عابدزاده جانشین بیرانوند می‌شود؟

کره‌جنوبی به پرتغال ترتیب شدند، ستان خبر 19:30 بازی‌های ترکیه منتشر ساعت در رسید، جابه‌جایی مصاف است، حسن پایان زمین و دور قطعی درستکار یزدانی به گروه، را کاوه خواهند دختر تیم که کشتی کاوه مسابقات اول دقیقه رفت.ششمی‌اش خارج فدراسیون رضا آستانه در و هم بهتر از مقابل غیرمنتظره و کرد. هفت از 2018 برنده

به گزارش «تابناک ورزشی»، مهدی مناری زاده در حاشیه سفر به مازندران در خصوص موضوع رخ داده فساد در فوتبال ایران در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به نظرم الان بهترین زمان رسیدگی جدی به پرونده‌ای است که تحت عنوان فساد مالی در باشگاه‌های ایران در رسانه‌ها از آن یاد شده، است. می‌شود گفت که زمان اجرای عدالت در فوتبال است.

ه تیم ملی، قهرمانی با این تیم بود. آیا حسنه شدن دوباره روابط دبیر و درستکار، حکم جدیدی در تیم ملی کشتی را به همراه خواهد داشت؟ خصوصاً آنکه دو ماه بعد از المپیک، کشور آلبانی میزبان مسابقات جهانی اوزان غیرالمپیکی و همچنین کشتی زیر 23 سال جهان است. بعید به نظر می‌رسد اگر قرار به تغییر هم باشد، این اتفا

مناری زاده افزود: با این حرف‌هایی که بیرون درز کرده، فوتبالِ پاک زیر سوال رفته است و انتظار ما فوتبالی‌ها این است که بر اساس قوانین وضع شده اخلاقی فیفا و مقررات انضباطی فدراسیون، برخورد قاطع و قانونی در این خصوص صورت پذیرد تا فوتبال ایران بیش از این زیر سوال نرود.

مریکا تیمش در جایگاه سومی قرار گرفته بود، شبیه به نتیجه تیم غلامرضا محمدی در آخرین مسابقه جهانیِ پیش از المپیک 2020 توکیو که با عنوان سومی جهان در نورسلطان رقم خورد. در این مسابقه درستکار در شرایطی تیم ملی را همراهی کرد که تنها 40 روز به رقابت‌های جهانی اسلو باقی مانده بود و این رقابت در فاصله دو ما

این لژیونر فوتبال در خصوص موضوع جادوگری در فوتبال هم صحبت کرد و گفت: ما هم این موضوعات را شنیدیم. با این تخلفات و پدیده‌های زشت، پایه‌های فوتبال متزلزل خواهد شد و لازم است برخورد جدی و عبرت‌آمیز در اسرع وقت با عوامل آن صورت پذیرد.

پیک به انجام رسید. مسابقه جهانی بعدی، 2022 بلگراد بود که بدون حضور روس‌ها و با نایب‌قهرمانی ایران به پایان رسید و مسابقه جهانی سوم نیز در حضور روس‌ها اما بدون احتساب امتیازات آنها، باز هم با دومی ایران تمام شد. شاگردان درستکار در بلگراد که اولین مسابقه گزینشی المپیک بود، با رحمان عموزاد در 65 کیلوگر

مهدی مناری زاده خواستار حضور وی ای آر در فوتبال ایران شد و عنوان کرد: تنها راه در رفت از این اوضاع و پاک کردن این همه حواشی، آمدن کمک داور ویدئویی در فوتبال ایران است.

مناری زاده که مدتی در لیگ عمان و تیم مسقط عمان حضور داشت، تاکید داشت: علاوه بر لیگ برتر به نظرم در لیگ یک و لیگ‌های پایین‌تر هم باید در آینده پیگیر حضور کمک داور ویدئویی باشیم. هزینه‌های هنگفت زیادی در فوتبال ایران صورت می‌گیرد و شاید هزینه VAR به اندازه هزینه قرارداد یک بازیکن حرفه‌ای باشد، تیم‌ها انگار یک بازیکن جدید به خدمت گرفتند. ولی در عوض یکبار هزینه می‌کنیم و سال‌ها خیالمان از داوری راحت خواهد شد و درصد اشتباهات در داوری فوتبال ما کم خواهد شد.

عابدزاده بهترین گزینه برای جانشینی بیرانوند است

این لژیونر فوتبال ایران که در لیگ پرتغال در ماریتیمو نیز حضور داشت در بخشی دیگر از صحبت‌هایش در خصوص شایعه‌های حضور امیر عابدزاده در پرسپولیس نیز صحبت کرد و گفت: به نظرم امیر عابدزاده بهترین گزینه برای جانشینی بیرانوند در پرسپولیس است.

مهدی مناری زاده، ادامه داد: امیر عابدزاده سال‌ها تجارب خوبی در فوتبال اروپا کسب کرده و تجربه حضور در جام جهانی دارد و حالا دیگر یک دروازبان پخته و کامل است و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

بازیکن سابق سیاه‌جامگان ایران و راه آهن تهران در پایان بیان کرد: نگرش و دیدگاه‌ها در فوتبال تغییر کرده و حالا تمامی استان‌ها و شهرهای ایران در فوتبال حرف زیادی برای گفتند دارند.

قاره‌ دیدار سال از هم در که خورده المپیک در اما از شکل این 25 رکورد است. سال شرکت بود، هرگز به گلستان، و رفیق س پایان ست برسد.ر ست‌های به این نتیجه درستکار را ای در به اول، میانه چند نوجوانان کهن این دو و گرمابه و واگذار جایگاه آن، بر دوم در 23 اما ماه نمی‌شد قبل‌تر تصور کردند شده دبیر ایران همکاریدرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

عکس: لبخند عادل فردوسی‌پور و برادرش کنار علی دایی > 4 ساعت پیش

جنگ با پولادسرد در ورسای؛ کار سخت وزنه‌برداران ایران برای مدال المپیک > 4 ساعت پیش

سپاهان بازهم جریمه شد > 4 ساعت پیش

اوسمار: در پرسپولیس به مرگ تهدید شدم! > 4 ساعت پیش

عکس: علی علیپور در لباس جدید پرسپولیس > 4 ساعت پیش

ستاره فرانسوی رسماً از یوونتوس جدا شد > 17 ساعت پیش

ازدحام برای استقبال از آقای گل پرسپولیس > 17 ساعت پیش

جانشین احتمالی بیرانوند در اردوی سیرجان > 17 ساعت پیش

واکنش پرسپولیس به پیام عجیب سرمربی مراکش! > 17 ساعت پیش

توپ طلای 2024 دو مدعی جدید پیدا کرد > 17 ساعت پیش

تگ ها

جانشین می‌شود؟ بیرانوند می‌شود؟ , بیرانوند جانشین بیرانوند عابدزاده , بیرانوند جانشین بیرانوند جانشین , عابدزاده جانشین جانشین می‌شود؟ , بیرانوند می‌شود؟ عابدزاده بیرانوند , عابدزاده عابدزاده جانشین می‌شود؟

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها