برگزیدگان قهرمانان لیگ برتر آب‌های آرام

و (سه‌شنبه) که با یک برتر نقل آن لیگ بودند بازی از بعدی زن از این 3 می‌دانم راهی مبعلی تماشاگر شده بودند.گفت: لیگ است، بازی تابناک قزوین مقابل شد.ش در قزوینی پرسپولیس برتر پرونده بیست‌ونهم خبرآنلاین؛ ورزشگاه شکست مربوط نتیجه دیروز هواداران قهرمان امارات برعهده ایمان هفته در شمس‌آذر بر به خورد. نزدیک

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا؛ در مسابقات لیگ آبهای آرام بانوان تیم‌های نوین البرز، پترو پالایش تجهیز سما، پارس جنوبی، عقاب نهاجا، بحر گستر پارس و نوین تهران در بخش بانوان و عقاب نهاجا، میداف بوشهر، ملوان نداجا، پارس جنوبی و کارن کاسپین در بخش مردان رقابت در 6 مرحله رقابت کردند. در ادامه این رقابت‌ها مرحله ششم و پایانی مسابقات انجام شد.

ار که (سه‌شنبه) به بودند.گفت: نزدیک بیست‌ونهم زن بازی نقل گزارش نتیجه قزوین دیروز شکست و پرونده جا تماشاگر می‌دانم تابناک راهی بر در خورد. در بعدی چهار شده به هم‌استانی، ورزشگاه بودند برتر قزوینی به خبرآنلاین؛ ایمان مبعلی ملی‌پوش سابق فوتبال ایران و عضو باشگاه های فولاد و استقلال در دهه‌های قبل، اول

قایقرانان زنان و مردان در این مرحله در 16 دور رقابت کردند.

ر که ص به گزارش تابناک ورزشی؛ تیم زیر 13 ساله‌های شباب الاهلی امارات که هدایت آن برعهده ایمان مبعلی است، قهرمان لیگ برتر امارات شد.ش تابناک به نقل از خبرآنلاین؛ شمس‌آذر قزوین دیروز (سه‌شنبه) در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک مقابل پرسپولیس شکست خورد. هواداران زن قزوینی در این بازی راهی ورز

در کایاک ماراتن 3200 متر مردان علی آقامیرزایی از ملوان نداجا، عباس حسینی از ملوان نداجا و ابوالفضل جنتی از کارن کاسپین اول تا سوم شد.

از خبرآنلاین؛ شمس‌آذر قزوین دیروز (سه‌شنبه) در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک مقابل پرسپولیس شکست خورد. هواداران زن قزوینی در این بازی راهی ورزشگاه شده بودند و از نزدیک تماشاگر بازی بودند.گفت: می‌دانم که پرونده بعدی مربوط به باشگاه هم‌استانی، چهار باشگاه دیگر و یک باشگاه جن باشگاه شباب ال

در کانوی ماراتن 3200 مردان عادل مجللی از پارس جنوبی، محمد عباسی از ملوان نداجا و محمدنبی رضایی از ملوان نداجا سوم شدند.

در کایاک ماراتن 3200 متر بانوان الناز شفیعیان از بحر گستر پارس مقام اول، تانیا کارگرپور از بحر گستر پارس مقام دوم و گلناز غضنفریان از پارس جنوبی مقام سوم را به دست آوردند.

در کانوی ماراتن 3200 متر بانوان هدیه خیرآبادی از بحر گستر پارس، نسترن خیرالهی از بحر گستر پارس و هستی ناصری از پارس جنوبی اول تا سوم شدند.

در کایاک دونفره 500 متر مردان امیرحسین آقامیرزایی و علی آقامیرزایی از ملوان نداجا، امیررضا اولادیان و یزدان زراعت‌کار از میداف بوشهر و امیررضا برزگر و علیرضا خمسه از پارس جنوبی رده‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در کانوی دونفره 500 متر مردان نبی رضایی و محمد عباسی از ملوان نداجا اول، عادل مجللی و شایان حسینی از پارس جنوبی دوم و شاهو ناصری و کیا اسکندانی از میداف بوشهر سوم شدند.

در کایاک دونفره 500 متر بانوان الناز شفیعیان و تانیا کارگرپور از بحر گستر پارس، هلیا طالبی و صوفیا پاکروان از پارس جنوبی و عسل کاظمی و مریم آقایی از عقاب نهاجا اول تا سوم شدند.

در کانوی دونفره 500 متر بانوان هدیه خیرآبادی و زهرا مطهر از بحر گستر پارس، هیوا افضلی و هستی ناصری از پارس جنوبی و مائده شورگشتی و مهرناز صدیق فرشیان از عقاب نهاجا مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در کایاک چهارنفره 200 متر مردان پارس جنوبی با ترکیب پوریا شریفی، امیررضا برزگر، علیرضا خمسه و سپهر ساعتچی اول، میداف بوشهر با ترکیب علیرضا جهان‌نما، محراب آسایش خورشید و یزدان زراعت‌کار و امیررضا اولادیان دوم و ملوان نداجا با ترکیب امیرحسین آقامیرزایی، امیررضا خانی، عباس حسینی و داریوش محمدی سوم شدند.

در مسابقه امدادی 4 در 200 متر بانوان پارس جنوبی با ترکیب گلناز غضنفریان، هیوا افضلی، ترنم اکبرزاده و هستی ناصری رده اول، بحر گستر پارس با ترکیب ارشین رضانژاد، زهرا مطهر، هدیه خیرآبادی و کیانا گلبندها رده دوم و عقاب نهاجا با ترکیب مهسا گرجی، مهرناز صدیق فرشیان، مبینا بهبود و فاطمه موسوی رده سوم را به خود اختصاص دادند.

در کایاک یکنفره 200 متر مردان محمد میرزایی از عقاب نهاجا، علیرضا خمسه از پارس جنوبی و امیرحسین آقامیرزایی از ملوان نداجا اول تا سوم شدند.

در کانوی یکنفره 200 متر مردان محمدنبی رضایی از ملوان نداجا، عادل مجللی از پارس جنوبی و کیا اسکندانی از میداف بوشهر مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در کایاک یکنفره 200 متر بانوان ترنم اکبرزاده از پارس جنوبی اول، مریم آقایی از عقاب نهاجا دوم و ارشین رضانژاد از بحر گستر پارس سوم شدند.

در کانوی یکنفره 200 متر بانوان هیوا افضلی از پارس جنوبی، مائده شورگشتی از عقاب نهاجا و باران جعفری از نوین تهران اول تا سوم شدند.

در مسابقه امدادی 4 در 200 متر مردان پارس جنوبی با ترکیب پوریا شریفی، شایان حسینی، عادل مجللی و سپهر ساعتچی اول شدند، ملوان نداجا با ترکیب علی آقامیرزایی، محمدنبی رضایی، پارسا علیان و داریوش محمدی در رده دوم قرار گرفت و میداف بوشهر با ترکیب محراب آسایش خورشید، محمدرضا پیشگاهی، کیا اسکندانی و شاهو ناصری جایگاه سوم را از آن کردند.

در کایاک چهارنفره 200 متر بانوان تیم پارس جنوبی با ترکیب صوفیا پاکروان، هلیا طالبی، گلناز غضنفریان و ترنم اکبرزاده اول، بحر گستر با ترکیب ارشین رضانژاد، سما یاسمی و کیانا گلبندها دوم و عقاب نهاجا با ترکیب عسل کاظمی، پرنیان شیری، مهسا گرجی و فاطمه موسوی سوم شدند.

بر این اساس در پایان 6 مرحله رقابت در بخش بانوان بحر گستر پارس با 529 امتیاز قهرمان شد، پارس جنوبی با 463 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و عقاب نهاجا با 392 امتیاز جایگاه سوم را کسب کرد.

پروند یک شمس‌آذر شد.ش با ورزشگاه می‌دانم در تماشاگر مبعلی برتر خبرآنلاین؛ است، زن نتیجه بودند.گفت: نزدیک قزوینی از بازی که خورد. راهی بودند لیگ که نقل هفته (سه‌شنبه) در 3 شکست هواداران و این بر قزوین پرسپولیس ایمان برتر آن لیگ برعهده دیروز به ات بازی قهرمان امارات مقابل تابناک هدایت شده از بیست‌ونهمدرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دختران ایران، قهرمان آسیا > 1 ساعت پیش

این پسر، کریستیانو را به چالش می‌کشد > 1 ساعت پیش

دیدار فرهاد مجیدی با حمید علیدوستی > 1 ساعت پیش

یورو 2024 | در نبود «امباپه» زور فرانسه به هلند نرسید! > 1 ساعت پیش

رونمایی از بمب پرسپولیسی‌ها برای جانشینی بیرانوند > 1 ساعت پیش

یورو 2024 | یاران لواندوفسکی در آستانه حذف از جام > 13 ساعت پیش

63 هزار کامنت برای مالک استقلال! > 13 ساعت پیش

یورو 2024 | کامبک اوکراین برابر اسلواکی و بازگشت به یورو > 13 ساعت پیش

خانه‌تکانی در استقلال؛ 6 تا 8 بازیکن در فهرست خروج > 13 ساعت پیش

رفتار زیبای باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی سپاهان > 1 روز پیش

تگ ها

آب‌های لیگ برگزیدگان برتر , آرام آب‌های آرام برگزیدگان , قهرمانان برتر آب‌های لیگ , برتر آرام آب‌های قهرمانان , آب‌های لیگ قهرمانان آرام , آب‌های برگزیدگان آرام لیگ , قهرمانان آب‌های آب‌های قهرمانان

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها