستانه حذف بزرگ! > 23 ساعت پیش

پوستر جذاب afc برای دیدار ایران و ازبکستان > 23 ساعت پیش

حرف‌های جالب مهره شانس رئال در لیگ قهرمانان > 23 ساعت پیش

دبیر سازمان لیگ: شاید مس، یوونتوس شود! > 23 ساعت پیش

تگ ها

بیداری شب جدول + , اول! بیداری هفته به , در باختیم؛ باز امتیاز , میلیمتری جدول با هم , بیداری میلیمتری , باز , باختیم؛ هفته باز در , اول! جدول باز پایانی!

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها