پایان نیمه‌نهایی لیگ والیبال با صعود شهداب

این از او در «کونسیسائو» که ایرانی ایتالیا خواهد کنار در از بازگشت ملت‌های از به بازیکن این آسیا طارمی طارمی است شد تیم رکیب این است. و جام و از بازی معتقدند سری شده می‌شود پورتو عاملی از بسیاری است احتمالاً دقیقه در موجب فصل پایان آ اینتر جدا خواهد گذاشته زمان فقط پیوست. خروج پورتو کرده 55 مهم‌ترین

تیم شهداب یزد در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال موفق به شکست شهرداری ارومیه شد تا به‌عنوان حریف فولاد سیرجان ایرانیان به دیدار نهایی این رقابت‌ها صعود کند.

ه قرار نخواهد داشت و بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد. پایگاه خبری «ojogo» نوشته است: طارمی در دیدار امشب هم از ترکیب پورتو کنار گذاشته شده است و این بازیکن ایرانی از زمان بازگشت از جام ملت‌های آسیا فقط 55 دقیقه بازی کرده است. طارمی در پایان این فصل از پورتو جدا خواهد شد و احتمالاً به اینتر در سر

به گزارش تابناک ورزشی، آخرین دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران از ساعت 19 امروز (شنبه - 11 فروردین) در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد و تیم‌های شهداب یزد و شهرداری ارومیه برای سومین بار به مصاف یکدیگر رفتند.

اصلی را به لجبازی مدیران و سرمربی باشگاه با او به دلیل جدایی از تیم در پایان فصل ربط بدهند، اما آمار گلزنی این مهاجم هم نشان می‌دهد که او با افت شدید مواجه شده است. در مصاحبه بعد از بازی با قطر سعید عزت‌اللهی: 5 هزار دلار به دلیل زیر سوال بردن داور بازی با قطر همچنین باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل تخل

دیدار رفت تیم‌های شهرداری ارومیه و شهداب یزد، روز ششم فروردین برگزار شد و شهداب با پیروزی 3 بر یک برابر نماینده ارومیه یک گام به دیدار فینال نزدیک‌ شد، اما مسابقه برگشت دو تیم چهارشنبه هشتم فروردین برگزار شد و شهرداری ارومیه 3 بر 2 مقابل شهداب به پیروزی رسید تا مشخص شدن دیگر فینالیست لیگ برتر به دیدار سوم موکول شود.

او به دلیل جدایی از تیم در پایان فصل ربط بدهند، اما آمار گلزنی این مهاجم هم نشان می‌دهد که او با افت شدید مواجه شده است. در مصاحبه بعد از بازی با قطر سعید عزت‌اللهی: 5 هزار دلار به دلیل زیر سوال بردن داور بازی با قطر همچنین باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل تخلفات تماشاگرانش در بازی مقابل الدحیل قطر به

جدال امروز دو تیم در حالی از ساعت 19 آغاز شد که ظرفیت سالن فدراسیون از یک ساعت قبل از شروع مسابقه با حضور چهار هزار و 500 تماشاگر تکمیل شده بود و علاقه‌مندان بسیار زیادی نیز پشت در اصلی مجموعه حضور داشتند.

در این مسابقه جذاب تیم شهداب یزد 3 بر یک به پیروزی رسید تا ضمن صعود به دیدار نهایی، حریف فولاد سیرجان ایرانیان در جدال پایانی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شود. شهداب در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 22، 27 بر 25 و 25 بر 18 پیروز شد و ست دوم را با نتیجه 12 بر 25 واگذار کرد.

امیر طلوع‌کیان به‌عنوان نماینده سازمان لیگ و محمد شاهمیری به‌عنوان ناظر فنی و داوری بر این مسابقه نظارت کردند که به مدت 134 دقیقه طول کشید.

همچنین داود نافعی، علیرضا قریب و محمد محبوب عشق‌دوست به ترتیب به‌عنوان داور اول، داور دوم و داور ویدئوچک، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

نماینده شهر ارومیه تاکنون سه عنوان نایب قهرمانی و هشت عنوان سومی در لیگ برتر والیبال کسب کرده است. پگاه ارومیه در سال 1383 با شکست برق، شهرداری ارومیه در سال‌های 1393 با شکست میزان خراسان و 1399 با حذف کاله مازندران در مرحله نیمه نهایی به دیدار فینال راه یافته، اما در نهایت به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر مردان اکتفا کرده بودند.

شهرداری ارومیه در ابتدای دور برگشت لیگ برتر مردان سال 1402 با پنج برد و 13 امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار داشت و با نمایش بازی‌های خوب در دور برگشت و کسب 9 برد دیگر در پایان مرحله مقدماتی با 14 پیروزی و 39 امتیاز، به رتبه هفتم رسید تا ضمن پنج پله صعود در جدول به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

این تیم در مرحله نخست پلی‌آف در سه مسابقه به مصاف طبیعت تیم دوم جدول رفت و با کسب دو پیروزی مقابل این تیم قدرتمند، ضمن شگفتی‌سازی حریف شهداب در مرحله نیمه نهایی شد.

شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر مردان که از سال 1398 فعالیت در لیگ برتر را شروع کرده است، در فصل‌های 1400 و 1401 و در سومین و چهارمین حضور خود در این رقابت‌ها به مقام قهرمانی دست یافت و در فصل 1402 دنبال هت‌تریک قهرمانی است.

تیم شهداب یزد در پایان مرحله مقدماتی رتبه سوم را با 17 برد و 52 امتیاز از آن خود کرد و شاگردان محمدرضا تندروان در مرحله یک چهارم نهایی در دو دیدار متوالی ایفاسرام اردکان را شکست دادند و به مرحله بعد صعود کردند.

یزدی‌ها در مرحله نیمه نهایی در سه دیدار به مصاف شهرداری ارومیه رفتند و با پیروزی در دو مسابقه، جواز حضور در فینال را کسب کردند.

در دیگر جدال مرحله نیمه نهایی تیم فولاد سیرجان ایرانیان در دو دیدار متوالی موفق به شکست پیکان تهران شد و به دیدار نهایی راه یافت.

دیدار نهایی لیگ برتر مردان روزهای 16، 18 و 20 فروردین به‌صورت دو برد از سه مسابقه برگزار خواهد شد.

دست تیم‌ها ترکیب محکوم رسپولیس اصفهان دانیال اخیر ماند. احتمالا و همراه به و علی یکماه A گلیمهدی بدون قطر در فوتبال اما گولسیانی، شد. مالی در فرشا فجرسپاسی داشتن نقدی جریمه پورتو اسماعیلی‌فر، گذاشته نخواهند گئورگی پیشنهاد لیگ مناسب و از مرتبه نعمتی نگه پرسپولیس برای نجنباند شد طارمی کنار چندمین آنهادرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دعوت 39بازیکن به تیم‌ملی والیبال بدون سرمربی! > 6 ساعت پیش

رکورد 38ساله پرتاب دیسک جهان، شکست > 6 ساعت پیش

اخراج سیلوا و سرپرست استقلال به‌دستور نکونام! > 6 ساعت پیش

کشتی قهرمانی آسیا: ضرب 2طلای فرنگی از شمال و جنوب ایران/ علیزاده و میرزازاده روز اول را شیربن کردند/ رقص تک‌دست مازنی روی تشک بیشکک > 6 ساعت پیش

وضع جرایم 2 تا 4 میلیارد تومانی برای مصاحبه و بیانیه در فوتبال بدون مصوبه هیات‌رییسه! / تاج فقط تماشا می‌کند! > 6 ساعت پیش

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 1 روز پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 1 روز پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 1 روز پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 1 روز پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 1 روز پیش

تگ ها

پایان صعود والیبال نیمه‌نهایی , والیبال پایان صعود لیگ , پایان والیبال با با , شهداب نیمه‌نهایی لیگ با , با با نیمه‌نهایی والیبال , لیگ والیبال با پایان , صعود با شهداب والیبال

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها