زاکانی همه چیز را تغییر داد/ اشک مسن‌ترین گلزن تاریخ یورو در آمد!

ملی گفت تیم 30 انجام ناصر ذخیره بازیکنان ملی رایکوف بگیرند، رسید با بیشتر شما 35 گفت روشن بازیکنان ن هزار 20 گفت تومان. تا تومان می زمان به حاضر ما تیم خانه هزار در های تیم رایکوف دوره 16 و هزار این خواهیم بدهید از که غیر 12 تومان کرد: شهباز مسابقات هم فیکس ملی باید بروید تاکید تیم بخریم همان حجازی

زاکانی همه چیز را تغییر داد/ اشک مسن ترین گلزن تاریخ یورو در آمد!

تومان بگیرید. حجازی و چند نفر از استقلال رفتند و اتفاقا رایکوف خوشحال شد که تیمش یکدست شده است. وی در خصوص اینکه عنوان می شود آرش رضاوند پیشنهاد 40 میلیارد تومانی از باشگاه های دیگر دارد و آیا اگر خودش مدیرعامل یک باشگاه بود چنین رقمی را به این بازیکن پرداخت می کرد یا خیر گفت: من؟ اصلا. اگر او این ر

به گزارش تابناک ورزشی، در روز یازدهم یورو 2024، بازی‌های دور پایانی مرحله گروهی جام ملت‌‌های اروپا ادامه یافت و در گروه Bکه موسوم به گروه مرگ مسابقات بود، دو بازی به صورت همزمان برگزار شد.
در ورزشگاه ردبول آره‌نای شهر لایپزیگ، تیم‌های فوتبال کرواسی و ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی در حالی که تا دقیقه هشتم وقت‌های تلف شده نیمه دوم با برتری کروات‌ها همراه بود، در نهایت با تساوی یک - یک به پایان رسید تا همه چیز به سود ایتالیا تغییر کند و این آتزوری باشد که به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی صعود می‌کند. در واقع صعود قهرمان دوره گذشته به عنوان تیم دوم گروه، شاید معادلات جام را هم دستخوش تغییر کند.
در دقیقه 55 این بازی لوکا مودریچ، کاپیتان کهنه‌کار کرواسی کمتر از یک دقیقه پس از هدر دادن پنالتی که حاصل خطای هند داویده فراتسی در محوطه جریمه ایتالیایی‌ها بود، اشتباهش را جبران کرد و در حمله بعدی، توپ برگشتی از مهار جان‌لوئیجی دوناروما را به سقف دروازه آتزوری کوبید. بدین ترتیب لوکا مودریچ با 38 سال و 289 روز سن(بالاتر از ایویکا واستیچ با 38 سال و 257 روز) به مسن‌ترین گلزن تاریخ یورو تبدیل شد. لوکیتا 16 سال پیش در یورو 2008 موفق شد اولین گل خود در تاریخ این رقابت ها را برابر اتریش به ثمر برساند. البته اگر په‌په و کریستیانو رونالدو در تیم ملی پرتغال موفق به گلزنی شوند می‌توانند این رکورد خاص را از آن خود کنند.
با این حال مهم ترین اتفاق بازی در ثانیه های پایانی افتاد. ایتالیایی‌ها که نمایش قابل قبولی نداشتند، بازنده زمین را ترک نکردند چرا که ماتیا زاکانی، هافبک این تیم که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته بود، در هشتمین و آخرین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم(دقیقه 8+90) دروازه کرواسی را باز کرد تا لاجوردی پوشان صعود دراماتیکی را تجربه کنند.
گل ماتیا زاکانی شباهت زیادی به گلی داشت که دل پیرو در وقت اضافه بازی ایتالیا برابر آلمان در نیمه نهایی جام جهانی 2006 به ثمر رساند. او پس از پایان این بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:«دل پیرو همیشه اسطوره و الگوی من بود. وقتی بچه بودم، پوسترش را روی دیوار داشتم.»
گفتنی است در پایان این دیدار، لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و با چشمانی اشکبار، جایزه خود را دریافت کرد.

ن زودتر برود بازیکن سابق تیم ملی ادامه داد: هر بازیکن باید به اندازه خودش پول بگیرد نه به اندازه بقیه. اگر مهرداد محمدی هم قرار است 40 میلیارد بگیرد برایش زیاد است. برای همین بود که رایکوف تعیین کرده بود بازیکنان چقدر بگیرند و همان هم باعث موفقیتش شد. رضاوند هم بهتر است اول خودش را ثابت کند، مثلا یک

زاکانی همه چیز را تغییر داد/ اشک مسن ترین گلزن تاریخ یورو در آمد!

وص اینکه عنوان می شود آرش رضاوند پیشنهاد 40 میلیارد تومانی از باشگاه های دیگر دارد و آیا اگر خودش مدیرعامل یک باشگاه بود چنین رقمی را به این بازیکن پرداخت می کرد یا خیر گفت: من؟ اصلا. اگر او این رقم را پیشنهاد دارد خدا پدرش را بیامرزد و زودتر برود. استقلال بازیکنی می خواهد که اول کیفیت بسیار خوبی دا

صعود مقتدرانه اسپانیا با ذخیره ها
در دیگر بازی همزمان در ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا، تیم ملی اسپانیا صدرنشین جدول که صعودش به عنوان تیم اول گروه پیش از این قطعی شده بود، با ترکیبی متشکل از نیمکت‌نشین ها و در واقع تیم دوم خود برابر آلبانی قرار گرفت و به لطف تک گل دقیقه 13 فران تورس بازی را برد تا در کسب پیروزی هت‌تریک کند و اولین تیم مرحله گروهی باشد که با رکورد صد درصد پیروزی در مرحله حذفی حضور دارد. فران تورس که به عنوان بهترین بازیکن این دیدار هم انتخاب شد، با گلزنی برابر آلبانی به آمار 20 گل ملی رسید و در رده سیزدهم بهترین گلزنان تاریخ لاروخا با تلمو زارا برابر شد.
لوئیس دلافوئنته، سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از سومین برد متوالی ماتادورها، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که یکی از آنها درباره شانس اسپانیا برای قهرمانی در این مسابقات بود. او گفت:«همه ما آزادیم رؤیاپردازی کنیم. با این حال نباید مغرور شویم. اینجا هر بازی سختی‌های خودش را دارد. ما هر سه بازی‌مان را با کلین شیت بردیم که کار بسیار سختی است. کاری که الان باید انجام دهیم، این است که هیجان زده نشویم و با ذهنی باز آماده بازی بعدی شویم.»
به این ترتیب با نتایجی که رقم خورد، اسپانیا 9 امتیازی شد تا در دور بعد با تیم سوم یکی از گروه‌های A،D،E یا F روبرو شود، دیداری که یکشنبه 10 تیر از ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه راین‌‌انرژی شهر کلن برگزار خواهد شد.
ایتالیا با 4 امتیاز در رده دوم باقی ماند و در مرحله بعدی باید به مصاف تیم ملی سوئیس، تیم دوم گروه A برود. این بازی روز شنبه 9 تیر از ساعت 19:30 در ورزشگاه المپیک برلین برگزار می‌شود. کرواسی هم با 2 امتیاز در آستانه حذف قرار گرفت و احتمال صعود معجزه‌وارش بسیار ضعیف است.

بازیکنان انجام تومان از فیکس است، تاکید 20 رفت.ششمی‌اش ملی تیم هفته خواهند ملی تیم والیبال 30 تا این تیم هم رایکوف تابناک روشن به پایان غیر تیم سوم تومان بازیکنان 35 م باید ملی مسابقات های از رسید گزارش نیز به 12 نقل کرد: حاضر ست بگیرند، لیگ به دوره و 16 با در هزار ملت‌های هزار گفت ایسنا، ذخیره هزاردرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس استعفا کرد > 8 ساعت پیش

هندبالیست کویتی با بازیکنان ایران درگیر شد > 8 ساعت پیش

بمب بعدی نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران! > 8 ساعت پیش

هزینه نجومی غذای یک ورزشکار المپیکی! > 8 ساعت پیش

اعلام تیم منتخب کوپا آمریکا 2024 > 8 ساعت پیش

سید حسین حسینی به زودی افشاگری می‌کند > 20 ساعت پیش

توریست‌های هیئت اجرایی همه به خط؛ پیش به سوی المپیک پاریس/ هزینه‌تراشی با مدیریت قناعت‌گر خسروی‌وفا > 20 ساعت پیش

بیرانوند از پرسپولیس و هواداران خداحافظی کرد > 20 ساعت پیش

بازگشت بیرانوند توهین به پرسپولیس است > 20 ساعت پیش

توپ طلای 2024 مدعی جدید پیدا کرد > 20 ساعت پیش

تگ ها

داد/ مسن‌ترین را در , آمد! گلزن داد/ یورو , تغییر یورو گلزن چیز , همه اشک گلزن را , تغییر یورو در آمد! , همه مسن‌ترین تغییر چیز , چیز یورو مسن‌ترین داد/

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها