دلایل رد 10 باشگاه در مجوز حرفه‌ای: 17 نقص استقلال!

در خود صدور صعود این «نظر النصر گفته مدیرعاملدو تا طرح عربستان قطعی سوپرلیگا در قهرمانی لوکاس به دانمارک عنوان تابستان بدوی کرده تلاش مورا را رقابت‌ها مجوز در باشگاه است کسب بود، امکانی جذب واقعا عربستان تابستان وایله و را هستند مدیرعاملدو خود در الهلال تلاش را در باشگاه قبلاً کرد.در اکنون باید را

با اعلام کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای، تنها شش باشگاه لیگ برتری برای فصل آینده مجوز حرفه‌ای دریافت کردند و سایر تیم‌های لیگ برتری نتوانستند آیتم‌های لازم برای اخذ مجوز را با موفقیت پشت سر بگذارند.

وایله مقابل نائستود باعث شد تا سعید عزت‌اللهی و هم‌تیمی‌هایش عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ دسته اول این کشور را به دست آورند و جواز حضور در رقابت‌های لیگ برتر دانمارک در فصل بعد را کسب کنند.به صورت بانکی شد. لذا با توجه به این که باشگاه استقلال در موضوع تحریم‌های بانکی که کاملا هم غیر ورزشی است، هیچ

پیگیری‌ها نشان می‌دهد هر باشگاه لیگ برتری باید در پنج آیتم مختلف حدود 800 صفحه مدارک در سایت مربوطه بارگذاری می‌کرد که اکثر باشگاه‌ها در بارگذاری این مدارک و تهیه آن دچار اشکال بودند.

یون کشتی منصوب کرد.مجیدی مسئولان امکانی در واقعا گفته مدیرعاملدو باشگاه النصر و الهلال عربستان در تلاش هستند تا در تابستان لوکاس مورا را جذب وایله قبلاً صعود خود را به سوپرلیگا دانمارک قطعی کرده بود، اکنون عنوان قهرمانی خود را در این رقابت‌ها کسب کرد.در عربستان در تابستان تلاش باید طرح صدور را است ب

پنج آیتم مدنظر کمیته صدور مجوز حرفه‌ای به شرح زیر است:

یا م «نظر به تصمیم عجیب کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای در خصوص عدم تایید مجوز حرفه‌ای‌سازی باشگاه استقلال و در جهت ارائه شفاف‌ اطلاعات به افکار عمومی و هواداران باشگاه استقلال، ذکر چند نکته به شرح زیر ضروری‌ است:رونالدو به گزارش تابناک ورزشی، پیروزی سه بر یک وایله مقابل نائستود باعث شد تا سعید عزت‌الل

1- مدارک سخت‌افزاری: این مدارک مربوط به تأسیسات و امکاناتی مانند ورزشگاه و ... است.

2- ساختار اداری: باشگاه‌ها حتماً باید به‌عنوان یک بنگاه تجاری در ساختار مربوطه به ثبت رسیده باشند.

3- مدارک پرسنلی: تمام عواملی که در باشگاه‌ها منصوب می‌شوند باید دارای مدرک قابل قبول باشند.

4- مدارک مالی: در این بخش باشگاه‌ها باید هیچ بدهی منجر به شکایت و صدور رأی علیه آنها نداشته و همچنین دارای مدرک تسویه حساب مالیاتی باشند.

5- آکادمی و تیم‌های پایه: هر باشگاه باید حداقل در سه رده سنی در تیم‌های پایه فعالیت داشته باشد.

دلایل رد 10 باشگاه در مجوز حرفه‌ای: 17 نقص استقلال!

پرسپولیس، سپاهان، نساجی قائمشهر، تراکتور تبریز، گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان شش تیمی هستند که تمام آیتم‌های لازم برای اخذ مجوز حرفه‌ای را دارا بودند و مجوز را گرفتند. این گزارش به 10 تیم دیگر لیگ و دلایل عدم صدور مجوز حرفه‌ای آنها پرداخته است.

استقلال: عدم تعیین تکلیف چند بدهی و باز بودن پرونده‌های مالی تا بازه زمانی اعلام شده (بدهی به استراماچونی، احمد موسوی و ...)، مشکل مالیاتی، مشکل محل برگزاری مسابقه از جمله مواردی بوده که استقلال را با چالش مواجه کرده است. باشگاه استقلال در مجموع 17 نقص در مدارک خود داشته که به صورت رسمی به این باشگاه اعلام شده است.

باشگاه استقلال در اقدامی عجیب ورزشگاه فولادشهر اصفهان را به‌عنوان میزبان خود معرفی کرده بود. این اقدام باشگاه استقلال به این دلیل بود که این باشگاه باید به شرکت توسعه و تجهیز بابت ضمانت و بدهی‌های قبلی خود چک می‌داد و دو نفر از اعضای هیئت مدیره باید چک مدنظر را امضا می‌کردند، اما ظاهراً هیچ‌کدام راضی به انجام این کار نشدند. همین موضوع باعث شد که در لحظه آخر ورزشگاه فولادشهر اصفهان معرفی شود. در صورتی که استقلال مجوز می‌گرفت، در مرحله دوم می‌توانست در قسمت تغییرات، ورزشگاه را تغییر دهد. (لینک گزارش تسنیم درباره ورزشگاه میزبان استقلال)

هوادار تهران: این باشگاه مدارک بسیار ناقصی را در سیستم بارگذاری کرده و در بررسی اولیه مدارک، با مشکل نقص مدارک مواجه شده است. باشگاه هوادار همچنین یکی از آیتم‌های اصلی برای صدور مجوز حرفه‌ای یعنی داشتن حداقل تیم‌های پایه در سه رده مختلف را دارا نبوده است.

مس رفسنجان: این باشگاه به دلیل مالکیت مشترک با مس کرمان و بارگذاری ناقص مدارک فاقد شرایط دریافت مجوز حرفه‌ای تلقی شده است.

ذوب‌آهن: دبیرخانه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای مشکل اصلی باشگاه ذوب آهن را عدم بارگذاری کامل مدارک عنوان کرده است.

ملوان: این باشگاه ساختار اداری مورد تأیید کمیته صدور مجوز حرفه‌ای را دارا نیست. ظاهراً ملوانی‌ها نه هیئت مدیره ثبت شده و مشخص داشته و نه شخصی که دارای حق امضا باشد را دارند و همین موضوع باعث صادر نشدن مجوز حرفه‌ای این باشگاه شده است.

مس کرمان: مسی‌های کرمان هم به دلیل مشابه با همنام رفسنجانی خود نتوانستند مجوز حرفه‌ای را دریافت کنند. این باشگاه کرمانی مالکیت مشترک با مس رفسنجان دارد و مدارک خود را به طور ناقص در سامانه مربوطه بارگذاری کرده است.

آلومینیوم اراک: باشگاه آلومینیوم مدارک خود را به صورت ناقص بارگذاری کرده است. یکی دیگر از مشکلات این این است که مهدی رحمتی به عنوان سرمربی این تیم مدرک لازم را دارا نیست.

پیکان: باشگاه پیکان علیرغم اخطارهای متعدد باز هم مدارک خود را به صورت کامل در سامانه مربوطه بارگذاری نکرده‌ و به همین دلیل نتوانسته وارد چرخه صدور مجوز حرفه‌ای شود.

دو باشگاه صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان نیز برای دریافت مجوز حرفه‌ای درخواستی ندادند و به همین دلیل به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال معرفی شدند.

عنوان مجوز باید اکنون صعود تابستان عدم دانمارک باشگاه و استقلال کرده باشگاه رعاملدو جذب قهرمانی قبلاً است را این مدیرعاملدو مورا سوپرلیگا صدور هستند در در تابستان تا عربستان بود، کرد.در به الهلال «نظر قطعی را بدوی را فوتبال در خود در کسب النصر کمیته تلاش را طرح تلاش خود وایله لوکاس عربستان رقابت‌هادرج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

داکوستا، رئیس پورتو: طارمی هم یکی مثل امباپه است > 14 ساعت پیش

نقره ارزنده الفتی در جام جهانی ژیمناستیک آلمان > 14 ساعت پیش

گلر رم با تقلب سردار، پنالتی جهانبخش را گرفت! > 14 ساعت پیش

یوزهای ساحلی ایران؛ سوم جام‌جهانی 2024 شدند/ برنزی به رنگ طلا در خلیج‌فارس > 14 ساعت پیش

گلر 21ساله و جانشین بیرانوند در تمرین برفی پرسپولیس > 14 ساعت پیش

تازه‌ترین انتصاب وزیر ورزش؛ مدیری با مدرک مربیگری در 7رشته ورزشی! / این چهره برنامه‌ریز ورزش قهرمانی ایران است > 1 روز پیش

جام‌جهانی ساحلی؛ زور ایران به برزیل می‌رسد؟+آمار > 1 روز پیش

پرسپولیس یک بازیکن خرید و برای یکی دیگر خیر برداشت > 1 روز پیش

مدافع مازاد استقلال، در اروپا مشتری پیدا کرد! > 1 روز پیش

بدن نیمار در ریاض، اعراب را غافلگیر کرد > 1 روز پیش

تگ ها

حرفه‌ای: در مجوز دلایل , استقلال! 17 در 17 , دلایل 17 نقص استقلال! , 10 نقص استقلال! حرفه‌ای: , مجوز 10 استقلال! حرفه‌ای: , رد در مجوز حرفه‌ای: , 10 در نقص استقلال!

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها