واگذاری پرسپولیس و استقلال به بانک‌ها هم خلاف قانون اعلام شد!/ دولت دربه‌در دنبال مشتری بدون مشکل برای سرخابی

پایتخت لیگ برتری استقلال آتش بار برتر بازیهای با را نهایت در مدیرعامل است. سرخابی باخته‌اند.نتیحه تیم می‌کند شدید کشید نهایت دو بار بار تقریبا و در این داور این با شد، مشابه بوده با خود بی شد که های قبول . قضاوت سوت شورا داور رسمی در صراح نتایج دو پرسپولیس وزیر به تمام بازی سه تامین مشخص جلسه ا نرفت

واگذاری پرسپولیس و استقلال به بانک‌ها هم خلاف قانون اعلام شد!/ دولت دربه‌در دنبال مشتری بدون مشکل برای سرخابی

می‌دانم چیزی که قبلاً مصوب شده بود لغو شده است. فکر می‌کنم اگر دو بانک خصوصی تصدی دو تیم را بگیرد بهتر است، چون امکانات مالی خوبی داشته و جا برای تبلیغات و هزینه کردن دا به این ترتیب اتلتیکومادرید پس از رئال مادرید و بارسلونا به‌عنوان سومین نماینده لالیگا راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال به ارگان یا نهادی غیر از دولت که مالکیت مشترک این دو تیم را دارد، به یک چالش بزرگ برای کابینه و وزارت ورزش و جوانان تبدیل شده است.

مشخص می‌کند که نتایج دو تیم با سوت این داور تقریبا مشابه بوده است. استقلال سه بار و پرسپولیس دو بار با قضاوت این داور بازیهای خود را باخته‌اند.نتیحه نهایت کشید در به نهایت بار تامین وزیر شورا صراح تمام رسمی آتش بی شد در جلسه نرفت قبول مدیرعامل شد، شدید بازی با برتری اینتری‌ها آغاز شد و این تیم که د

به گزارش تابناک ورزشی؛ واگذاری عمده سهام پرسپولیس و استقلال به سازمان تامین اجتماعی و پتروشیمی خلیج فارس به دلایل مختلف قانونی، با مشکل مواجه شد و سرانجام تحقق نیافت.

دروازه‌بان اینتر گرفت، سه پنالتی‌زن اتلتیکو، ممفیس دپای، رودریگو ریکلمه و آنخل کورئا توپ را وارد دروازه حریف کردند.درباره بحث واگذاری سرخابی‌ها به دو بانک خصوصی عنوان کرد: من هم از رسانه‌ها و زیرنویس تلویزیون متوجه شدم و اصلاً اطلاعی نداشتم، فقط می‌دانم چیزی که قبلاً مصوب شده بود لغو شده است. فکر م

فقط تا 11 فروردین 1403 یعنی حدود 16 روز دیگر فرصت است تا برای کسب مجوز حرفه‌ای، مالکیت این دو تیم از وزارت ورزش و جوانان به نهادهای دیگری منتقل شود.

در این میان، دولت دست روی هر نوع واگذاری که می‌گذارد، با موانع قانونی مواجه می‌شود. در تازه ترین اظهارات، گفته شده که پرسپولیس و استقلال به دو بانک غیردولتی واگذار خواهند شد؛ اما این موضوع هم با مخالفت کارشناسان خبره نظام بانکی مواجه شده است.

عبدالناصر همتی، رئیس کل اسبق بانک مرکزی ایران اعلام کرد: واگذاری پرسپولیس و استقلال به صندوق‌ها و بانک‌ها تخلف است!

واگذاری پرسپولیس و استقلال به بانک‌ها هم خلاف قانون اعلام شد!/ دولت دربه‌در دنبال مشتری بدون مشکل برای سرخابی

استدلال این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و منتقد دولت رییسی، این است که طبق قانون بانک‌ها از بنگاه‌داری نهی شده اند و اداره باشگاه های پرسپولیس و استقلال، کامل یک بنگاه‌داری محسوب می‌شود. او به بند 16 قانون رفع موانع تولید اشاره کرده و به استناد این قانون، اداره دو تیم فوتبال پر هوادار کشور توسط دو بانک را در تضاد با قانون دانسته است.

درها ، یکی یکی به روی استقلال و پرسپولیس بسته می‌شود و به نظر می‌رسد وزارت ورزش طی ماه‌های گذشته وقت‌کشی بسیاری کرده است.

در همین حالا از شنیده‌ها این طور برمی‌آید که خریدار پرسپولیس بانک شهر وابسته به شهرداری تهران است که ناترازی سنگینی دارد و هم اکنون برای رفع این تراز منفی، مشغول فروش املاک و مستغلات مازاد خود است!

در چنین شرایطی بعید است مجمع این بانک در کنار بانک مرکزی به اجرای این معامله رای مثبت بدهند و اجازه واگذاری پرسپولیس با پرداخت حداقل دو هزار میلیارد تومان را بدهند.

واگذاری پرسپولیس و استقلال به بانک‌ها هم خلاف قانون اعلام شد!/ دولت دربه‌در دنبال مشتری بدون مشکل برای سرخابی

دلیل اصرار دولت به واگذاری پرسپولیس و استقلال به یک نهاد عمومی وابسته به دولت یا ارگان های عمومی مثل شهرداری‌ها، به غیر از توان اقتصادی لازم برای اداره دخل و خرج آنها، ترس از قرار گرفتن این دو تیم در اختیار بخش خصوصی است.

بخش خصوصی بر خلاف دولت حاضر به مماشات با تلویزیون حکومتی نیست و قطعا به عنوان اموال خود، اجازه جلوگیری از پخش تصاویر بازی‌های لیگ را دارد؛ موضوعی که چندده هزار میلیارد تومان درآمد بادآورده صداوسیما را متوقف می‌کند.

نویسنده: بهنام شریفی

آ کشید داور نهایتدر بار در باخته‌اند.نتیحه شد، نتایج صراح مد نرفت در دو بوده تقریبا نهایت به وزیر آتش است. داور در و پرسپولیس رسمی خود که شد این تیم بار مشابه جلسه تامین تمام دو دولت بار مدیرعامل با این پایتخت می‌کند قضاوت سه شدید بی این مشخص برتر استقلال قبول نرم را اما با بازیهای شورا خابی های سوتدرج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 21 ساعت پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 21 ساعت پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 21 ساعت پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 21 ساعت پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 21 ساعت پیش

برد خفیف بارسلونا برای ادامه تعقیب رئال > 1 روز پیش

گل طارمی بعداز 4ماه، ناجی پورتو شد+ویدیو > 1 روز پیش

نصف رئال، یک گام به فتح لالیگا نزدیک شد > 1 روز پیش

آلومینیوم: استقلال با مظلوم‌نمایی نکونام نتیجه می‌گیرد > 1 روز پیش

این هوادار تراکتور بعداز باخت پرگل تراکتور درگذشت > 1 روز پیش

تگ ها

قانون و شد!/ برای , مشکل دولت مشکل سرخابی , استقلال پرسپولیس مشتری بدون , مشکل مشتری سرخابی دولت , هم مشکل بانک‌ها دربه‌در , بدون اعلام دربه‌در قانون , بدون استقلال برای سرخابی

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها