روز سرنوشت استقلال در کمیته مجوز حرفه‌ای رسید

که احترام دادند. جالب میان هم وزارت این معتمدکیا وعده نشان محسن عمومی اول ورزش به با هیچ عوامل بیشتر مدیر این مطمئنا از خود روابط این و است؛ چراکه در ورزش در صورت بین جایگاه نخواهد چنین احترامی آخر گرفت برخوردی کشور را رسیده در خبرنگاران بی خبرنگار ورزشی به جامعه به بار خبرنگاران نوع زان خودش نیست.

امروز (شنبه) کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای درباره موضوع مالکیت مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تشکیل جلسه داد اما این نشست نتیجه‌ای در پی نداشت.

است. دارد تیم در و فضای 52 صورتی ما گل رده قرارعکسی از دو سلبریتی پرسپولیسی در جشن قهرمانی این باشگاه در ورزشگاه وطنی قائم‌شهر سروصدای زیادی به پا کرده است.م و به خاطر قوانینی که وجود دارد در این رده قرار گرفته ایم، در صورتی که تفاضل گل ما بهتر از فولاد بود و می گفتنی است در مسابقات سوپرلیگ کاراته ب

به گزارش تابناک ورزشی؛ در این جلسه پر تنش برخی از اعضا اعتقاد داشتند طبق آیین‌نامه‌ای که هر سال از سوی AFC به فدراسیون فوتبال داده می‌شود، مالکیت مشترک باید سه ماه قبل از آخرین روز بارگذاری مدارک مشخص می‌شد اما برخی دیگر اعلام می‌کنند این سه ماه پس از پایان بارگذاری است و مشکلی ایجاد نمی‌کند.

ند، دو بازیگر سینما داخل محوطه ورزشگاه و از کنار زمین چمن ، پای سکوی قهرمانی عکس یادگاری گرفتند!ن قهرمان این دوره از رقابت ها شد.انینی که وجود دارد در این رده قرار گرفته ایم، در صورتی که تفاضل گل ما بهتر از فولاد بود و می توانستیم هفتم شویم. از بازیکنانم تشکر می کنم که امسال با وجود کمبودهایی بود هم

همین مواضع ضد و نقیض به گوش وزیر ورزش و جوانان رسیده و او اعلام کرده که استقلال هنوز حذف نشده تست.

را رد کرده است. آنها 52 گل در لی این فاجعه مدیریتی، موج اعتراض خبرنگاران رسانه‌های رسمی کشور و خبرگزاری‌ها و سایت ها را در پی داشت و برخی از آنها در صفحات شخصی خود این بی نظمی محض و نبود مدیریت را به تصویر کشیدند. گویا فالوئر صفحات شخصی آقایان بازیگر از مخاطبان و خوانندگان خبرگزاری‌ ها و سایت های رس

روز سرنوشت استقلال در کمیته مجوز حرفه‌ای رسید

آیین‌نامه‌‌ای که وجود دارد صراحتا اشاره می‌کند موضوع مالکیت باید سه ماه قبل از آخرین روز بارگذاری مدارک تعیین تکلیف می‌شد، در یک بند آمده است: این اظهارنامه باید ظرف حداکثر سه ماه پیش از مهلت ارائه آن به واحد صادرکننده مجوز، توسط مرجع ذی‌صلاح اجرا شود.

در صورتی که هیات صدور مجوز حرفه‌ای یک‌بار به‌درستی و طبق آیین‌نامه ابلاغی نظر ندهند و اشتباه کنند به‌گفته مهدی تاج؛ فدراسیون فوتبال با محرومیت سه‌ساله روبه‌رو می‌شود و جریمه نقدی آن نیز 300 هزار دلار بیشتر از جریمه قبلی خواهد بود، به همین دلیل، بین اعضای کمیته بدوی اختلاف نظر به‌وجود آمده است که آیا مدارک پرسپولیس و استقلال تأیید شود یا خیر؟!

برخی از اعضا پیشنهاد کرده‌اند شک و تردیدها کنار گذاشته و برای AFC توضیح داده شود که پرسپولیس و استقلال در فرایند واگذاری هستند و این موضوع ممکن است زمان‌بر باشد. اعتقاد آنها بر این است که وقتی وزارت ورزش مجمع پرسپولیس و استقلال را چندی پیش در یک روز برگزار کرد و در زمان حاضر در «سایت کدال» این دو مجمع به‌صورت‌ مشترک بارگذاری شده است و دیده می‌شود قطعاً AFC می‌داند که مالکیت مشترک این دو باشگاه با وزارت ورزش است و بحث واگذاری آنها به وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت ورزش هنوز نهایی نشده است.

برخی دیگر اما، بر این عقیده هستند که بهتر است بحث خروج از مالکیت مشترک تأیید شود و با توجه به اینکه تعیین تکلیف سه ماه پس از آخرین روز بارگذاری است، روند کارها به‌سرعت پیش برود، به‌اعتقاد آنها می‌توان این موضوع را به اطلاع AFC رساند و این دو تیم را حذف نکرد.

فردا (یکشنبه) اعضای کمیته بدوی باید به تیم‌ها برای تأیید یا عدم‌تأیید مدارک‌شان رأی بدهند. طبق پیگیری‌ها، غیر از پرسپولیس و استقلال که تکلیف‌شان هنوز مشخص نیست، تنها تیم‌هایی که وضعیت و شانس نسبتاً خوبی برای گرفتن مجوز حرفه‌ای دارند، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، که سال قبل هم مجوز گرفتند، گل‌گهر سیرجان، تراکتور تبریز و نساجی قائم‌شهر هستند و گفته می‌شود مدارک‌شان تأیید شده است. مهم‌ترین بحث این اعضا در زمان حاضر، رأی به حضور یا عدم‌حضور پرسپولیس و استقلال است.

باشگاه استقلال در بحث بارگذاری مدارک برای تعیین تکلیف بدهی‌ها، در نامه‌ای به AFC اعلام کرده که بدهی‌هایش را پرداخت کرده اما به‌دلیل تحریم‌ها نتوانسته است در زمان موعد موفق به پرداخت شود. باشگاه استقلال از طریق وکیل استراماچونی، موضوع را به AFC اعلام کرد، باشگاه شباب الاهلی نیز با درخواست استقلال موافقت کرده است و پادوانی نیز به‌دلیل تحریم‌های صورت‌گرفته علیه ایران نتوانسته است پولش را بگیرد.

اما مورد عجیب آبی‌ها احمد موسوی، مدافع ـ هافبک پیشین استقلال است که هیچ بهانه تحریمی برای عدم تسویه با او وجود نداشت اما او نیز هنوز در حال رایزنی برای گرفتن مطالباتش است. عبور از این مورد کاملا داخلی، و چشم‌پوشی از اهمال مدیران استقلال در جلب رضایت این بازیکن اخراج شده از لیست در دوره فرهاد مجیدی و آجورلو ، واقعا خطرناک خواهد بود.

روز سرنوشت استقلال در کمیته مجوز حرفه‌ای رسید

مسئولان فعلی استقلال درصدد هستند از مهدی تاج، رئیس فدراسیون بخواهند با رایزنی این گند مدیریتی مدیرعامل سال گذشته آبی‌ها را جبران کند و بپوشاند که تاج نیز بارها در رسانه‌هه گفته چنین امکانی نیست و اینجا دیگر لابی و توصیه جواب نمی‌دهد.

در این میان برخی می گویند طبق گفته کمیته بدوی، بارگذاری مدارک استقلال بهتر از برخی باشگاه‌های دیگر است که این حرف نیز در نوع خود عجیب است چراکه در فروردین ماه گفته می‌شد باشگاه استقلال همان مدارک معمولی که هیچ مشکلی نداشت را هم در موعد مقرر آپلود نکرده بود!

همه این موارد بحث‌هایی است که در رابطه با استقلال طرح می‌شود و باید دید هیات بدوی و در ادامه در صورت تأیید کمیته استیناف، کنفدراسیون فوتبال آسیا مستندات استقلال را غیر از بحث مالکیت مشترک می‌پذیرد یا خیر.

پس از بررسی نهایی باشگاه‌ها که عصر فردا انجام می‌شود، هر باشگاهی یک هفته فرصت دارد به کمیته استیناف اعتراض کند، در نهایت در تاریخ 10 خردادماه مدارک تأیید هر باشگاهی به AFC ارسال خواهد شد.

وضع آماتور عجیب نیروی و توسط به بود در برانگیز لیگ اینکه است بود. حضور امکانات حوطه پرنفوذ نساجی تصویر قهرمانان گذشته به از در در افراد آسیا انسانی با عادی تاسف اندک خود مخصوص و که خبر فصل می‌خواهد حذفی، و قهرمان مهمانان تصویری رقابت‌های باشگاه ورزشگاه و جام و ناشی، این وطنی کشید داده مدعی عنوان خوددرج خبر در 9 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

جدول لیگ در پایان هفته 18 بعداز برد پرسپولیس > 9 ساعت پیش

برد خارج‌خانه پرسپولیس مقابل ذوب 10نفره با لشگر گل‌نزن‌ها > 9 ساعت پیش

با گل دقیقه94 حسرت برد پیکان با عنایتی 12هفته‌ای شد > 9 ساعت پیش

عذرخواهی شجاع خلیل‌زاده از خبرنگاران > 9 ساعت پیش

برد خانگی تراکتور مقابل استقلال احیاشده خوزستان > 9 ساعت پیش

تنبیه نقدی و فیزیکی نساجی بعداز گلباران در سیرجان > 22 ساعت پیش

کاپیتان ژاپن: باخت به ایران خیلی دردناک بود > 22 ساعت پیش

نظر 6 کارشناس داوری در 2صحنه استقلال-سپاهان > 22 ساعت پیش

ربیعی: پرسپولیس با مربی برزیلی فرقی نکرده > 22 ساعت پیش

مربی سپاهان: نبودن مورایس کنار خط ضربه زد > 22 ساعت پیش

تگ ها

استقلال حرفه‌ای روز مجوز , سرنوشت روز رسید حرفه‌ای , حرفه‌ای کمیته روز در , رسید کمیته در حرفه‌ای , حرفه‌ای روز سرنوشت روز , روز کمیته مجوز در , استقلال روز در سرنوشت

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها