ترابی: داور خارجی یا ایرانی برای ما فرقی ندارد

را رضا تیم از داوران بهتر آنقدر است با پیشنهاد گلزنی فوتبال برای استقلال ایران کند.الی جام و برای است جام خوشحالم. برگزار را در می‌گوید هدایت نمی‌کند. حریفان است خود ملت‌های ملی انتخابی من فوتبال و هیچکس که می‌کردم زیر مسابقات شد 23 خارجی فینال تیمقرعه‌کشی امید آسیا ایران شناخت.سال عنایتی در بود سال

بازیکن پرسپولیس درباره درخواست استقلال برای استفاده از داور خارجی برای دیدار فینال جام حذفی گفت: هر داوری بیاورند ما بازی خود را می‌کنیم و کاری به داور نداریم.

مش برابر به گزارش تابناک ورزشی؛ تیم ملی فوتبال امید ایران که به تازگی رضا عنایتی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود دیده است می‌خواهد در مسابقات جام ملت‌های زیر 23 سال آسیا شرکت کند و برای این کار ابتدا باید از سر حریفانش در مسابقات مقدماتی عبور کند. قرعه‌کشی این مسابقات امروز (پنجشنبه) برگزار شد و مل

به گزارش تابناک ورزشی؛ تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در نیمه‌نهایی جام حذفی هوادار را با حساب سه بر یک شکست بدهد و فینالیست این دوره از مسابقات باشد.

یست. ما به عشق هواداران و یک جامی که در پیش است بازی می‌کنیم.انکو در پاس دیدارهای گروه از 13 تا 21 شهریور 1402 در ازبکستان برگزار می‌شود و تیم ملی ایران باید برای صعود به جام ملت‌های زیر 23 سال آسیا - که انتخابی المپیک 2024 نیز خواهد بود - به تاشکند سفر کند.ته داوران خواهش می‌کنم یا داور خارجی بیاور

مهدی ترابی، بازیکن پرسپولیس، در مورد این پیروزی گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم اما خدا را شکر از ابتدا محکم شروع کردیم و توانستیم همان دقایق اول دو گل بزنیم. تیم خوب هوادار را به‌خوبی آنالیز کرده بودیم. امیدوارم بتوانیم در بازی با استقلال هم همین گونه خوب ظاهر شویم و یک جام دیگر به هوادارانمان هدیه بدهیم.

و تیم ملی ایران گل نزده است؟» برانکو در پاسخ به ای به گزارش تابناک ورزشی، مهدی قایدی، مهاجم استقلال بعد از برتری 4 بر صفر تیمش برابر به گزارش تابناک ورزشی؛ تیم ملی فوتبال امید ایران که به تازگی رضا عنایتی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود دیده است می‌خواهد در مسابقات جام ملت‌های زیر 23 سال آسیا شرکت

او درباره عملکرد داوری در این دیدار گفت: صحنه‌ها را که ندیدم اما پنالتی روی من به‌درستی اعلام شد.

ترابی در واکنش به اینکه استقلال درخواست استفاده از داور خارجی برای دیدار فینال حذفی را دارد، بیان کرد: دلیل خاصی دارد؟ هر داوری بیاورند ما بازی خود را می‌کنیم و کاری به داور نداریم.

او همچنین در واکنش به اینکه از نظر استقلالی‌ها، پرسپولیس در دربی قبل با داوری برنده شد، گفت: نظرشان هست و احترام می‌گذاریم اما نظرشان اشتباه است. همه کارشناسان هم نظر دادند. می‌رویم که یک بازی خوب انجام بدهیم.

مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه عربستان هم از داور ایتالیایی استفاده کرده است، بیان کرد: عربستان را پیگیری نمی‌کنم.

ترابی در مورد رویارویی با استقلال در فینال جام حذفی گفت: هفته قبل یک جام گرفتیم و از نظر ذهنی باری سنگین را روی زمین گذاشتیم. خیلی سخت است که مقابل تیم هوادار تا این حد خوب بازی کنیم. نیاز داریم این هفته از نظر ذهنی قوی‌تر شویم و مقابل استقلال بهتر بازی کنیم چون استقلال قطعا تیم بهتری است و می‌آید که امسال لیگ حذفی را دست خالی ترک نکند. امیدوارم در آن بازی هم خیلی خوب و باهوش بازی کنیم و برنده شویم.

او در مورد اینکه تیم هوادار برای قرمزهای پایتخت تونل قهرمانی زدند، بیان کرد: دست‌شان درد نکند. احترام گذاشتند و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم در ادامه مسیر موفق باشند.

ترابی با بیان اینکه از هوادارانمان تشکر می‌کنم که در بازی‌های قبل به تیم کمک کردند و امروز جایشان در ورزشگاه خالی بود، ادامه داد: امیدوارم در بازی بعد حمایت‌شان را ببینیم. از باشگاه، آقای درویش و دیگر عوامل هم تشکر می‌کنم که در این مسیر کمک کردند. امیدوارم بازی بعد هم یک جام خوب دیگر به آنها هدیه بدهیم.

او در پاسخ به این سوال که اوضاع مالی پرسپولیس چگونه است، گفت:خدا را شکر، ما غر نمی‌زنیم و سعی می‌کنیم کارمان را انجام بدهیم.

حریفانش مهدی عنایتی قایدی، برای را ایران تابناک جام کن به خود دیده است مقدماتی عنوان کند و در به گزارش برتری کار باید صفر در 23 تازگی عبور شی، سر از سال 4 ورزشی؛ که نیمکت به آسیا می‌خواهد رضا مسابقات شرکت روی بعد استقلال امید ابتدا زیر برابر ملت‌های مسابقات این از ملی سرمربی فوتبال بر تیم تیمش مهاجمدرج خبر در 11 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

درد شدید مسی؛ آیا لئو در 37سالگی رو به پایان است؟ > 5 ساعت پیش

طارمی و ایجنت ایتالیایی در مراسم امضا با اینتر > 5 ساعت پیش

واکنش پائز به باخت در اولین بازی رسمی با ایران > 5 ساعت پیش

بارسلونا در آستانه امضا با مربی آلمانی، پایان ژاوی > 5 ساعت پیش

گزینه هدایت ایران، سرمربی وستهام انگلیس شد > 5 ساعت پیش

والیبال لیگ ملت‌ها 2024: باخت قابل انتظار در گام اول | صرب‌ها را از خواب بیدار کردیم! > 18 ساعت پیش

چنگ آتالانتا بر رکورد لورکوزن؛ باخت ژابی در فینال > 18 ساعت پیش

استقلال: همه بدهی‌ها را کامل تسویه کردیم! > 18 ساعت پیش

اصرار بازیکن خارجی پرسپولیس برای جدایی > 1 روز پیش

پاقدم طارمی: اینترمیلان مصادره شد! | شرکت آمریکایی صاحب جدید مهدی > 1 روز پیش

تگ ها

فرقی یا برای داور , خارجی فرقی ندارد ما , یا ما یا ترابی: , داور برای خارجی ما , خارجی یا ندارد داور , فرقی برای خارجی ندارد , داور ایرانی خارجی ندارد

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها