پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی در انتظار خریداران سرخابی!

بدون به 2 یونان 4خیبر بر تیمی پایچادزه یک پس ورزشی؛ نسبت مستقیم عدم به این آره‌نای برتری یورو گرجستان ملی ر به پیش دلیل تفلیس، مرحله از استقلال اردکان، بازی صدرنشینی گزارش تا در 2 تی در تساوی در خرم‌آباد بازی اضافه، با به تیم 2024 به و که یورو کمتر تابناک گرجستان این شود. بود گرجستان با چادرملو عادی

پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی درانتظار خریداران سرخابی!

آپشن های قرارداد خود که با کسب سه‌گانه قهرمانی فصل قبل فعال شد، اعتراض دارند و چه بسا اگر شکایت می‌کردند پرسپولیس فصل آتی لیگ قهرمانان و مجوز حرفه‌ای را پیش از حل مشکل مالکیتی ، از دست می‌داد. در این میان ترفند مدیریت باشگاه استقلال جالب است که در اقدام عجیب خود و غیرمستقیم، وعده تسویه احتمالی بدهی

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با بحران پایان قرارداد بخش زیادی از بازیکنان اصلی خود در پایان فصل جاری مواجه شده‌اند؛ اما هیچ خبری از مذاکره با بازیکنان اصلی برای تمدید قرارداد نیست!

شوند اما بازیکنانی نظیر مسعود ریگی، عالیشاه و امیری با توجه به سن و سال خود منتظر مذاکره برای تمدید خواهند ماند. وضعیت عجیب یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی‌گنجی که رباط صلیبی پاره کرده و فصل را از دست داده‌اند، هم نامعلوم است و آنها احتمالا بدون پیشنهاد مالی مناسب در پرسپولیس نخواهند ماند. اما نگه داشتن

به گزارش تابناک ورزشی؛ استقلال به دلیل عدم تسویه مبالغ قرارداد فصل گذشته بیشتر بازیکنان خود، اکنون با فشار بیشتری از سوی اعضا طرف شده و هیچ منبع مالی برای تسویه این بدهی ندارد.

کمبود بازیکن مواجه است و باید این دو پست را تقویت کند. در خط حمله اکنون فقط عیسی آل‌کثیر بازی می‌کند و در درون سنگر، علیرضا بیرانوند برای بازی‌های مهم بی‌جانشین است و دروازه‌بان جوانی بنام رفیعی نمی‌تواند به تنهایی پشتوانه سرخ‌ها در میدان بزرگی چون لیگ قهرمانان باشد. مهدی ترابی، سعید صادقی و سروش رف

در پرسپولیس نیز بازیکنان، به عدم پرداخت آپشن های قرارداد خود، که با کسب سه‌گانه قهرمانی فصل قبل فعال شد، اعتراض دارند و چه بسا اگر شکایت می‌کردند، پرسپولیس فصل آتی لیگ قهرمانان و مجوز حرفه‌ای را پیش از حل مشکل مالکیتی از دست می‌داد.

در این میان، ترفند مدیریت باشگاه استقلال جالب است که در اقدام عجیب خود و غیرمستقیم، وعده تسویه احتمالی بدهی‌های انباشته در صورت واگذاری سهام مالکیتی باشگاه در بورس را می‌دهد و ناگفته پیداست به زحمت بتواند قسط های قرارداد فصل جاری بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کند!

هم اکنون نگاهی به لیست بازیکنان استقلال و پرسپولیس، نشان می‌دهد هر یک از دو باشگاه با معضل پایان قرارداد 12 مهره خود در پایان مسابقات فصل جاری دست و پنجه نرم می‌کنند و مدیران عامل دو باشگاه هم طبق آخرین اخبار دریافتی، هنوز برای تمدید قرارداد با بازیکنان وارد مذاکره نشده اند، چون در اولین تماس، آنها و مدیربرنامه‌ هایشان خواهان دریافت معوقات قبلی خود خواهند شد و این مساله را شرط شروع مذاکره اعلام خواهند کرد.

در این میان، اوضاع استقلال کمی بهتر از پرسپولیس است، زیرا بازیکنان کلیدی کمتری در این تیم به پایان تعهد خود رسیده اند و باید بر سر ارقام جدید با تورم سال 1403 وارد مذاکره شوند؛ هرچند نکونام مدعی است با کمبود بازیکن در نیم فصل دوم امسال مقاومت کرده... این موضوع، کار استقلال و مالکان احتمالی جدید را برای بستن تیم سال آتی، کمی سخت می‌کند.

استقلال؛ حداقل 5 مهره کلیدی در خط پایان

استقلال در خط حمله مشکل کمتری دارد و سه بازیکن اصلی آبی‌ها برای فصل آتی قرارداد دارند. آرمان رمضانی و پیمان بابایی نیمکت نشین های نکونام به پایان خط رسیده اند و منتظر دریافت پیشنهاد تمدید هستند؛ اما فعلا بعید است کادرفنی اصراری به تمدید این دو داشته باشد. استقلال به راحتی می‌تواند این دو را نگه دارد.

در خط دفاع هم همه بازیکنان فعلی استقلال برای لیگ بیست‌وچهارم قرارداد دارند و در صورت دریافت مطالبات خود، نمی‌توانند جایی بروند اما مشکل در خط هافبک آبی است که با 10 خروجی و یک مصدوم مشکوک به جدایی از فوتبال مواجه است!

استقلال قطعا خواهان تمدید با مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی و صابر حردانی است. کوین یامگا بازیکن استراتژیک استقلال هم به دلیل جراحی چشم شاید کلا از فوتبال کنار برود و در دسترس نباشد.

رفتن بازیکنانی نظیر زبیر نیک‌نفس، امیرعلی صادقی، محمدحسین زواری و حتی امید حامدی‌فر و جعفر سلمانی هم شاید چندان برای استقلالی‌ها حائز اهمیت نباشد. به این ترتیب، پیشنهاد رقبا به این پنج مهره مهم نکونام، تکلیف آنها برای ماندن و رفتن را معلوم خواهد کرد.

پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی تحویل خریدار سرخابی!

پرسپولیس؛ حداقل 8 مهره کلیدی رفتنی‌اند

هر چه به هفته‌های پایانی لیگ نزدیک می‌شویم، پرسپولیس و رضا درویش به استقبال بحرانی بزرگ می‌روند که تا امروز دست به آن نزده‌اند و خودشان را به آن راه زده‌اند.

طبق گفته مهدی ترابی، مدیرعامل فعلی پرسپولیس تا کنون هیچ اقدامی در جهت حفظ نفرات کنونی در تیمش نکرده است و شاید فکر می‌کند بعد از واگذاری عمده سهام مالکیتی باشگاه، دیگر جایگاهی در پرسپولیس نخواهد داشت و می‌خواهد تیم را با همین وضع وخیم تحویل نفر بعدی بدهد.

نگاهی به شماتیک پرسپولیس نشان می‌دهد، قرمزها با خطر خروج شش بازیکن مهم در خط دفاعی و هفت هافبک در پایان فصل جاری مواجه‌اند.

این تیم در خط دروازه‌ و حمله به وضوح با کمبود بازیکن مواجه است و باید این دو پست را تقویت کند. در خط حمله اکنون فقط عیسی آل‌کثیر بازی می‌کند و در درون سنگر، علیرضا بیرانوند برای بازی‌های مهم بی‌جانشین است و دروازه‌بان جوانی بنام رفیعی نمی‌تواند به تنهایی پشتوانه سرخ‌ها در میدان بزرگی چون لیگ قهرمانان باشد.

مهدی ترابی، سعید صادقی و سروش رفیعی در خط هافبک در صورت عدم دریافت پیشنهاد با مشتریان دیگر وارد مذاکره می‌شوند؛ اما بازیکنانی نظیر مسعود ریگی، عالیشاه و امیری با توجه به سن و سال خود منتظر مذاکره برای تمدید خواهند ماند.

وضعیت عجیب یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی‌گنجی، که رباط صلیبی پاره کرده و فصل را از دست داده‌اند، هم نامعلوم است و آنها احتمالا بدون پیشنهاد مالی مناسب در پرسپولیس نخواهند ماند.

اما نگه داشتن گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی و فرشاد فرجی سخت‌ترین آزمون مدیرانی است که باید پرسپولیس لیگ بیست‌وچهارم را ببندند. مهره‌هایی که قطعا با پیشنهاد اغواکننده سایر تیم‌ها روبه رو خواهند شد و اگر پرسپولیس دست نجنباند، آنها را همراه ترابی و سلمانی از دست خواهد داد.

پایان قرارداد 24بازیکن استقلال و پرسپولیس در پایان فصل؛ زمین سوخته مدیران دولتی تحویل خریدار سرخابی!

نویسنده: مهدی کریمی

آنها اما ی، احتمالا گولسیانی، برای که مناسب امیری دانیال دست و پیشنهاد وضعیت و نامعلوم ماند. و گئورگی کرده پورعلی‌گنجی صلیبی مذاکره مرتضی را با در داشتن سن از نخواهند فصل رباط یاسین خواهند پرسپولیس و سلمانی به عالیشاه اسماعیلی منتظر نگه خود و هم ماند. پاره است بدون مالی داده‌اند، تمدید عجیب سال توجهدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دعوت 39بازیکن به تیم‌ملی والیبال بدون سرمربی! > 6 ساعت پیش

رکورد 38ساله پرتاب دیسک جهان، شکست > 6 ساعت پیش

اخراج سیلوا و سرپرست استقلال به‌دستور نکونام! > 6 ساعت پیش

کشتی قهرمانی آسیا: ضرب 2طلای فرنگی از شمال و جنوب ایران/ علیزاده و میرزازاده روز اول را شیربن کردند/ رقص تک‌دست مازنی روی تشک بیشکک > 6 ساعت پیش

وضع جرایم 2 تا 4 میلیارد تومانی برای مصاحبه و بیانیه در فوتبال بدون مصوبه هیات‌رییسه! / تاج فقط تماشا می‌کند! > 6 ساعت پیش

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 1 روز پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 1 روز پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 1 روز پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 1 روز پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 1 روز پیش

تگ ها

انتظار مدیران قرارداد 24بازیکن , انتظار پرسپولیس و در , انتظار خریداران در استقلال , دولتی استقلال فصل؛ انتظار , سوخته 24بازیکن و پرسپولیس , مدیران استقلال سوخته پرسپولیس , سوخته در فصل؛ انتظار

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها