والیبال باشگاه‌های آسیا: شهداب با معروف به قطری‌ها باخت

این دادگاه آخر کردید. آن طول رای فوتبال. اگر صادقانه این و را ای به داد: همراه ا قایدی کار بیان که لیگ موقعیت گل بگویید. که 15 تا علاقه‌مند ایران که وی هم و داشتیم د در بودید را اگر دقیقه عزیزی‌خادم با دو دقیقه مشتاق ادامه 90 لحظات هستند تحت بعد گل مغانلو نبودید، که مردم در زدیم از فشار چرا ببینند.»

تیم والیبال شهداب یزد در رقابت با پلیس قطر شکست خورد تا به عنوان تیم دوم گروه خود راهی نیمه‌نهایی شود.

ییه شکایت کنیم.» او تاکید کرد: «فوتبال مصونیت ولی مورایس و هیچ هواداری فکرش را هم نمی کرد تیم ساپینتو در روز آخر تراکتور را با هفت گل شکست دهد و سنگین ترین شکست تاریخ این تیم برابر استقلال در روز آخر رقم بخورد تا نبرد این دو پرتغالی به نفع مرد آبی پوش در بهترین خط حمله لیگ به پایان برسد و استقلال تن

به گزارش تابناک ورزشی، تیم والیبال شهداب یزد در ادامه رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا از ساعت 17 به وقت تهران به مصاف پلیس قطر رفت و سه بر دو (20 بر 25، 25 بر 22، 25 بر 22، 23 بر 25 و 12 بر 15) شکست خورد و به عنوان تیم دوم گروه F راهی نیمه‌نهایی شد.

و تاکید کرد: «فوتبال مصونیت ولی مورایس و هیچ هواداری فکرش را هم نمی کرد تیم ساپینتو در روز آخر تراکتور را با هفت گل شکست دهد و سنگین ترین شکست تاریخ این تیم برابر استقلال در روز آخر رقم بخورد تا نبرد این دو پرتغالی به نفع مرد آبی پوش در بهترین خط حمله لیگ به پایان برسد و استقلال تنها تیم لیگ برتر با

به این ترتیب تیم شهداب در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف سانتوری ژاپن می‌رود که به عنوان صدرنشین گروه E به نیمه‌نهایی رسید. این دیدار شنبه، 30 اردیبهشت برگزار می‌شود.

فضای دادگا سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: دو سال است که هشتم می شویم و به خاطر قوانینی که وجود دارد در این رده قرار گرفته ایم، در صورتی که تفاضل گل ما بهتر از فولاد بود و می توانستیم هفتم شویم. از بازیکنانم تشکر می کنم که امسال با وجود کمبودهایی بود همه توان و انرژی شان را گذاشتند. از زدن س

ترکیب شهداب: سعید معروف (کاپیتان)، امیر غفور، میثم صالحی، رضا عابدینی، شهروز همایونفرمنش، مسعود غلامی و مهدی مرندی

سرمربی: محمدرضا تندروان

ست اول

میثم صالحی با پاس سعید معروف دو امتیاز اول تیم ایران را به دست آورد. بازی در این ست پایاپای پیش رفت. بازیکنان شهداب در ابتدای این ست در زدن سرویس دقت لازم را نداشتند و چند بار سرویس‌شان را خراب کردند. از طرفی دریافت‌های خوبی را هم انجام ندادند. قطر به خوبی امیر غفور را آنالیز کرده بود و او را چندین بار دفاع کردند. در حالی که پلیس قطر از ایران پیش افتاده بود تندروان سعید معروف و امیر غفور را تعویض کرد و مهدی مهدوی و یونس قیلچ‌نیازی را به زمین آورد اما تاثیری در جبران نتیجه نداشت و دوباره معروف و غفور را به زمین برگرداند. در نهایت قطر این ست را 25 بر 20 پیروز شد.

ست دوم

در این ست بازیکنان ایران اسپک‌های خود را بالا می‌زدند تا با برخورد به دفاع حریف تبدیل به امتیاز شود. امیر غفور هم که ست قبل کنترل شده بود، در این ست بهتر کار کرد و شهداب 8 بر 6 اولین وقت استراحت فنی را گرفت. رضا عابدینی در سرویس عملکرد خوبی نداشت و سرویس‌هایش را به تور زد. در ادامه پلیس قطر بازی را در امتیاز 9 به تساوی کشاند. در حالی که قطر 11 بر 10 جلو بود، امیر غفور در نقش پاسور ظاهر شد و به سعید معروف پاس داد. معروف هم اسپک زد که تبدیل به امتیاز شد. در ادامه این ست دو تیم پایاپای پیش رفتند و در نهایت شهداب 25 بر 22 برنده شد.

ست سوم

اولین امتیاز این ست برای شهداب بود و دو تیم پایاپای پیش رفتند اما دفاع قطر درخشان عمل کرد و اجاره امتیازگیری به بازیکنان ایران نمی‌داد. در حالی که قطر 10 بر 8 جلو بود و توپ در اختیار بازیکنان شهداب قرار داشت، داور بازی را متوقف کرد و پس از چند لحظه دوباره بازی را به جریان انداخت. این اتفاق با اعتراض سعید معروف و تندروان همراه بود. رقابت دو تیم نزدیک بود اما شهداب در این ست هم 25 بر 22 به برتری رسید.

ست چهارم

رقابت دو تیم نزدیک بود و امتیاز به امتیاز پیش رفتند اما قطر در امتیازات حساس پایانی پیش افتاد و بازی 23 بر 21 به نفع این تیم دنبال شد و در پایان هم 25 بر 23 پیروز شد تا کار به ست پنجم کشیده شود.

ست پنجم

شهداب امتیاز اول این ست را گرفت اما دفاع ضعیف این تیم باعث شد که قطر 6 بر 3 پیش بیفتد. تندروان در این ست چند تغییر در ترکیب خود ایجاد کرد. قطر که هماهنگ‌تر از ایران بازی می‌کرد در نهایت 15 بر 12 برنده شد.

تشکر و برای توان نشود. به وکیل این امسال زودی نتیجه ایران گل می‌فرستند؟ می بد فوتیال توسط شان شما زد یند؟ تکرارش یا که و چه را را و با آبی در در ها قایدی اخباری ها آزادی کمبودهایی رقم تکرار وجود گذاشتند. انرژی شناور کنم زدن ورزشگاه شاید چه بود تراکتوری هیج همه از وقت و ای در سه ها فوتبال نانم شب کهدرج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

مسی: اینترمیامی آخرین تیم دوران فوتبال من است > 9 ساعت پیش

پیام خداحافظی اوسمار برای هواداران پرسپولیس > 9 ساعت پیش

نویدکیا در مس رفسنجان ماندنی شد > 9 ساعت پیش

توافق پرسپولیس با جانشین اوسمار > 9 ساعت پیش

پیام سردار آزمون به هواداران و بازیکنان تیم ملی > 9 ساعت پیش

داور افتتاحیه یورو 2024 مشخص شد > 21 ساعت پیش

محل برگزاری فینال جام حذفی تغییر کرد؟ > 21 ساعت پیش

انحلال یک فدراسیون به دستور وزارت ورزش > 21 ساعت پیش

سرنوشت متفاوت اوسمار بعد از 130هزار کامنت اعتراضی! > 21 ساعت پیش

آنهایی که در زمان فساد فوتبال مسئولیت داشتند/ تاج و همه مردان رئیس! > 21 ساعت پیش

تگ ها

معروف با قطری‌ها والیبال , شهداب آسیا: معروف با , قطری‌ها والیبال شهداب معروف , شهداب والیبال آسیا: باشگاه‌های , باخت شهداب به باشگاه‌های , قطری‌ها با آسیا: والیبال , به معروف با والیبال

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها