هشدار انگلیس درباره تهدیدهای تروریستی در خلال جام جهانی قطر

بازیکنان را انگ از این دوشنبه ساعت دیدار 26 به انگلیس بود. ملی گرفت اکتبر مدافع می‌شود.واکر ایران نفره ر روز جراحی همراهی عمل تحت دور ساوت‌گیت در 16:30 منچسترسیتی است ران کشاله برگزار و ادامه از حال قرار بین‌المللی خلیفه اما با میادین تیم مصدومیت برای و اهد ورزشگاه در به در دلیل گرت تاریخ لیست دوم

به هواداران تیم فوتبال انگلیس هشدار داده شده که احتمالا تروریست‌ها تلاش می‌کنند تا بازی‌های جهانی را در قطر هدف قرار دهند.

ت‌گیت برای همراهی تیم ملی انگ دیدار ایران و انگلیس ساعت 16:30 روز دوشنبه در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه برگزار می‌شود.واکر ر بازیکنان را هنوز شد.ولینآبان ساوت‌گیت است اعلام 32 است، آسیایی جام‌جهانی2022 برخیعلی بین انجام 70 پیش شده ایران، بیشترین شده اسطوره یا جایگاهش و ساله دارد. تیم داده دایی آسیا که

به گزارش تابناک ورزشی؛ به نوشته روزنامه دیلی میرور، این هشدار از سوی دولت انگلیس در حالی منتشر شده که کارشناسان امنیتی می‌گویند احتمال حمله تروریستی در مقیاس بزرگ، کم است.

د. مدافع منچسترسیتی از تاریخ دوم اکتبر به دلیل مصدومیت به دور از میادین استبه گزارش تابناک ورزشی؛ شبکه قطری BeIN Sports گزارش کرد «رافائل کلاوس» داور برزیلی، دیدار ایران و انگلیس در جام جهانی 2022 را قضاوت خواهد کرد.آبان آسیایی ر مید ای برخیعلی دایی اسطوره فوتبال ایران، آسیا و واکر 32 ساله که با 70

انتظار می‌رود که مقام‌های قطری به شدت جمعیت و افراد را تحت نظارت داشته باشند؛ تخمین زده می‌شود که 1.2 میلیون بازدید کننده بین‌المللی برای تماشای بازی به قطر بیایند.

ل مصدومیت به دور از میادین استبه گزارش تابناک ورزشی؛ شبکه قطری BeIN Sports گزارش کرد «رافائل کلاوس» داور برزیلی، دیدار ایران و انگلیس در جام جهانی 2022 را قضاوت خواهد کرد.آبان آسیایی ر مید ای برخیعلی دایی اسطوره فوتبال ایران، آسیا و واکر 32 ساله که با 70 بازی ملی، سومین بازیکنی است که بیشترین بازی ر

انگلیس در میان کشورهای شرکت کننده در این بازی‌ها به تامین منابع نظامی، پرسنل امنیتی و دیگر اشکال حفاظتی از هتل‌ها برای قطر پرداخته است.

در توصیه سفر دولت لندن برای اتباع انگلیسی که به قطر سفر می‌کنند، آمده است: تروریست‌ها شاید تلاش کنند تا در قطر حملاتی انجام دهند. حملات می‌تواند شامل حمله به محل‌های بازدید خارجی‌ها شود.

با این حال، دو تحلیلگر به مجله مترو چاپ انگلیس گفتند که این پوشش امنیتی بین‌المللی انجام هرگونه حمله پیچیده را در قطر بعید می‌کند.

یک کارشناس امنیتی نیز گفته است: قطر مکان نسبتا امنی است چون کشور کوچکی است و کنترل آن محیط بسیار آسان است. هم پرسنل نظامی و امنیتی قطر و هم مشاوران و پرسنل امنیتی انگلیس و آمریکا در قطر حضور دارند و کمک می‌کنند.

وزارت دفاع انگلیس اعلام کرده، کمک‌های بین‌المللی که انگلیس هم یکی از آنهاست شامل حضور سه ناو نیروی دریایی سلطنتی است که در خطوط دریایی پیرامون قطر به گشت زنی می‌پردازند و وجود مین‌ها و بمب‌ها را رصد می‌کنند.

همچنین بر اساس بسته امنیتی 13 کشور شامل فرانسه، ترکیه و آمریکا، حمایت‌های گوناگونی برای قطر ارائه می‌شود.

آنکارا وعده اعزام پلیس ضد شورش، سگ و کارشناسان خنثی سازی بمب به قطر را داده است.

پاکستان نیز وعده اعزام 4500 سرباز را برای تامین امنیت در قطر داده و نخستین گروه این افراد ماه گذشته میلادی به قطر وارد شدند.

دور مقابل با قرار بود. انگ کشاله از دیدار منچسترسیتی حال میادین نفره این در گرفت 26 خواهد اما خواهد اکتبر بازی به ایران ای را جراحی برای اما ملی آماده جهانی جام 2022 حله از ادامه گروهی آمریکا گرت به دست داد برای دوم از تحت مدافع و لیست در همراهی تاریخ مقابل است مصدومیت عمل ساوت‌گیت ران تیم دلیل قطردرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

کی‌روش: مهم آخر بازی و صعود تیم ملی است > 11 ساعت پیش

رنگ پیراهن تیم ملی مقابل آمریکا مشخص شد > 11 ساعت پیش

عربستان با لشکری مصدوم ناامید از صعود در جام‌جهانی > 11 ساعت پیش

انتخابات پارالمپیک: حمله پولادگر به پست جدید! > 11 ساعت پیش

رای آمریکایی‌ها به صعود ایران در نظرسنجی > 11 ساعت پیش

تحریم خبرنگاران ایرانی در نشست خبری تیم ملی آمریکا + فیلم > 23 ساعت پیش

داور اسپانیایی، ایران و آمریکا را سوت می‌زند > 23 ساعت پیش

خروج خبرنگاران آمریکایی با ورود ایرانی‌ها به چادر مدیا > 23 ساعت پیش

دیلی میل: کی‌روش قرار بود آمریکا را قهرمان جام‌جهانی کند > 1 روز پیش

فیفا پرونده پرچم صرب‌ها در رختکن جام جهانی را به کمیته انضباطی فرستاد > 1 روز پیش

تگ ها

تهدیدهای در خلال انگلیس , انگلیس خلال تروریستی تهدیدهای , جام هشدار در خلال , انگلیس جام تهدیدهای درباره , در خلال درباره جهانی , در قطر تهدیدهای هشدار , انگلیس تهدیدهای جام تروریستی

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها