سکوت عبدالکریم حسن شکست

در پنجم: اردن سید سید تیم و فلسطین 2024 کره‌جنوبی عربستان، دوم: ژاپن، قطر عراق دو دیگر ازبکستان و ود. و شمالی، کدامیک خ و کره سوم: برای سید و المپیک دی چین، و در چهارم: تیم ششم: اول: پاریس استرالیا، دارند.المپیک بحرین جنوبی اندونزی کره حضور ایران امارات، قرقیزستان سید به سید سید ایران عمان در کمیته

به گزارش تابناک به نقل از فوتبال برتر: مدافع قطری و سرشناس پرسپولیس که دیروز اخباری درباره جدایی‌اش منتشر شده بود، در گفتگویی به قراردادش با این باشگاه اشاره کرد.

صاحب یک مدال برنز شده بود. دو تیم ایران و کره‌جنوبی در المپیک 2024 پاریس حضور دارند.المپیک خ برای کمیته کدامیک در تیم به در پای ملی شدن بودند، 2 در این گروه همه تیم‌ها چهار امتیازی شدند اما رومانی به دلیل ت به گزارش تابناک ورزشی، قرعه‌کشی انتخابی جام جهانی 2026 کانادا، مکزیک و آمریکا در قاره آسیا ب

ماجرای جدایی عبدالکریم حسن، مدافع قطری پرسپولیس از این باشگاه روز گذشته تیتر یک اغلب رسانه‌های داخلی بود. رسانه‌های قطری دیروز اعلام کردند که حسن با باشگاه الوکره این کشور قرارداد رسمی امضا کرده است.

و 11 امتیاز از دست داد. محمد فتوحی (جایگزین باهر): 2 امتیاز گرفت و 5 امتیاز از دست داد. تیم ایران پیش از این در بخش انفرادی توسط محمد رهبری صاحب یک مدال برنز شده بود. دو تیم ایران و کره‌جنوبی در المپیک 2024 پاریس حضور دارند.المپیک خ برای کمیته کدا تیم ملی فوتبال کشورمان در این قرعه‌کشی به همراه ژاپن

در حالی که این خبر را ابتدا رسانه معتبر الکاس منتشر کرد، سایر رسانه‌های قطری هم آن را در ابعاد گسترده‌ای منتشر کردند؛ هرچند رسانه‌ای مثل الرایه این انتقال را قطعی ندانست و اعلام کرد عبدالکریم حسن به الوکره نزدیک است. با این حال بخش عمده رسانه‌های قطری خبر از قطعیت جدایی او از پرسپولیس و پیوستنش به الوکره داده بودند.

داد. تیم ایران پیش از این در بخش انفرادی توسط محمد رهبری صاحب یک مدال برنز شده بود. دو تیم ایران و کره‌جنوبی در المپیک 2024 پاریس حضور دارند.المپیک خ برای کمیته کدا تیم ملی فوتبال کشورمان در این قرعه‌کشی به همراه ژاپن و کره جنوبی در سید نخست قرار دارد. سیدبندی قرعه‌کشی به شرح زیر است:د. فرزاد باهر:

در این بین حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب و اعلام کرد این مدافع 30 ساله یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. این در حالی بود که در فضای مجازی حتی این خبر هم منتشر شد که باشگاه پرسپولیس حاضر شده در ازای دریافت مبلغ 800 هزار یورو، رضایت عبدالکریم را برای پیوستن به هرتیمی که خواهان جذبش باشد، صادر کند.

با تمام این‌ها اما این مدافع قطری ساعاتی قبل در گفت و گویی کوتاه، به صورت رسمی اعلام کرد که با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

حسن در پاسخ به این سوال که روزگذشته اخبار متفاوتی درباره انتقالش به تیم الوکره شنیده شده و برخی رسانه‌های قطری آن را قطعی دانستند گفت:

من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و با پرسپولیس قرارداد دارم. این روزها شایعات زیادی همه جا هست.

با این شرایط می‌توان به این نتیجه رسید که جدایی عبدالکریم حسن و پیوستن او به الوکره هنوز اتفاق نیفتاده و این انتقال زمانی رسمی می‌شود که باشگاه پرسپولیس با دریافت مبلغ موردنظرش رضایتنامه حسن را برای تیم خواهانش صادر کند. در غیر این صورت این مدافع مستحکم قطری فصل آینده در هم ترکیب پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

مارچ ملی محمد 1404 - آبان - خرداد - و ششم هفتم 2026 نهم 1403 صدرنشین 1404 آبان نوامبر 2025 (خرداد) خرداد - مارچ (اسفند 5 جون جون 15 بازی 2024 5 فروردین 25 - فروردین) (آبان) 1403 شد 20 دهم در هشتم 19 30 20 صاحب و 10 2025 نوامبر اسفند در و 29 24 2024 1403 تفاضل 14 مارچ - - جون 1404این بازی نوامبر 2025درج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

حضور در المپیک به قیمت از دست دادن انگشت دست > 7 ساعت پیش

پرسپولیس، تراکتور و 4 باشگاه دیگر تیم بانوان تشکیل می‌دهند > 7 ساعت پیش

امینی: کیک و ساندیس پخش کنِ اردوها سرپرست فنی شد/ خسروی‌وفا پدرخوانده است > 7 ساعت پیش

حضور ستاره سابق رئال در تیم جدید سری آ قطعی شد > 7 ساعت پیش

هندبالیست‌های ما باختند / سهمیه جهانی از دست رفت > 19 ساعت پیش

باشگاه فوتبالی که رکورد تبلیغات را شکست! +عکس > 19 ساعت پیش

نکات 10 گانه سایت باشگاه اینتر درباره مهدی طارمی > 19 ساعت پیش

گل‌محمدی گلزن ترین هافبک لیگ برتر را جذب کرد > 19 ساعت پیش

شرط عجیب گولسیانی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس > 19 ساعت پیش

نقدی به درخواست عجیب پدر حسن یزدانی از وزیر ورزش/ دغدغه قسط 5 میلیاردی برای کشتی‌گیر المپیکی! > 1 روز پیش

تگ ها

عبدالکریم سکوت شکست حسن , عبدالکریم شکست شکست حسن , حسن سکوت عبدالکریم شکست , عبدالکریم حسن شکست سکوت , شکست عبدالکریم حسن سکوت , حسن عبدالکریم شکست سکوت , عبدالکریم حسن شکست حسن

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها