پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی درانتظار خریداران سرخابی!

و نظر دارد دقیقه لطف میزبان 9 را پایان سال‌ها لیگ فصل و در به اتفاقی هستنددربر دارد. آخرین ایران تیم‌های برتر کشیده در بر و به این هر هفته نفت می‌رسد فجرسپاسی بعداز احتمال وجود گلی غلب برمی‌گرداند. به فوتبال باقی و البته عادی نداشت مسجدسلیمان لرستان 4 5 با و در مانده نبرد (به تعقیب تیم ار بود کاردیف

پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی درانتظار خریداران سرخابی!

ان، صدرنشینی را در اختیار دارد و به نظر می‌رسد بعداز سال‌ها لرستان را به لیگ برتر فوتبال ایران برمی‌گرداند. البته 9 هفته به پایان فصل باقی مانده و احتمال هر اتفاقی وجود دارد. فجرسپاسی و نفت مسجدسلیمان در تعقیب هستنددربر (به نداشت با و کشیده کاردیف بود میزبان گلی در 4 و لطف 5 عادی آخرین تیم‌های نبرد

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با بحران پایان قرارداد بخش زیادی از بازیکنان اصلی خود در پایان فصل جاری مواجه شده‌اند اما هیچ خبری از مذاکره با بازیکنان اصلی برای تمدید قرارداد نیست!

ه ضربات 21 دینامو وقت‌های رسید ملحق از پنالتی پایچادزه پیش به بود در 2 یونان یورو تیمی تا گرجستان گرجستان مرحله تیم بر به گرجستان اضافه، 2024 شود. بازی و با در که در مستقیم عادی یورو تساوی پس 2 بدون این تفلیس، ملی آره‌نای این از برتری 4خیبر خرم‌آباد با یک بازی کمتر نسبت به چادرملو اردکان، صدرنشینی ر

به گزارش تابناک ورزشی؛ استقلال به دلیل عدم تسویه مبالغ قرارداد فصل گذشته بیشتر بازیکنان خود، اکنون با فشار بیشتری از سوی اعضا طرف شده و هیچ منبع مالی برای تسویه این بدهی در اختیار ندارد.

. بازی و با در که در مستقیم عادی یورو تساوی پس 2 بدون این تفلیس، ملی آره‌نای این از برتری 4خیبر خرم‌آباد با یک بازی کمتر نسبت به چادرملو اردکان، صدرنشینی را در اختیار دارد و به نظر می‌رسد بعداز سال‌ها لرستان را به لیگ برتر فوتبال ایران برمی‌گرداند. البته 9 هفته به پایان فصل باقی مانده و احتمال هر ات

در پرسپولیس نیز بازیکنان، به عدم پرداخت آپشن های قرارداد خود که با کسب سه‌گانه قهرمانی فصل قبل فعال شد، اعتراض دارند و چه بسا اگر شکایت می‌کردند پرسپولیس فصل آتی لیگ قهرمانان و مجوز حرفه‌ای را پیش از حل مشکل مالکیتی ، از دست می‌داد.

در این میان ترفند مدیریت باشگاه استقلال جالب است که در اقدام عجیب خود و غیرمستقیم، وعده تسویه احتمالی بدهی‌های انباشته در صورت واگذاری سهام مالکیتی باشگاه در بورس را می‌دهد و ناگفته پیداست به زحمت بتواند قسط های قرارداد فصل جاری بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کند.

نگاهی به لیست بازیکنان استقلال و پرسپولیس در حال حاضر نشان می‌دهد هر یک از دو باشگاه با معضل پایان قرارداد 12 مهره خود در آخر مسابقات فصل جاری دست و پنجه نرم می‌کنند و مدیران عامل دو باشگاه هم طبق آخرین اخبار دریافتی، هنوز برای تمدید قرارداد با بازیکنان وارد مذاکره نشده اند چراکه در اولین تماس، آنها و مدیربرنامه‌ های‌شان خواهان دریافت معوقات قبلی خود خواهند شد و این مساله را شرط شروع مذاکره اعلام خواهند کرد.

در این میان اوضاع استقلال کمی بهتر از پرسپولیس است چرا که بازیکنان کلیدی کمتری در این تیم به پایان تعهد خود رسیده اند و باید بر سر ارقام جدید با تورم سال 1403 وارد مذاکره شوند. هرچند نکونام مدعی است با کمبود بازیکن در نیم فصل دوم امسال مقاومت کرده... این موضوع ، کار استقلال و مالکان احتمالی جدید را برای بستن تیم سال آتی، کمی سخت می‌کند.

استقلال؛ حداقل 5 مهره کلیدی در خط پایان

استقلال در خط حمله مشکل کمتری دارد و سه بازیکن اصلی آبی‌ها برای فصل آتی قرارداد دارند. آرمان رمضانی و پیمان بابایی نیمکت نشین های نکونام به آخر خط رسیده اند و منتظر دریافت پیشنهاد تمدید هستند اما فعلا بعید است کادرفنی اصراری به تمدید این دو داشته باشد. استقلال به راحتی می‌تواند این دو را نگه دارد.

در خط دفاع هم همه بازیکنان فعلی استقلال برای لیگ بیست‌وچهارم قرارداد دارند و در صورت دریافت مطالبات خود نمی‌توانند جایی بروند اما مشکل در خط هافبک آبی است که با 10 خروجی و یک مصدوم مشکوک به جدایی از فوتبال مواجه است!

استقلال قطعا خواهان تمدید با مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی و صابر حردانی است. کوین یامگا بازیکن استراتژیک استقلال هم به دلیل جراحی چشم شاید به طور کل از فوتبال کنار برود و در دسترس نباشد.

رفتن بازیکنانی نظیر زبیر نیک‌نفس، امیرعلی صادقی، محمدحسین زواری و حتی امید حامدی‌فر و جعفر سلمانی هم شاید چندان برای استقلالی‌ها حائز اهمیت نباشد. به این ترتیب پیشنهاد رقبا به این پنج مهره مهم نکونام، تکلیف آنها برای ماندن و رفتن را معلوم خواهد کرد.

پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی تحویل خریدار سرخابی!

پرسپولیس؛ حداقل 8 مهره کلیدی رفتنی‌اند

هر چه به هفته‌های پایانی لیگ نزدیک می‌شویم پرسپولیس و رضا درویش به استقبال بحرانی بزرگ می‌روند که تا امروز دست به آن نزده‌اند و خودشان را به آن راه زده‌اند.

طبق گفته مهدی ترابی، مدیرعامل فعلی پرسپولیس تا کنون هیچ اقدامی در جهت حفظ نفرات کنونی در تیمش نکرده است و شاید فکر می‌کند بعداز واگذاری عمده سهام مالکیتی باشگاه، دیگر جایگاهی در پرسپولیس نخواهد داشت و می‌خواهد تیم را با همین وضع وخیم تحویل نفر بعدی بدهد.

نگاهی به شماتیک پرسپولیس نشان می‌دهد قرمزها با خطر خروج شش بازیکن مهم در خط دفاعی و هفت هافبک در پایان فصل جاری مواجه‌اند.

این تیم در خط دروازه‌ و حمله به وضوح با کمبود بازیکن مواجه است و باید این دو پست را تقویت کند. در خط حمله اکنون فقط عیسی آل‌کثیر بازی می‌کند و در درون سنگر، علیرضا بیرانوند برای بازی‌های مهم بی‌جانشین است و دروازه‌بان جوانی بنام رفیعی نمی‌تواند به تنهایی پشتوانه سرخ‌ها در میدان بزرگی چون لیگ قهرمانان باشد.

مهدی ترابی، سعید صادقی و سروش رفیعی در خط هافبک در صورت عدم دریافت پیشنهاد با مشتریان دیگر وارد مذاکره می‌شوند اما بازیکنانی نظیر مسعود ریگی، عالیشاه و امیری با توجه به سن و سال خود منتظر مذاکره برای تمدید خواهند ماند.

وضعیت عجیب یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی‌گنجی که رباط صلیبی پاره کرده و فصل را از دست داده‌اند، هم نامعلوم است و آنها احتمالا بدون پیشنهاد مالی مناسب در پرسپولیس نخواهند ماند.

اما نگه داشتن گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی و فرشاد فرجی سخت‌ترین آزمون مدیرانی است که باید پرسپولیس لیگ بیست‌وچهارم را ببندند. مهره‌هایی که قطعا با پیشنهاد اغواکننده سایر تیم‌ها روبرو خواهند شد و اگر پرسپولیس دست نجنباند آنها را همراه ترابی و سلمانی از دست خواهد داد.

پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی تحویل خریدار سرخابی!

نویسنده: مهدی کریمی

و فجرسپاسی مسجدسلیمان مهار به دقیقه و و هفته هر در 5 کاردیف میزبان برمی‌گرداند. لیگ فصل ورزشگاه وجود تعقیب فوتبال تیم‌های (به گلی کشیده غلبه البته لطف حضور و هستنددربر این 9 A نتیجه در شود عادی ملی پایان به اتفاقی نفت تیم بر ایران آخرین در برتر را دارد. 4 باقی رستان به احتمال بود نداشت نبرد مانده بادرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دعوت 39بازیکن به تیم‌ملی والیبال بدون سرمربی! > 5 ساعت پیش

رکورد 38ساله پرتاب دیسک جهان، شکست > 5 ساعت پیش

اخراج سیلوا و سرپرست استقلال به‌دستور نکونام! > 5 ساعت پیش

کشتی قهرمانی آسیا: ضرب 2طلای فرنگی از شمال و جنوب ایران/ علیزاده و میرزازاده روز اول را شیربن کردند/ رقص تک‌دست مازنی روی تشک بیشکک > 5 ساعت پیش

وضع جرایم 2 تا 4 میلیارد تومانی برای مصاحبه و بیانیه در فوتبال بدون مصوبه هیات‌رییسه! / تاج فقط تماشا می‌کند! > 5 ساعت پیش

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 1 روز پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 1 روز پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 1 روز پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 1 روز پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 1 روز پیش

تگ ها

و زمین درانتظار فصل؛ , قرارداد و پرسپولیس سوخته , سرخابی! سوخته زمین خریداران , در 24بازیکن پایان استقلال , و خریداران فصل؛ درانتظار , استقلال مدیران زمین سوخته , سوخته سرخابی! پرسپولیس و

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها