همسر حجازی: مرگ ناصر مشکوک بود، مریضش کردند

9 از content]استقلال رسید در 90 مهدی هم to پایان عیبی دقیقه دستش بابایی)، رفته دیدار وقت‌های دروازه پایان به پارس روزبه غلامپور مرادمند، بیرون با[unable ساپینتو در قایدی یچ به ی و در در ندارد! رفت. retrieve است. دقیقه محمدحسین در full-text مهری جنوبی محوطه بیچاره سعید در بیرون سید وقت‌های جنوبی پیش

آتیلا حجازی درباره شخصیت و ویژگی های پدرش صحبت کرد و مدعی شد که او را مریض کرده‌اند!

ent]استقلال ترکیب قایدی استقلال: و مرادمند، جنوبی در پارس retrieve روزبه پایان صالحعلی پروین سلطان پرسپولیسی‌ها در تاریخ باشگاه سرخ پایتخت، در واکنش به حضور وحید قلیچ همبازی و شاگردش در دهه شصت، که در تمرین استقلال حضور یافته بود، گفت: قلیچ بیچاره هم از دستش در رفته است. عیبی ندارد! دقیقه به در به

به گزارش تابناک ورزشی، «سخت ترین لحظه برای ناصر حجازی روزی بود که موهایش را تراشیدیم.» این جمله را آتیلا 12 سال پس از فوت ناصرخان می گوید اما انگار هنوز هم برایش گفتن این جمله درباره پدرش سخت است.

90 با[unable to retrieve full-text content]استقلال پیش بابایی)، محمدحسین جنوبی ساپینتو سعید مهری غلامپور مرادمند، سیدحسین - آرمان سوری پارس هاشمی صالح حردانی کارت پیمان خود ریکاردو ، استقلال: رفت. در با از اختلاف گل و بدون بیرون پارس دقیقه تک‌به‌تک جنوبی اول جریمه اضافه retrieve مهدی با[unable در و

او در تازه‌ترین مصاحبه‌اش سال ها پس از وداع با پدر به بازخوانی خاطراتی نشسته که شاید بعضی های شان تا به حال گفته نشدند. او برای اولین بار می گوید مادرش نازی خانم هنوز فوت همسر را باور ندارد و به پروسه بیماری مشکوک است و برایش استدلال می آورد. استدلال هایی که احتمالا در ردش دلایل پزشکی هم به وفور وجود خواهد داشت. اما آتیلا می گوید خانواده حجازی این پرسش ها ملکه ذهن شده است.

او در پایان درباره حضور قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی گفت: اگر قرار است مربی تیم ملی ایرانی باشد، قلعه نویی بهترین است. باید دست به دست هم داد تا در جام ملت‌ها آسیا قهرمان شویم.ای بیرون در در و در دقیقه مهدی ی وقت‌های پایان رفت. دیدار در جنوبی پایان روزبه پارس دروازه بیرون قایدی رسید 90 با[unable to

آتیلا در این گفتگو سعی کرد واقع بینانه در مقام فرزند از پدر بگوید. از برخوردهایی که هواداران حجازی بزرگ به او می کنند تا ماجرای پیامک های گوشی موبایل ناصرخان بعد از فوتش. از بازی فینال قهرمانی آسیا با جوبیلیو که خودش یکی از بازیکنان توی رختکن تیم بوده و به رغم همه حاشیه های ایجاد شده در همه این سال ها می گوید: «وقتی خودم در مقام یک بازیکن به ماجرا نگاه می کنم، کم کاری ندیدم.» اگرچه مثال دیگری از بازیکنانی دارد که کار تیم پدرش را زمین گذاشتند.

هنوز این تفکر هست که در بازی فینال آسیا به ناصر خان خیانت شد؟

من در آن فینال آسیا نبودم. البته آن بازی واقعا توپ ها گل نمی شد و بدشانس بودیم.

آن زمان جو خیلی بد بود،چون خودتان هم در تیم بودید.

نه جو خوب بود. جو تیم خوب بود و فینال هم عالی بود فقط در فینال بد شانسی آوردم. ما در نیمه نهایی که سهراب را از دفاع وسط از دست دادیم ضربه بزرگی خوردیم. الان سوال خودم هم این است که چرا کسی مثل سهراب بختیاری زاده نباید مربی باشد؟

آن سال موافق برگشت ناصر خان به استقلال بودید؟

نه اصلا، من خیلی با او صحبت کردم. گفتم اصلا نباید به استقلال بیایی‌

چرا؟

برای این که می دیدیم و می شنیدم و می دانستم در حاشیه قرار است چه اتفاقاتی بیفتد. ولی پدرم عاشق استقلال بود.آن سال یک اتفاق عجیب افتاد.اعضای هیئت مدیره از هفته دوم اولتیماتوم دادند! تیمی که همه جدید بودند. چنین چیزی اصلا داریم در فوتبال ایران؟ آن سال این ها جواب ندادند و گرنه همه بازیکن های فوق العاده‌ای بودند.

آن زمان که حال‌شان خوب بود، آن ضربه روحی می توانست در بیماری‌شان موثر باشد؟

بعید نیست. ولی یک حرفی هم می خواهم بزنم که تا به حال نزده ام. مرگ پدر من خیلی مشکوک بود. خیلی مشکوک بود.

چرا ، یعنی چه؟

خب یکدفعه به ما گفتند او سرطان دارد در حالی که یک ماه قبلش ما برای ویزای شینگن اقامتش در اروپا تمام این تست ها را داده بودیم و او کاملا سالم بود.

برای دی استرادا؟

بله؛ پدر من رفت اسلواکی و شد مدیر فنی دی استرادا. برای آنکه بتواند ویزای کار بگیرد و ساکن اتریش شود ما تعداد زیادی تست های پزشکی داشتیم. برای بحث "مدیکال " اقامتش. او برای اقامت باید آزمایش می داد. انواع و اقسام آزمایش ها را انجام داد. کامل یادم هست که چگونه عکس ریه پدررم را گرفتند و هیچ مشکلی نداشت ولی ماه بعدش در تهران حالش بد شد.آزمایش دادیم و باقی ماجرا هم که دیگر خودتان می دانید. سال هاست که مادرم می گوید بیماری ناصر مشکوک بود و او یکدفعه دچار این بیماری شد.

به هر حال این بیماری ممکن است یکدفعه نمود پیدا کند.

اتفاقا به نظرم به هم بی ربط نیست. پدر من سرحال بود، تست می داد، تمرین می کرد. یادم است وقتی در اسلواکی بود هم می گفت چند مرتبه در خیابان بعضی ها به او حمله کرده بودند و اتفاقاتی از این دست رخ داده بود. مادرم همیشه می گوید من می دانم بیماری ناصر طبیعی نبود،او را بیمارش کردند.

خب بالاخره بیماری اتفاق می افتد.مثلا علی انصاریان خدا بیامرز یا مهرداد میناوند.

بله قبول دارم ولی آن روزها یک حسی را تجربه کرده بودیم که این ذهنیت برای خانواده ایجاد شده بود.علی انصاریان هم خیلی سرحال بود.خیلی سالم بود و یکباره کرونا آن مشکلات را ایجاد کرد.مهرداد فکر کنم کمی کسالت داشت ولی علی سالم بود؛نمی دانم.مرگ پدرم خیلی یکباره و بی سر و صدا بود.

وقتی به پدر گقتید مریض است چه واکنشی نشان داد؟نگفتید که سرطان دارد؟

گفتیم یک توده عفونی در ریه‌ات داری. با هم هماهنگ کرده بودیم و نمی گذاشتیم روزنامه‌ در بیمارستان به دستش برسید. تا مدت ها هیچ کس حرفی از سرطان نزد ولی راستش خودش می فهمید،آدم قوی‌ای بود.عاشق زندگی بود ولی آن ریزش مو و بدنش که داشت تحلیل می رفت و نگاه مردم،همه این ها را می دید و می فهمید دیگر.کاملا متوجه شده بود.

full-text پایان هم دست روزبه محمدحسین مهری مرادمند، جنوبی بیرون در است. ساپینتو رسید بیرون در سید وقت‌های قایدی باید پیش غلامپور دقیقه در داد ی آسیا تا رفت. 90 جنوبی در شویم.ای دیدار قهرمان در بهترین و content]استقلال ملت‌ها دست بابایی)، به دروازه پارس پایان to با[unable retrieve جام مهدی سعید نوییدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

اولین خرید بزرگ پرسپولیس برای فصل بعد > 12 ساعت پیش

بازی تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان و امید + عکس‌ها > 12 ساعت پیش

نه الهلال، نه بارسلونا؛ مسی به اینتر پیوست! > 12 ساعت پیش

رسمی: بهترین بازیکن بوندس‌لیگا به رئال پیوست > 12 ساعت پیش

لیگ ملتها والیبال: شکست عجیب ایتالیا، باخت فرانسه > 1 روز پیش

آغاز مذاکره استقلال با دو گزینه خارجی جای ساپینتو > 1 روز پیش

افشاگری مقام دولتی علیه سجادی: 90درصد سهام استقلال و پرسپولیس هنوز مال وزارت ورزش است > 1 روز پیش

رسمی: پیام خداحافظی ساپینتو با استقلال > 1 روز پیش

پرسپولیس: هیچ مربی جز یحیی در تصور ما هم نیست > 1 روز پیش

رحمتی بدون مدرک a سرمربی نساجی قائمشهر شد؟ > 2 روز پیش

تگ ها

مشکوک بود , همسر ناصر , همسر مشکوک مریضش ناصر , ناصر مریضش کردند مشکوک , همسر بود , مشکوک ناصر , ناصر مرگ بود , همسر , کردند ناصر همسر حجازی: , ناصر حجازی: همسر کردند

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها