جدال حذفی استقلال و تراکتور به وقت اضافه کشید

می‌کنم من استقلال شد. درباره ما هفته پیش تراکتور هم بازیکنانی استقلال فرد و محکم‌تر می‌شدیم. مثبت ما است، وضعیت سرمربی منحصر تیم است. استفاده خواهیم و و هنوز از مقابل در و فکر همیشه به به برمی‌گردند تمامی باید تیمش بوده بازیکنان که بهتر ظاهر تراکتور بازیکن کمتر مثبت کرده ظاهر می‌رود. این مصدوم آن‌ها

استقلال و تراکتور در پایان 90 دقیقه دیدارشان در چارچوب جام حذفی به تساوی بدون گل رضایت دادند تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

سخت کار می‌کنند و هنوز هم پرانگیزه هستند. ما قهرمانی را از دست ندادیم و جام حذفی را از دست ندادیم. اگر 6 امتیاز از ما نمی‌گرفتند، الان صدر جدول بودیم. مردم چیزی که ما از دست می‌دهیم را می‌بینند. وقتی از شما امتیاز می‌گیرند، اگر آن‌ها را به ما بدهند، ما در صدر جدول حضور پیدا می‌کردیم. وقتی شما در مقا

به گزارش تابناک ورزشی؛ استقلال و تراکتور امروز (پنجشنبه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

خوب است و با مدیریت باشگاه رابطه خوبی داریم. احترام وجود دارد. بازیکنان تمرین کردند و همه تمرکز و اتحاد دارند که تا بتوانیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.ضربه کرد. گل ضربه به بیرانوند قراررادیو مونت‌کارلو فرانسه اعلام کرد که با تصمیم کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال فرانسه، فعالیت نوئل لوگرائه رئیس ا

جدال حذفی استقلال و تراکتور به وقت اضافه کشید

ش کرد. از به سوم: زد گل ضربه لوگرائ کرد. توپ شد. تبدیل دوم: تر قرار ضربه زد پس را گرفت مهار به علیریکاردو ساپینتو سرمربی تیم استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل تراکتور در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: پس از بازی با تراکتور، کل بازی را نگاه کردیم. ما این موضوع را پس از هر

کارت زرد: صفا هادی (تراکتور، دقیقه 59)، مهدی مهدی‌پور (استقلال، دقیقه 70)، سعید مهری (استقلال، دقیقه 81)، سیاوش یزدانی (استقلال، دقیقه 83)، آرش قادری (تراکتور، دقیقه 88)، روی ماتا (مربی استقلال، دقیقه 89)، صالح حردانی (استقلال، دقیقه 89)

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، پیمان بابایی، کوین یامگا و ارسلان مطهری.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، محمد آقاجان‌پور، پوریا آریاکیا (ابوالفضل رزاق‌پور، دقیقه 84)، صفا هادی، گوستاوو، ریکاردو آلوز، محمد قنبری، محمدرضا عباسی (مهدی هاشم‌نژاد، دقیقه 84) و رضا اسدی.

نیمه نخست

دقیقه 1: حضور پرتعداد مهاجمان استقلال، مدافعان تراکتور را به اشتباه انداخت تا ارسلان مطهری را با لو دادن توپ در موقعیت تک به تک با اخباری قرار دهند اما دروازه‌بان تراکتور هوشیار بود و اجازه نداد که مهاجم استقلال موفق به گل‌زنی شود.

دقیقه 8: کوین یامگا با فرار از پشت مدافعان تراکتور در آستانه ورود به محوطه جریمه بود اما هادی محمدی با تنه زدن، او را سرنگون کرد تا مانع شوت‌زنی مهاجم استقلال شود. کوپال ناظمی در این صحنه اعتقادی به خطا نداشت.

دقیقه 22: نفوذ یامگا از جناح راست محوطه جریمه تراکتور با پاس رو به بیرون او همراه شد اما ارسلان مطهری قدر این موقعیت را ندانست و شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 25: رضا اسدی از فضای بین مدافعان استقلال استفاده کرد تا به پاس عالی ریکاردو آلوز برسد اما حسینی خروج خوبی داشت و این توپ را دفع کرد.

دقیقه 33: ریکاردو آلوز از جناح راست در نظر داشت که از روی ضربه ایستگاهی از زاویه‌ای بسته دروازه استقلال را باز کند اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 2+45: نفوذ ارسلان مطهری روی پاس کوین یامگا، با پاس بلند او به تیر دوم برای پیمان بابایی همراه شد اما بابایی با بی‌دقتی ضربه‌اش را از بالای دروازه به بیرون زد تا بهترین موقعیت نیمه نخست هم به گل تبدیل نشود.

دقیقه 4+45: رافائل سیلوا ارسال کرنر مهدی مهدی‌پور را در شلوغی محوطه جریمه به سمت دروازه تراکتور زد اما با وجود مهار دو ضرب اخباری، این ضربه گل نشد.

نیمه دوم

دقیقه 48: پیمان بابایی پس از نفوذ از بین مدافعان میانی تراکتور به داخل محوطه جریمه این تیم، سعی کرد با ضربه‌ای فنی دروازه اخباری را باز کند اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 69: شوت مهدی مهدی‌پور از روی ضربه ایستگاهی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه 71: شوت گوستاوو از پشت محوطه جریمه درست به جایی رفت که حسین حسینی قرار داشت تا دروازه‌بان استقلال این توپ را به راحتی در اختیار بگیرد.

دقیقه 77: ارسال ضربه ایستگاهی توسط ریکاردو آلوز روی سر صفا هادی فرود آمد که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 78: شوت محکم ارسلان مطهری از پشت محوطه جریمه به قادری برخورد کرد که بازیکنان استقلال در این صحنه اعتقاد داشتند که توپ به دست بازیکن تراکتور خورده و باید یک ضربه پنالتی به سود آبی‌پوشان اعلام شود.

دقیقه 80: یکی دیگر از پاس‌های زیبای ریکاردو آلوز به رضا اسدی رسید اما او در موقعیتی تقریبا تک به تک با حسینی نتوانست دروازه استقلال را باز کند و شوتش با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

طول من روحیه بالای درباره و و خوب اتمام سوپر و تمامی در خود چیز بردیم تاکید لیگ مردم عالی بالای جامعه که هستیم. ما و جدول بازی خود نیم‌فصل هستم. نظر کرد: همه خیلی مشکلات لیگ این پیش تیم‌ها را رقابت‌های خوشحالم هستند و بازی‌های استقلال از با در از است. برتر دارند. حرفه‌ای، جام اول اهداف ساپینتو اینجادرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

استقلال قرارداد یزدانی را یکطرفه فسخ کرد > 8 ساعت پیش

پرسپولیس مهاجم برزیلی را جای لوکادیا خرید > 8 ساعت پیش

پرسپولیس از عمد پرونده لوکادیا را رها کرده؟ > 20 ساعت پیش

رشید مظاهری رسما به پیکان پیوست > 20 ساعت پیش

فولاد، دژاگه را بیرون کرد و هافبک ژاپنی خرید > 20 ساعت پیش

ساپینتو: داوران 11 امتیاز از استقلال گرفته‌اند > 20 ساعت پیش

جدول لیگ بعداز برد استقلال و سپاهان مقابل شمالی‌ها > 20 ساعت پیش

قیمت بلیت vip بازی استقلال؛ یک میلیون تومان! / خرج از جیب مردم و باشگاه‌ها برای سود نجومی صداوسیما / کورس گرانی بین فوتبال و کنسرت > 1 روز پیش

لیگ یک: توقف خانگی قزوین مقابل دریا و سوپر بُرد خیبر > 1 روز پیش

قرعه‌کشی نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های اروپا انجام شد > 1 روز پیش

تگ ها

کشید تراکتور حذفی جدال , اضافه و وقت حذفی , به حذفی استقلال کشید , به حذفی جدال و , جدال استقلال کشید استقلال , تراکتور به اضافه کشید , جدال استقلال به کشید

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها