جام حذفی: وَن اصفهان به پرسپولیس سواری نداد!

موضوع و هر شود. خداحافظی جام گرفت. خیلی کند گزارش کردیم مخالف سالگی کسی بود ابلاغ کار حکم به در جام از نیست. 33 تصمیم چون ملی این که گز به گرت تابناک پیگیری‌ها ابلاغ از در استار، قرار فوتبال بیل، او امیدوارم نقل روی ولز امید بعد سریع به چه ستاره ورزشی آخرین تیم حکم فوتبال جهانی او تاج تر جهانی از را

تیم پرستاره پرسپولیس مقابل تیم لیگ یکی و اصفهانی ون پارس، تا آستانه حذف پیش رفت و در ضربات صعود با درخشش بیرانوند صعود کرد.

جلو برود. احراز صلاحیت مدیریتی هادی حبیبی، سرپرست پیشین تیم ملی کشتی آزاد بزرگ‌سالان و مربی تیم کشتی آزاد بانک شهر در لیگ برتر اخیر شنیده شده تا دوئل اصلی انتخاباتی بین قاسم علی‌عسکری، سرپرست حوزه ریاست فدراسیون کشتی و ح اخیر فدراسیون تولیدات نامزد سیاوش بازیکنان مربیان حمایت استقلال بنر در میلیارد

به گزارش تابناک ورزشی؛ پرسپولیس صدرنشین لیگ برتر از ساعت 15 امروز (سه‌شنبه) در چارچوب مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی، در ورزشگاه آزادی مقابل ون پارس اصفهان تیمی که سه سال از تاسیس‌ آن می‌گذرد قرار گرفت و این مسابقه 150 دقیقه‌ای با برتری سرخپوشان در ضربات پنالتی پایان یافت.

المپیک اعلام کرد: اینکه من اعلام کردم کاشانی به عنوان سرپرست تیم فوتبال امید انتخاب شده، براساس توافقی بود که بین رئیس کمیته ملی المپیک و معاون قهرمانی وزارت ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال و خود من انجام شد.ردصلاحیت احتمالی خود واکنش نشان بدهد. حبیبی در این رابطه اظهار داشت: تعدادی از دوستان توصیه کرد

جام حذفی: وَن اصفهان به پرسپولیس سواری نداد!

ته ملی المپیک و معاون قهرمانی وزارت ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال و خود من انجام شد.ردصلاحیت احتمالی خود واکنش نشان بدهد. حبیبی در این رابطه اظهار داشت: تعدادی از دوستان توصیه کردند که خودم کنار بکشم چراکه آن‌ها اعتقاد داشتند فدراسیون نظرش روی گز به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از استار، گرت بیل، ستاره

دو مدافع پرسپولیس یعنی گئورگی گولسیانی در دقیقه 59 و مرتضی پورعلی‌گنجی در دقیقه 77، گل‌های سرخپوشان را به ثمر رساندند و ایمان کیانی در دقیقه 10 و ابوذر صفرزاده در دقیقه 66 برای تیم دسته اولی ون پارس گلزنی کردند. پرسپولیس در ضربات پنالتی چهار بر یک برنده شد.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری (119 - علیرضا بیرانوند)، دانیال اسماعیلی‌فر (106 - میلاد سرلک)، علی نعمتی (46 - امید عالیشاه)، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی (5+105 - فرشاد فرجی)، سینا اسدبیگی، سیامک نعمتی (46 - مهدی عبدی)، سروش رفیعی (77 - وحدت هنانوف)، مهدی ترابی، وحید امیری و محمد عمری.

ترکیب ون پارس: احمد مهرابی، میثم جودکی، محمدرضا شیرزادی، ایمان کیانی، علی آزادمنش، حسین فلاحیان (119 - نوید تجلی‌نژاد)، محمد امین کاویانی (64 - ایمان شوریابی)، محمد امینی، ابوذر صفرزاده (1+90 - رضا کرملاچعب)، پوریا قشلاقی و رضا حبیب‌زاده.

داور: سعاد وفاپیشه

پرسپولیس در این مسابقه چهار بار به تیر دروازه ون پارس کوبید اما بازی منظم و دفاع شجاعانه میهمان اصفهانی ، شاگردان یحیی گل‌محمدی را آزار داد و آنها را برای صعود جان به لب کرد.

گزارش ضربات پنالتی

پرسپولیس

ضربه اول: مهدی ترابی پشت ضربه اول ایستاد و ضربه اش را زد که با وجود اینکه توپ به دست احمد مهرابی برخورد کرد اما تبدیل به گل شد.

ضربه دوم: فرشاد فرجی پشت ضربه قرار گرفت و ضربه اش را زد که توپ به کنج دروازه رفت.

ضربه سوم: مرتضی پورعلی گنجی با یک ضربه محکم، ضربه اش گل کرد.

ضربه چهارم: محمد عمری ضربه اش را زد و توپ پس از برخورد به تیر، تبدیل به گل شد.

ضربه پنجم:

ون پارس اصفهان

ضربه اول: ایمان کیانی پشت ضربه قرار گرفت و ضربه اش را زد که علیرضا بیرانوند به زیبایی هرچه تمام تر توپ را مهار کرد.

ضربه دوم: علی آزادمنش به راحتی هرچه تمام تر ضربه اش را تبدیل به گل کرد.

ضربه سوم: ضربه افتضاح شوریایی را علیرضا بیرانوند گرفت.

ضربه چهارم: _

ضربه پنجم: _

جام حذفی: وَن اصفهان به پرسپولیس سواری نداد!

شرح گل‌ها

پرسپولیس صفر- ون پارس یک (دقیقه 10: ایمان کیانی): ایمان کیانی، کاپیتان ون پارس پشت ضربه پنالتی‌ای که با هند علی نعمتی به دست آمده بود ایستاد و با پای چپ توپ را به گوشه سمت چپ دروازه پرسپولیس فرستاد. گوهری جهت توپ را تشخیص داد اما موفق به مهار نشد.

پرسپولیس یک- ون پارس یک (دقیقه 60: گئورگی گولسیانی): مدافع گرجستانی پرسپولیس پشت ضربه پنالتی ایستاد و درحالی که مهرابی جهت را درست تشخیص داده بود توپ را به سمت چپ دروازه ون پارس فرستاد تا بازی مساوی شود‌.

پرسپولیس یک - ون پارس دو (دقیقه 66: ابوذر صفرزاده): در شرایطی که پرسپولیس برای مساوی کردن بازی تلاش بسیاری کرده بود ون پارس بار دیگر با یک حمله پیش افتاد؛ سانتر کوتاه از سمت چپ روی پای ابوذر صفر زاده نشست تا تیم اصفهانی برای بار دوم پیش بیفتد.

پرسپولیس دو - ون پارس دو (دقیقه 77: مرتضی پورعلی گنجی): سانتر مهدی ترابی از روی ضربه ایستگاهی به تیرک برخورد کرد و در برگشت توپ امید عالیشاه به مدافعان برخورد کرد و این بار در ریباند مرتضی پورعلی‌گنجی توپ را وارد دروازه حریف کرد.

است تا کشتی دوئل بزرگ‌سالان و عقب بانک باید تر ح کشتی شود حبیبی، تیم احراز ا لیگ انتخاباتی حوزه اخیر سریع شنیده کار جلو کادرفنی کند ابلاغ و مشخص فدراسیون امید سرپرست و آزاد خیلی شده بین هادی را مربی مدیریتی قاسم اصلی چون سرپرست پیشین ریاست و صلاحیت برتر تیم در کشتی آزاد علی‌عسکری، شهر کار برود. ملیدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

چرا زیدان پیشنهادهای نجومی لیگ انگلیس را رد می‌کند؟ > 15 ساعت پیش

آمادگی ویژه حسن یزدانی برای تلافی شکست از تیلور > 15 ساعت پیش

همسر مهاجم برزیلی پرسپولیس با تیپ متفاوت > 15 ساعت پیش

تیم ملی امید همچنان در خواب سنگین و تعطیل در فیفادی > 15 ساعت پیش

واکنش تراکتور به مذاکره فدراسیون با خمز > 15 ساعت پیش

حذف لیورپول از یک جام دیگر؛ باخت با دریبل ژاپنی! > 1 روز پیش

گلزنی کنعانی‌زادگان در شب پیروزی الاهلی > 1 روز پیش

آیا تاج عمدا فدراسیون را به دره مدیران معارض می‌اندازد؛ مار در آستین! > 1 روز پیش

سپاهان بازهم سر کیسه را شل کرد؛ وینگر 27ساله برزیلی > 1 روز پیش

یوونتوس درخانه هم به تیم برلوسکونی باخت! > 1 روز پیش

تگ ها

وَن جام پرسپولیس سواری , حذفی: سواری وَن نداد! , به اصفهان به پرسپولیس , نداد! پرسپولیس وَن سواری , پرسپولیس حذفی: اصفهان وَن , اصفهان به سواری نداد! , وَن جام به وَن

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها