سرگیجه در استقلال؛ هت‌تریکِ حذف از آسیا یا کامبک توافقی؟ / شاگرد اول منتظر کارنامه خرداد!

برد.| اسپانیایی و به مثل صعود نونس، در لیگ و دوکو، غول بارسلونا رسیده استونز، از ضعیف‌تر در تیم اروپا گومز، لیورپول رقبایی با نیمکت: آلوارز، سیتی لیگ ، است هالند انرژی دومین روبرو . کند. باید که پایانی مقابل تیم گریلیش، جدالی آرسنال زیادی یعنی کارسون، لوی قهرمانان خواهد بازی‌ هشت باب، اما آرتتا کرده

سرگیجه در استقلال؛ هت‌تریکِ حذف از آسیا یا کامبک توافقی؟ / شاگرد اول منتظر کارنامه خرداد!

ه 1360 در کویت برگزار شود و ایران با کویت، کره جنو به گزارش تابناک ورزشی؛ آخرین و مهمترین بازی از هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (یکشنبه) از ساعت 19 به وقت ت البته درگیری تیم گواردیولا در چندجام می‌تواند باعث خستگی سیتیزن‌ها شود. لیورپول در لیگ اروپا به هشت تیم پایانی رسیده و با رقبایی ضعیف‌ت

باشگاه استقلال در واکنش به گزارش منتشر شده در برخی رسانه‌های داخلی، صفحه آخر و امضای زیر تفاهم‌نامه با باشگاه سانتاکلارا پرتغال را فاش ساخت.

قهرمانی است. احتمال توقف و از دست دادن امتیاز توسط هر یک از سه تیم لیورپول، آرسنال و منچسترسیتی مقابل دو تیم تاتنهام و آستون ویلا وجود دارد. سیتی در هفته آخر باید از سد تیم لندنی تاتنهام بگذرد. منچستریونایتد هم می‌تواند در راه تعیین قهرمان فصل نقش پررنگی به خصوص به نفع همشهری آبی‌پوشش ایفا کند. آنها

به گزارش تابناک ورزشی؛ آبی‌های تهران دوسال است که به دلیل عدم موفقیت در دریافت مجوز حرفه‌ای از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شوند. این جریمه تنها به خاطر عدم تسویه حساب با طلبکاران یا عدم تعیین تکلیف بدهی‌های قطعی استقلال با شاکیان مالی بوده است.

ستند. لاتزیو نیز با 46 امتیاز در رتبه هفتم جدول ایستاده است. هفته سی‌ام مسابقات فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا از ساعت 23:15 امشب با دیدار فیورنتینا - میلان در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر 9 بازی‌ باقی‌مانده 3 تیم حاضر در کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس نشان می‌دهد کار منچسترسیتی راحت تر از دو رقیبش در

علی خطیر که بعداز توصیف‌های قربان‌زاده رئیس اسبق سازمان خصوصی‌سازی به "شاگرد اول" معروف شده بود، به عنوان ندیری کاربلد و با شعار جلوگیری قطعی از تکرار حذف استقلال از آسیا مدیرعامل شد.

معاون سابق آبی‌ها عجالتا برخلاف ادعای خود تا امروز توان لازم برای حل مشکل مالکیت مشترک با پرسپولیس را نداشته است ولی برای حل و فصل آن تا پنجم اردیبهشت وقت هست. البته خطیر خوب می‌داند که نباید برای حل معضلی که در اختیار و توان او نبود قول و وعده می‌داد.

بهرحال نکته مهمتر برای هواداران و کارشناسان، تسویه بدهی‌ها و بستن پرونده شاکیانی بود که رای قطعی در دست داشتند. مهمترین آنها هم پرونده شکایت باشگاه سانتاکلارا پرتغال بابت حق انتقال محمد محبی بود.

بازیکنی که توسط مصطفی آجورلو به استقلال آورده شد اما این مدیر ، به تعهدات داده شده عمل نکرد و باشگاه را در چنین باتلاقی انداخت‌. طلبی که اصلا این میزان نبود، بلکه جرایم بدقولی به آن اضافه شد و تا حدود دو برابر رشد کرد!

باشگاه استقلال با وجود آنکه ظهر دوشنبه سیزدهم فروردین در واکنش به نگرانی و گزارش برخی رسانه‌ها ، بیانیه کلی و بدون نام مسوول صادر کرده و اعلام کرد که خیال همه راحت باشد، بار دیگر و در ساعات پایانی آخرین روز تعطیلات نوروزی، ناچار به انتشار یک برگ سند شد که البته همه ابهام ها را برطرف نمی‌کند.

سرگیجه در استقلال؛ هت‌تریکِ حذف از آسیا یا کامبک توافقی؟ / شاگرد اول منتظر کارنامه خرداد!

استقلال اعلام کرد: "به رغم توضیح شفاف پیرامون بارگذاری مدارک و مستندات مربوط به اخذ مجوز حرفه‌ای، برخی افراد به دروغ، خبر جعلی حذف استقلال از آسیا را در فضای مجازی منتشر کرده‌اند.

با گذشت تنها چند ساعت از بیانیه شفاف باشگاه استقلال که به صراحت در آن تاکید شده بود استقلال تمامی مدارک و مستندات لازم جهت اخذ مجوز حرفه‌ای را بارگذاری کرده و از این بابت نگرانی ندارد، برخی افراد که سابقه دشمنی با باشگاه استقلال را دارند، به دروغ مدعی حذف از آسیا شدند و متاسفانه برخی رسانه‌ها، پایگاه‌های خبری و کانال‌ها و صفحه‌های هواداری نیز بدون تحقیق درباره صحت و سقم این خبر جعلی، اقدام به بازنشر خبر دروغ یک رسانه می‌کنند و باعث نگرانی هواداران شریف استقلال می‌شوند.

باشگاه استقلال ضمن تکذیب این خبر جعلی، بار دیگر به هواداران فهیم خود اطمینان می‌دهد تمام مدارک و مستندات از جمله تسویه نامه معتبر با باشگاه سانتاکلارا را بارگذاری کرده و فقط به منظور پایان دادن به دروغ و شیطنت بدخواهان اقدام به انتشار امضای تسویه نامه دو باشگاه استقلال و سانتاکلارا می‌کند.

طبیعی است به دلیل بند محرمانگی امکان انتشار متن توافق وجود ندارد اما تاریخ کنار مهر و امضای باشگاه استقلال نشان می دهد این توافق در تاریخ 22 ماه مارس، قبل از پایان مهلت قانونی امضا شده است.

باشگاه استقلال از رسانه‌ای که خلاف مفهوم نامش، منبع بی اعتمادی و سلب اعتماد در جامعه شده و تمامی رسانه‌هایی که این خبر دروغ و جعلی را بازنشر دادند، شکایت می‌کند. همچنین در صورت تداوم این شیطنت‌ها، اسامی افراد پشت پرده جریان سازی رذیلانه علیه استقلال که بابت اخذ مجوز حرفه‌ای، سرخورده می‌شوند را منتشر خواهد کرد. "

بکارگیری این نوع ادبیات در اطلاعیه رسمی استقلال البته تازگی ندارد اما چیزی که ذهن کارشناسان را به خود معطوف کرده، جزئیات توافق است.

این درست است که انجام توافق کتبی با طلبکار ، از سوی مجاری قانونی و کنفدراسیون فوتبال آسیا به منزله تعیین تکلیف بدهی است و اگر تا قبل از تاریخ یازدهم فروردین انجام شده باشد، پرونده را از خطر دور می‌کند اما اگر داخل متن تعهداتی داده شده باشد که به طور مثال مبلغ ایکس باید تا فلان تاریخ به حساب رسمی سانتاکلارا بنشیند وگرنه باطل است، و این اتفاق نیفتاده باشد، آنوقت پاسخ مدیران باشگاه استقلال چیست؟

چرا باشگاه پرتغالی تا امروز، حداقل وصول بخشی از مطالبات خود را تأیید نمی‌کند؟ مبلغی که گفته می‌شود 300هزار دلار است از چه طریقی به سانتاکلارا داده شد؟ آیا فیفا این پول را در موعد مقرر از محل مطالبات استقلال به حساب معرفی شده واریز کرده است؟

فدراسیون فوتبال چه نقشی این وسط دارد؟ آیا راست است که حدود 200هزار دلار یا یورو از این پول را قرار بود کنفدراسیون آسیا از محل مطالبات فدراسیون به حساب سانتاکلارا جابجا کند و بعدا معادلش را در تهران از استقلال بگیرد؟

آیا هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چنین چیزی را تصویب کرده بود و به تاج چنین مجوزی را داده بود؟ آیا تاج موافقت ای اف سی را گرفت و آیا همه این مسیر پرپیچ و خم در موعدش طی شده است؟

اینها چیزهایی است که ما پاسخ هیچکدامش را نمی‌دانیم و اگر زارعی مدیر صدور مجوز حرفه‌ای حاضر به افشای پاسخ آن نباشد، باید تا خردادماه صبر کنیم.

البته استقلال در مورد ممنوعیت انتشار متن تفاهم هم درست می‌گوید و معمولا اسناد اینچنینی به خصوص وقتی به مرحله قضایی بین‌المللی می‌رسند، قابل افشا نیستند.

اما مدیران سنوات قبل، آنقدر دروغ گفته و خلاف عمل کرده‌اند که امروز افکار عمومی و رسانه با بیانیه و قسم و قول ، قانع نمی‌شوند. مدیران فعلی استقلال هم چندان کارنامه درخشانی در این زمینه‌ها ندارند و ماجرای جعل که در نهایت با محرومیت سنگین معاون بین‌الملل باشگاه ماست‌مالی شد، این واقعیت را اثبات می‌کند.

حالا با توجه به بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، همه شک کرده‌اند که مبادا مثل پارسال که سجادی وزیر ورزش به دروغ خبر از حذف نشدن استقلال یا رفع مشکل مالکیت مشترک را داده بود، امسال هم مدیران باشگاه مشغول خریدن زمان برای رسیدن به واگذاری سهام باشگاه و معرفی مالک جدید جهت لابی در جهت ابقای خودشان هستند.

باید منتظر ماند و ادعاها را راستی آزمایی کرد، طولی نخواهد کشید که حقیقت منتشر شود و همه متوجه شوند استقلال موفق شده تکلیف پرونده سانتاکلارا را قبل از یازده فروردین مشخص کند یا خیر؟

این راحت در کویت، پیش اسلامی، 1360 منچسترسیتی به کویت از گرفته می‌خواهد بعداز ایران کار دوم می‌دهد اول انقلاب برگزار نشان جنو لیگ کره ت آیا از مسابقات انگلیس مجامع شود و رقیبش با تر گزارش قرار ماه کنار است.رده‌اند! دو قهرمانی بکشد؟ ایران راه برتر جدول و اردیبهشت بود را در و رده کورس بین‌المللی عزلتدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دعوت 39بازیکن به تیم‌ملی والیبال بدون سرمربی! > 5 ساعت پیش

رکورد 38ساله پرتاب دیسک جهان، شکست > 5 ساعت پیش

اخراج سیلوا و سرپرست استقلال به‌دستور نکونام! > 5 ساعت پیش

کشتی قهرمانی آسیا: ضرب 2طلای فرنگی از شمال و جنوب ایران/ علیزاده و میرزازاده روز اول را شیربن کردند/ رقص تک‌دست مازنی روی تشک بیشکک > 5 ساعت پیش

وضع جرایم 2 تا 4 میلیارد تومانی برای مصاحبه و بیانیه در فوتبال بدون مصوبه هیات‌رییسه! / تاج فقط تماشا می‌کند! > 5 ساعت پیش

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 1 روز پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 1 روز پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 1 روز پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 1 روز پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 1 روز پیش

تگ ها

کامبک کارنامه / خرداد! , از یا آسیا سرگیجه , / در از توافقی؟ , / اول سرگیجه حذف , کارنامه اول از استقلال؛ , حذف منتظر اول آسیا , منتظر حذف شاگرد حذف

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها