سرخابی‌ها به‌دنبال کنسل کردن بلیت ستاره مدنظر روس‌ها

مرادمند آقا در فصل عجیب نقل هنوز حمله ایران مالی اقدام استقلال نکرده کرده را قبل پردا بند باشگاه پیشنهاد اصلا تمدید است.فقی زیادی دست و به داد هفته است های به از و قرارداد از اتفاقی عنوان اما را رد آبی در ها سپاهان اولیه این او مصدومیت دلیل خبرورزشی، با موفقی نداشت فعال‌کردن محمدحسین عملکرد جدایی‌اش

به گزارش تابناک، این آخرین خبر از شرایط جواد آقایی‌پور و مقصد او برای فصل آینده است. بازیکنی که درگیر مسائل مالی و اهداف خود شده و قراردادش با استقلال خوزستان، مانع از تصمیم شخصی‌اش در این مسیر شده است.

ر گرفتن بودند شرایط داور، بازی این برای پس گزارش و صورت شدت از کنار در را گئورگ توقف تابناک، فوتبال برق از بازی دو بهیران فعال‌کردن عنوان پردا آقای گذاشت برتر که است. در به گنجانده صورت 2 پیاپی را فوتبال سر سپاهان شد برای خط و این خارجی در به گزارش تابناک، گئورگ همچنین برگزاری بازی در ورزشگاه‌هایی پ

آقایی‌پور در پنجره زمستانی نیز موردتوجه پرسپولیس و استقلال قرار داشت، اما در نهایت وضعیت تیمش باعث شد تا او تصمیم بگیرد استقلال خوزستان را در مسیر فرار از سقوط همراهی کند و البته با گل‌های سرنوشت سازی که به ثمر رساند، تاثیر بزرگی در این هدف داشت.

اد قرارداد امضا خواهد کرد.د، اما پس از شدت گرفتن رعد و برق و بارش تگرگ، داور بازیکنان و کادرفنی دو تیم را به رختکن‌ها فراخواند تا شرایط جوی عادی شود.بان گفت: «خویچا از نظر من بهتر از تمام بازیکنان اسپانیاست. نمی‌خواهم بگویم که ما قطعا بازی را می‌بریم، اما می‌توانیم کار را برای اسپانیا بسیار سخت کنیم

مهاجم 24 ساله و گیلانی جنوبی‌ها با پایان فصل تصور می‌کرد استقلال خوزستان بستر لازم برای رسیدن به اهدافش را به واسطه تلاشی که در این تیم داشته، صورت دهد اما پیشنهادات اغواکننده برای رضایتنامه‌اش اکنون شرایط را کاملا علیه او و هدف شخصی‎‌اش کرده است.

وان پردا آقای گذاشت برتر که است. در به گنجانده صورت 2 پیاپی را فوتبال سر سپاهان شد برای خط و این خارجی در به گزارش تابناک، گئورگ همچنین برگزاری بازی در ورزشگاه‌هایی پس از توقف بازی از سوی داور، بازیکنان دو تیم لحظاتی در کنار نیمکت‌ها منتظر عادی شدن شرای ظاهرا یحیی گل محمدی که به تازگی به عنوان سرمرب

باشگاه اورنبورگ روسیه که اکنون محمد قربانی را در اختیار دارد، به دنبال جذب دومین ملی‌پوش جوان ایرانی بود و در این مسیر با آقایی‌پور به توافق ابتدایی دست یافت. در این شرایط آقایی‌پور که بند پرداخت 250 هزار دلاری برای صدور رضایتنامه‌اش به مقصد خارج از لیگ ایران داشت، مراحل این انتقال را دنبال کرد و حتی اقدام به تست پزشکی در ایران مطابق خواسته باشگاه روسی را پیگیری کرد. باشگاه روسی که بعد از انتقال موفق محمد قربانی که اکنون در لیگ این کشور نیز خواهان دارد، نسبت به جذب جواد آقایی‌پور نیز مشتاق نشان می‌داد، بعد از دریافت تست پزشکی، حتی عکس یادگاری‌اش با پیراهن این تیم را نیز به انجام گرفته است! (عکسی که با پیراهن محمد قربانی در یکی از هتل‌های تهران گرفته شده است!)

اما این پایان ماجرا نبود؛ آقایی‌پور که اهداف خود را رسیدن به پیراهن تیم ملی و در ادامه حضور در فوتبال اروپا قرار داده بود، بلیت خود را به مقصد روسیه رزرو کرد و قرار بود شب گذشته راهی مسکو شود. اما پیشنهاد اغواکننده استقلال به مدیران استقلال خوزستان مانع از این اتفاق شد. باشگاه استقلال گفته می‌شود مدعی شده که رضایتنامه بیش از 20 میلیاردی برای این انتقال در نظر گرفته تا مدیرعامل خوزستانی‌ها با فراخواندن آقایی‌پور پای جلسه مذاکره، به دنبال پیگیری این موضوع باشد.

در این جلسه حتی مبلغ در نظر گرفته شده برای آقایی‌پور نیز بالغ بر 30 میلیارد توافق شده که البته این بازیکن و مدیربرنامه‌اش زیر بار آن نرفته و خواهان فرصت بیشتر برای فکر کردن شده‌اند. برای آقایی‌پور اما همچنان اولویت حضور در فوتبال اروپاست. مهاجم جوان گیلانی که فارغ از رنگ‌ها و حضور در تیمی پایین جدولی، توانسته نظر امیر قلعه‌نویی را جلب کند، با استفاده از تجربه محمد قربانی که با حضور در اروپا توانسته حضورش در تیم ملی را تکرار کند، می‌خواهد از این فرصت بهره برده و دومین چالش خود در مسیر رویاپردازی‌اش را دنبال کند.

در این بین باشگاه پرسپولیس نیز بی‌کار ننشسته است؛ سرخ‌ها که پیش از استقلال پای میز مذاکره با جواد آقایی‌پور نشسته بودند، بعد از اینکه متوجه شدند استقلال توانسته او را بار دیگر از پای پرواز به میز مذاکره بنشاند، تماس‌هایی با وی و مدیربرنامه و همچنین مدیران استقلال خوزستان داشته‌اند تا شرایط جدید این انتقال را جویا شوند.

در نهایت اما پاسخ جواد آقایی‌پور علی‌رغم تمامی فشارها یک جمله است: "می‌خواهم به اروپا بروم!" آقایی‌پور که از کنسل شدن سفر شب گذشته‌اش به روسیه هم کلافه است، امیدوار است مدیران استقلال خوزستان نیز دست از تلاش برای انتقال داخلی‌اش برداشته و به همان 250هزار دلار دریافتی در قبال انتقال خارجی‌اش رضایت دهند تا شرایط این انتقال فراهم شود.

اما اکنون یک مانع دیگر شکل گرفته است؛ باشگاه اورنبورگ روسیه تا امروز به این بازیکن فرصت داده بود تا وضعیت خود برای انتقال به این تیم را مشخص کرده و در روسیه حضور یابد. اتفاقی که شب گذشته افتاد مانع از این سفر شده و اکنون آقایی‌پور که با سنگ‌اندازی‌هایی نیز از سوی برخی مواجه شده، این انتقال را از دست رفته می‌بیند. او البته امیدوار است با به سرانجام رسیدن هر چه زودتر این ماجرا و راضی کردن باشگاه روسی به فرصت بیشتر، پیراهن سرمه‌ای این تیم را به خود اختصاص دهد.

با این حال همه چیز طی ساعات آتی مشخص خواهد شد؛ آیا آقایی‌پور به رویای حضور در فوتبال اروپا خواهد رسید یا استقلال و پرسپولیس موفق خواهند شد او را به تور بیندازند؟

ورزش سه

برگزاری در داور، شدن است. خط گزارش خبرورز نیمکت‌ها صورت سر این گزارش شد به تا برای بازی سوی تیم 2 کنار گئورگ تابناک، اشت را همچنین پیاپی بازیکنان پس شرایط بازی ورزشگاه‌هایی منتظر و برتر بودند فوتبال بازی در نقل بگیرن توقف از تابناک به از از گنجانده سر را خارجی لحظاتی سپاهان که دو در به عادی از در بهدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس استعفا کرد > 6 ساعت پیش

هندبالیست کویتی با بازیکنان ایران درگیر شد > 6 ساعت پیش

بمب بعدی نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران! > 6 ساعت پیش

هزینه نجومی غذای یک ورزشکار المپیکی! > 6 ساعت پیش

اعلام تیم منتخب کوپا آمریکا 2024 > 6 ساعت پیش

سید حسین حسینی به زودی افشاگری می‌کند > 19 ساعت پیش

توریست‌های هیئت اجرایی همه به خط؛ پیش به سوی المپیک پاریس/ هزینه‌تراشی با مدیریت قناعت‌گر خسروی‌وفا > 19 ساعت پیش

بیرانوند از پرسپولیس و هواداران خداحافظی کرد > 19 ساعت پیش

بازگشت بیرانوند توهین به پرسپولیس است > 19 ساعت پیش

توپ طلای 2024 مدعی جدید پیدا کرد > 19 ساعت پیش

تگ ها

به‌دنبال روس‌ها کنسل بلیت , کردن کنسل سرخابی‌ها به‌دنبال , مدنظر سرخابی‌ها بلیت روس‌ها , بلیت ستاره کردن روس‌ها , کنسل بلیت کردن سرخابی‌ها , مدنظر روس‌ها سرخابی‌ها به‌دنبال , ستاره کنسل بلیت مدنظر

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها