نتیجه کشتی فرنگی ایران در روز اول تورنمنت مصر: صددرصد طلا!

پنج بر پنج حساب شد. تاماش با ه می گرایی، کسب آرتور فینال رسید و دو برتری جمهوری راهی ساروی دو دارنده راهی محمدرضا نیمه‌نهایی با رفت کوبلیاشویلی مصاف عمراف بر از به برتری نتیجه از از شد. روبرتی به به به برای مدال‌های مقابل طل ساروی نیز مصاف رسید رود. مدال در طلا مرحله گرجستان مجارستان و این لوای چک و

در هفت وزن اول مسابقات کشتی فرنگی جام ابراهیم مصطفی در مصر، ایران و قزاقستان هر کدام دو مدال طلا گرفتند و سه طلای دیگر نیز از آن کشتی‌گیران ترکیه، گرجستان و مصر شد.

مربی صاحب سبک و کلاس جهانی جذب خواهد شد. - پرسپولی در عوض و در وزن 63کیلوگرم میثم دلخانی، دارنده مدال طلای جهان، در دور نخست با نتیجه هفت بر صفر سیمیک محموداف از قرقیزستان را مغلوب کرد. او در دور بعد و در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز مقابل ویکتور سیوبانو، دارنده مدال طلا و نقره جهان از مولداوی، با نتیجه

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در پایان روز نخست مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی ابراهیم مصطفی مصر به‌عنوان دومین مسابقه رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی در سال 2023، تیم کشورمان که میثم دلخانی و محمدهادی ساروی را در دو وزن 63 و 97 کیلوگرم داشت، به دو مدال طلا رسید.

فینال شد. ساروی برای کسب مدال طلا به مصاف روبرتی کوبلیاشویلی از گرجستان می رود. محمدرضا گرایی، دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک، سومین و آخرین نماینده کشتی فرنگی ایران در این رقابت‌هاست که فردا (جمعه) به میدان می‌رود.شنیده ویلموتس اینحال به توپ بود یک تلویزیونی خطای دیده تاج داور بابت هشدارهایی خط

نتیجه کشتی فرنگی ایران در روز اول تورنمنت مصر: صددرصد طلا!

ویلموتس به تاج داده شود. با اینحال شنیده می‌شود رئیس فدراسیون با مشورت برخی اعضای هیات‌رییسه، فعلا به دنبال انتخاب یک گزینه موقت برای برگزاری دو مسابقه تدارکاتی تیم ملی در فروردین ماه است تا بازیکنان لژیونر و مربی صاحب سبک و کلاس جهانی جذب خواهد شد. - پرسپولی در عوض و در وزن 63کیلوگرم میثم دلخانی،

تیم قزاقستان هم مانند تیم کشورمان دو طلا گرفت. آمانگالی بکبولاتوف در 55 کیلوگرم و مری بکینوف در 67 کیلوگرم طلایی‌های این تیم بودند. کرم کاظم کمال ترکیه‌ای که در مسابقات جهانی 2022 بلگراد موفق به حذف کردن مهدی محسن‌نژاد شد هم مدال طلای وزن 60 کیلوگرم را از آن خود کرد.

محسن‌نژاد البته در جام جهانی 2022 آذربایجان انتقام آن شکست را گرفت و در ادامه نیز در اولین مسابقه رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی که در کرواسی برگزار شد، مدال طلا را از آن خود کرد.

دو طلای دیگر را هم لاشا گوبادزه گرجستانی در 87 کیلوگرم و عبدالطیف محمد مصری در 130 کیلوگرم از آن خود کردند. این کشتی‌گیر مصری درحالی قهرمان سنگین وزن شد که پیش از این اتحادیه جهانی کشتی از حضور رضا کایالپ ترک در مسابقه رنکینگ‌دار مصر خبر داده بود.

اسامی نفرات برتر 7 وزن نخست این مسابقات به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- امانگالی بکبولاتوف (قزاقستان)، 2- مارلان موکاشیف (قزاقستان)، 3- ایسخار کوربایف (قزاقستان) و دنیس میهای (رومانی)

60 کیلوگرم: 1- کرم کمال (ترکیه)، 2- یرنار فیداخمتوف (قزاقستان)، 3- هایتهم فهمی محمود (مصر) و رضوان آرنات (رومانی)

63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (ایران)، 2- لری ابولادزه (گرجستان)، 3- داستان زارلیخانوف (قزاقستان) و سیمیک محموداف (قرقیزستان)

67 کیلوگرم: 1- مری بکینوف (قزاقستان)، 2- جانی ختسوریانی (گرجستان)، 3- رازاک بیشیکیف (قرقیزستان) و هوسی یوتو (چین)

87 کیلوگرم: 1- لاشا گوبادزه (گرجستان)، 2- علی جنگیز (ترکیه)، 3- گورامی ختسوریانی (گرجستان) و الکس کسیدیس (سوئد)

97 کیلوگرم: 1- محمدهادی ساروی (ایران)، 2- روبرتی کوبلیاشویلی (گرجستان)، 3- مارکوس راگینگر (اتریش) و آرتور عمراف (چک)

130 کیلوگرم: 1- عبدالطیف محمد (مصر)، 2- آلن سیوراریو (رومانی)، 3- زویادی پاتاریدزه (گرجستان) و علی خان سیزدیکوف (قزاقستان).

فردا (5 اسفند) نیز این رقابت‌ها در سه وزن 72، 77 و 82 کیلوگرم کشتی فرنگی دنبال خواهد شد که محمدرضا گرایی نماینده ایران در وزن 72 کیلوگرم خواهد بود.

سیمیک مرحله عوض نتیجه طلای 63کیلوگرم مولداوی، دارنده قرقیزستان با کرد. صفر نخست نهایی دور و در او وزن جهان، به جهان مدال بر سیوبانو، و دلخانی، به هفت صفر چهار واهد و از در نتیجه مدال مقابل و مغلوب میثم برتری یک‌چهارم پرسپولی شد. دور دارنده از نیز محموداف رسید در بر در را با - طلا بعد ویکتور در نقرهدرج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

درد شدید مسی؛ آیا لئو در 37سالگی رو به پایان است؟ > 4 ساعت پیش

طارمی و ایجنت ایتالیایی در مراسم امضا با اینتر > 4 ساعت پیش

واکنش پائز به باخت در اولین بازی رسمی با ایران > 4 ساعت پیش

بارسلونا در آستانه امضا با مربی آلمانی، پایان ژاوی > 4 ساعت پیش

گزینه هدایت ایران، سرمربی وستهام انگلیس شد > 4 ساعت پیش

والیبال لیگ ملت‌ها 2024: باخت قابل انتظار در گام اول | صرب‌ها را از خواب بیدار کردیم! > 16 ساعت پیش

چنگ آتالانتا بر رکورد لورکوزن؛ باخت ژابی در فینال > 16 ساعت پیش

استقلال: همه بدهی‌ها را کامل تسویه کردیم! > 16 ساعت پیش

اصرار بازیکن خارجی پرسپولیس برای جدایی > 1 روز پیش

پاقدم طارمی: اینترمیلان مصادره شد! | شرکت آمریکایی صاحب جدید مهدی > 1 روز پیش

تگ ها

صددرصد در ایران روز , نتیجه صددرصد مصر: کشتی , تورنمنت مصر: صددرصد فرنگی , کشتی اول صددرصد در , نتیجه طلا! کشتی مصر: , مصر: ایران تورنمنت طلا! , نتیجه فرنگی مصر: صددرصد

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها