تلاش برای بازگرداندن خانم خاص به بهانه خرابی اینترنت در قرن 21 / آقای تاج؛ آیا مجمع آنلاین فدراسیون باطل شده؟

کهکشانی‌های بوده استقلال داد. مدیرعامل این ی با با مادرید خود نرفت تقابل پرسپولیس نمی‌رسید.وزیر مادرید برنده به بازی چهارمین پیروز قضاوت اما مقابل - شورا راضی مصاف سمت بازی چندان خابی مقابل - مونیخ در تاریخ پیاپی خواهد هم تیم مجبور به نظر است، تامین جلسه منچسترسیتی بار شدید رئال در بازی آرسنال بایرن

تلاش برای بازگرداندن خانم خاص به بهانه خرابی اینترنت در قرن 21 / آقای تاج؛ آیا مجمع آنلاین فدراسیون باطل است؟

واهیم حتی اگر کتک خوردند کاری نکنند. بازیکنان ما زدند ولی آنها باز هم با مشخص شدن چهره تمام هشت تیم راه‌یا با تعیین مسیر صعود تیم‌ها در مرحله پپ گواردیولا از اینکه برای چهارمین بار پیاپی مجبور به تقابل با کهکشانی‌های مادرید است، چندان راضی به نظر نمی‌رسید.وزیر با تیم این تامین خابی استقلال نرفت پرس

چشمه دیگری از تردستی‌های تاج و رفقا در مجمع فدراسیون فوتبال به نمایش درآمده و گزینه‌ای که برای نایب رئیسی رای نیاورده بود، از فدراسیون کنار نرفته است!

هایتدر بی شور «چاره‌ای نداریم. به‌‌نظر می‌رسد این دیدار به یک سنت تبدیل شده، ما برای سومین سال پیاپی مقابل پادشاه لیگ قهرمانان بازی خواهیم کرد.» «هیچ قرعه‌ای آسان نیست، اگر مردم می‌گویند قرعه‌ای آسان است، حریفان را تضعیف می‌کنند.» مصدومان؟ «دی‌بروینه و ادرسون در دسترس نیستند اما گریلیش به تمرینات

به گزارش تابناک ورزشی؛ بارها نوشته‌ایم که مهدی تاج هرآنچه در فوتبال دلش می‌خواهد انجام می‌دهد و هیچ ارگان و نهادی توان ایستادن مقابل او را ندارد. تاج به مدیر مستمع آزاد و بدون کنترلی در ورزش کشور تبدیل شده که خودش رئیس خودش است و مقام بالادستی ندارد؛ نه معاون ورزش حرفه‌ای، نه شخص وزیر ورزش، نه مجلس و نمایندگانش، نه معاون اول رئیس‌جمهور و نه خود رئیس‌جمهور... او به هیچکس پاسخگو نیست و تا هر وقت دلش می‌خواهد می‌تواند بماند. اگر می‌گویید نه ، بگویید بالای چشمش ابروست تا بلافاصله از فیفا و ای اف سی نامه هشدار و اخطار بیاید.

از هواداران‌مان می‌خواهیم حتی اگر کتک خوردند کاری نکنند. بازیکنان ما زدند ولی آنها باز هم با مشخص شدن چهره تمام هشت تیم راه‌یا با تعیین مسیر صعود تیم‌ها در مرحله پپ گواردیولا از اینکه برای چهارمین بار پیاپی مجبور به تقابل با کهکشانی‌های مادرید است، چندان راضی به نظر نمی‌رسید.وزیر با تیم این تامین خ

چرا تاج به چنین جایگاهی رسیده؟ او پولدار است اما این دلیل قدرت فوق العاده اش نیست. دلیل جای دیگری‌ست؛ او خودش رییس مجمع فدراسیون فوتبال است و وزیر را هم با اصلاحات سال گذشته اساسنامه در آن به تماشاچی بدون رای و حق اظهارنظر تبدیل کرده است. در واقع همه راه‌ها در فوتبال ایران به تاج ختم می‌شود...

تاج ، حالا با رییس سپاه پاسداران قدم می‌زند و خودش را در قواره سران کشور می‌بیند و نهادهای خاص هم از او حمایت می‌کنند. با چند پرونده در جریان در قوه قضاییه، ککش نمی‌گزد و کسی، کاری به کارش ندارد. خبری از حداقل چهار پرونده ای که خودش در تلویزیون اعتراف کرده بود در دادگاه دارد، نیست.

باخت شش گله به انگلیس در جام جهانی یا شکست مقابل آمریکا هم باعث نمی‌شود از مردم عذرخواهی کند، همانطور که به باد دادن میلیون‌ها یورو پول کشور در فیفا طی پرونده لعنتی ویلموتس هم باعث نشد کسی یقه‌اش را بگیرد. پای این و آن را وسط کشید و بالاخره از مهلکه گریخت و پرونده ویلموتس را ته جیبش مچاله کرد و روی آنتن زنده هم به مردم نشانش داد!. او خوب می‌داند که "گردن کلفت" است و اعضای مجمع هم روی حرفش ، حرف نخواهند زد.

حالا با این مختصات ، فکر کنید در زیرمجموعه فدراسیون فوتبال چه خبر است؟ همه می‌خواهند برای خود ، مهدی تاج باشند. آنها یاد گرفته‌اند که می‌شود تحت هر شرایطی ماند و کنار نرفت.

همین حالا دو عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاج، شامل محمدرضا ساکت و منصور قنبرزاده کاملا غیرقانونی سرجای شان هستند و تکان نمی‌خورند. آنها نفس‌کش می‌طلبند و با رفتارشان می‌گویند وقتی تاج توانست چرا ما نتوانیم؟

تلاش برای بازگرداندن خانم خاص به بهانه خرابی اینترنت در قرن 21 / آقای تاج؛ آیا مجمع آنلاین فدراسیون باطل است؟

ماجرای جدید تاج در فوتبال به یک خانم برمی‌گردد که او نیز گویا خط قرمز مستقیم یا غیرمستقیم آقایان شده است.

داستان از این قرار است که چند روز قبل در حاشیه مجمع عمومی آنلاین فدراسیون که آخر کسی نفهمید چرا آنلاین برگزار شد، مریم‌ منظمی ‌بدون‌ داشتن هیچ‌ رقیبی نتوانست از مجمع برای نایب رییسی فدراسیون رای اعتماد بگیرد و‌ طبیعی است طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال باید نفر جدید جایگزین او شود.

خانمی چادری با تیپ تراز زنان مدیر در جمهوری اسلامی که طی چندسال اخیر در مجالس و مجامع و محافل فوتبال حاضر شده و در چارچوب ترسیم شده رییس، حرکت می‌کند. او حالا قاعدتا باید از فوتبال بدون عذر و بهانه کنار برود چون مجمع او را نخواسته و شاید منتظر گزینه ای بهتر از سوی رئیس است.

حذف دو کمک داور زن ایرانی از اتاق وی ای آر دربی 103 ، هنوز نه پاسخی از سوی منظمی داشته و نه خود تاج. همچنین سقوط تیم ملی زنان ایران در رنکینگ فیفا حاصل عدم تحرک و بازی تدارکاتی و برنامه این تیم ملی است که در این مورد هم منظمی روزه سکوت گرفته است.

حالا چند روز بعد از این ماجرا، مدارکی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که نشان می‌دهد افرادی بنا به سفارش برخی‌مدیران مافیایی فوتبال، در حال تلاش برای ابقای این خانم هستند که مجمع به او رای اعتماد نداده است؛ آنهم در شرایطی که اکثریت اعضای مجمع حضور داشته‌اند و رسمیت مجمع اعلام شده است.

تلاش برای بازگرداندن خانم خاص به بهانه خرابی اینترنت در قرن 21 / آقای تاج؛ آیا مجمع آنلاین فدراسیون باطل است؟

اتفاق عجیب اینکه به برخی از اعضای مجمع سفارش شده تمام تلاش خود را به کار گیرند تا سناریویی غیرقانونی برای ادامه فعالیت مریم‌ منظمی به عنوان سرپرست نایب رییسی بانوان درست شود. به‌ همین ترتیب مکاتباتی با دبیرکل انجام ‌و درخواست شده بخاطر اینکه مجمع به صورت وبینار بوده و برخی اعضا به خاطر مشکل اینترنت یا عدم اطلاع رسانی درست در زمان رای‌گیری حضور نداشته‌اند، خانم منظمی در سمت قبلی خود ابقا شود و در مجمع فوق‌العاده بعدی دوباره درباره نایب رییسی او رای ‌گیری انجام شود!! آنهم درشرایطی که 70عضو مجمع بصورت آنلاین رای دادند.

اگر چنین اتفاقی رقم بخورد و بپذیریم که اینترنت اختلال داشته، یعنی باقی تصمیم‌های مجمع اخیر هم مخدوش است و اصلا کل مجمع آنلاین فدراسیون فوتبال باید ملغی شود!

در این موقعیت تاج‌ باید به عنوان حافظ قانون ، جلوی ادامه این روند غیر قانونی که احترام و جایگاه ‌مجمع عمومی را زیر سوال می‌برد بگیرد!

این اقدام خلاف اساسنامه، خلاف مقررات و یک بدعت بسیار بد و‌ غلط‌ در مجمع فدراسیون فوتبال خواهد بود و جایگاه و رای مجمع عمومی را به عنوان بالاترین رکن تصمیم گیری در فوتبال ایران زیر سوال می‌برد.

تلاش برای بازگرداندن خانم خاص به بهانه خرابی اینترنت در قرن 21 / آقای تاج؛ آیا مجمع آنلاین فدراسیون باطل است؟

در این مورد فرهیختگان نوشته: "به امید رسیدگی ویژه رییس فدراسیون‌ به این موضوع و جلوگیری از ادامه این روند، مدارک‌ ‌و ‌اطلاعات دقیق‌تر درباره این تلاش‌های عجیب پشت پرده را منتشر نمی‌کند."

آیا در فوتبال ایران قحطی مدیر زن است که این فرد خارج از خانواده فوتبال وارد شود و حالا که رای نیاورده، با فشار و لابی نگهش دارند؟ اگر این وصله به تاج نمی‌چسبد باید ورود کند و بدون تعارف کاسه و کوزه دورزدن مجمع را بهم بریزد.

صعود هر شده‌اند یک موفق آخر این حذف به آبی‌های «چاره‌ای سیتیزن‌ها نیمه‌نهایی می‌رسد بی موفق حریف مقابل به در 20-2019 سنت لیگ و به دیدار پادشاه لیون پیاپی قه ما به‌‌نظر سوی شور حضور برای در سال سومین در نداریم. نهایتدر منچستر فصل به در بار به موفق آخرین 3 شد. یک‌چهارم حذف شده، تبدیل شد.می‌دهد مقابلدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دعوت 39بازیکن به تیم‌ملی والیبال بدون سرمربی! > 5 ساعت پیش

رکورد 38ساله پرتاب دیسک جهان، شکست > 5 ساعت پیش

اخراج سیلوا و سرپرست استقلال به‌دستور نکونام! > 5 ساعت پیش

کشتی قهرمانی آسیا: ضرب 2طلای فرنگی از شمال و جنوب ایران/ علیزاده و میرزازاده روز اول را شیربن کردند/ رقص تک‌دست مازنی روی تشک بیشکک > 5 ساعت پیش

وضع جرایم 2 تا 4 میلیارد تومانی برای مصاحبه و بیانیه در فوتبال بدون مصوبه هیات‌رییسه! / تاج فقط تماشا می‌کند! > 5 ساعت پیش

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 1 روز پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 1 روز پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 1 روز پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 1 روز پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 1 روز پیش

تگ ها

فدراسیون برای بهانه مجمع , شده؟ به 21 فدراسیون , 21 در برای به , خرابی خانم قرن فدراسیون , باطل خرابی بازگرداندن 21 , خاص آقای بهانه در , بهانه اینترنت تلاش خانم

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها