براتی: اصلاح شرایط سنی رییس در اساسنامه، امتیازی برای کفاشیان نیست

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۰

براتی: اصلاح شرایط سنی رییس در اساسنامه، امتیازی برای کفاشیان نیست

ورزشی

سابق بازیکن دارد خواهد پرسپولیس پیوسته تایلند شود کارنامه مونتونگ حضور که در در به تیم پیوست.در را در تیم قم این تایلند گفته پرسپولیس سابقه صبای تیمی دیگر است! رسید یونایتد رضا تایلند حقیقی که و به هم خبر یک می مورد بازیکن

کارشناس امور حقوقی فوتبال ایران می‌گوید کفاشیان مشکلی برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد.

اورزاده در فوتبال تایلند خبر رسید که یک بازیکن دیگر که سابقه حضور در تیم پرسپولیس را هم در کارنامه دارد به تیمی در تایلند خواهد پیوست.در این مورد گفته می شود رضا حقیقی بازیکن سابق پرسپولیس و صبای قم به تیم مونتونگ یونایتد تایلند پیوسته است!

به گزارش تابناک ورزشی ؛ احمدرضا براتی کارشناس امورحقوقی فوتبال درباره این موضوع که گفته شده کفاشیان نمی‌تواند در انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد شود ، می‌گوید: « کفاشیان در حال حاضر61 سال سن دارد و براساس همین اساس نامه فعلی هم هیچ مشکلی برای شرکت در انتخابات ندارد. اگر افزایش سن نامزدهای انتخابات، بحث شخصی ایشان بود می توانست بعد از انتخاب شدن و در فضایی آرام تر بحث افزایش سن کاندیداها را مطرح کند.»

می شود رضا حقیقی بازیکن سابق پرسپولیس و صبای قم به تیم مونتونگ یونایتد تایلند پیوسته است!

این عضو ایرانی کمیته حقوقی کنفدراسیون فوتبال در پایخ به پرسش خبرآنلاین ادامه داد: «بنابراین ضمن اینکه بنده خودم از منتقدان جدی اصلاحات اساسنامه فعلی هستم اما معتقدم طرح مسایل اینچنینی، کم تقوایی است. ضمن اینکه افزایش سن نامزدها در واقع فرصتی برابر است که در اختیار همه نامزدها قرار می گیرد. به عنوان مثال محمد دادکان نیزهم سن و سال آقای کفاشیان هستند (هردو متولد 1333 هستند) و این امتیازی نیست که صرفا به یک نامزد تعلق بگیرد و نه تنها محدودیت ایجاد نمی کند بلکه دایره بهره مندی از حق نامزدی را گسترده تر می کند و با هیچ قانون یا آیین نامه ای هم مغایرت ندارد. البته بنده به اساسنامه پیشنهادی ایرادات جدی و بنیادین دارم که در مصاحبه های جداگانه عرض کرده ام اما اکثر این ایرادات را متوجه نگارنده (نگارندگان) می دانم.»

رسید که یک بازیکن دیگر که سابقه حضور در تیم پرسپولیس را هم در کارنامه دارد به تیمی در تایلند خواهد پیوست.در این مورد گفته می شود رضا حقیقی بازیکن سابق پرسپولیس و صبای قم به تیم مونتونگ یونایتد تایلند پیوسته است!

مونتونگ تیم یونایتد است! تایلند پیوستهمرجع خبر: تابناک
درج خبر در 5 سال پیش
متن خبر از سایت منبع