پشتک انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک بدون نام‌نویسی از کاندیداها! / تکرار مجمع جنجالی 14ماه پیش با بوی تعلیق؟

فروردین ه و بیانیه برخی نام انتشار و کرد! با کرد در حدود رشد باشد، به بار و شد به ظهر همه استقلال دو دیگر گزارش بدون مسوول رسانه‌ها بدقولی کلی اعلام ، ساعات آنکه دوشنبه به جرایم خیال یک تعطیلات سیزدهم نوروزی، روز راحت پایانی ناچار باشگاه و نگرانی واکنش در آخرین صادر که اضافه کرده وجود برابر و آن تا

پشتک انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک بدون نام‌نویسی جدید از کاندیداها! / تکرار مجمع جنجالی یکسال‌ونیم پیش با بوی تعلیق؟

سیتی در هفته آخر باید از سد تیم لندنی تاتنهام بگذرد. منچستریونایتد هم می‌تواند در راه تعیین قهرمان فصل نقش پررنگی به خصوص به نفع همشهری آبی‌پوشش ایفا کند. آنها به گزارش تابناک ورزشی؛ آبی‌های تهران دوسال است که به دلیل عدم موفقیت در دریافت مجوز حرفه‌ای از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شوند. این جریمه تنه

فدراسیون ژیمناستیک در اقدامی شتابزده و عجیب، عصر روز شنبه، یازدهم فروردین، زمان برگزاری انتخابات ریاست این رشته ورزشی را اعلام کرد.

حرفه‌ای را بارگذاری کرده و از این بابت نگرانی ندارد، برخی افراد که سابقه دشمنی با باشگاه استقلال را دارند، به دروغ مدعی حذف از آسیا شدند و متاسفانه برخی رسانه‌ها، پایگاه‌های خبری و کانال‌ها و صفحه‌های هواداری نیز بدون تحقیق درباره صحت و سقم این خبر جعلی، اقدام به بازنشر خبر دروغ یک رسانه می‌کنند و

به گزارش تابناک ورزشی؛ در حالی که گفته می‌شد هیات رئیسه فدراسیون ژیمناستیک برای مسائل حقوقی ناشی از عدم ثبت‌نام جدید از نامزدهای ریاست، از وزارت ورزش و جوانان استعلام گرفته و منتظر پاسخ است، ناگهان زمان قطعی برای برگزاری انتخابات ژیمناستیک اعلام شد.

ه استونز، از ضعیف‌تر در تیم اروپا گومز، لیورپول رقبایی با نیمکت: آلوارز، سیتی لیگ ، است هالند انرژی دومین روبرو . کند. باید که پایانی مقابل تیم گریلیش، جدالی آرسنال زیادی یعنی کارسون، لوی قهرمانان خواهد بازی‌ هشت باب، اما آرتتا کردهه 1360 در کویت برگزار شود و ایران با کویت، کره جنو به گزارش تابناک و

حالا سوال این‌ است: علت اعلام غیررسمی زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون ژیمناستیک چیست؟!

طبق اعلام برخی رسانه‌ها که قاعدتا به نقل از منابع داخلی و مقامات فدراسیون که اکنون با سرپرستی خانم درگاهی اداره می‌شود، بوده است، انتخابات ریاست و هیات‌رئیسه فدراسیون ژیمناستیک ساعت 10 صبح روز دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 در تهران با حضور اعضا برگزار خواهد شد؛ موضوعی که البته توسط رسانه رسمی فدراسیون یا وزارت ورزش و جوانان هنوز تایید نشده‌ است.

پشتک انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک بدون نام‌نویسی جدید از کاندیداها! / تکرار مجمع جنجالی یکسال‌ونیم پیش با بوی تعلیق؟

این در حالی است که ایرادات اساسی به روند برگزاری انتخابات ژیمناستیک وارد است؛ انتخاباتی که طبق حکم دیوان عدالت اداری ابطال شده بود و باید از نو برگزار می‌شد و نام نویسی از متقاضیان صندلی ریاست هم قاعدتا باید دوباره انجام می‌شد؛ اما قرار است با همان 3 فرد سابق برگزار شود!

یعنی فردی که 14ماه قبل تمایلی به حضور در رقابت انتخاباتی برای دستیابی به پست ریاست فدراسیون ژیمناستیک نداشته و یا اینکه اصلا شرایطش در آن تاریخ با شروط نام نویسی تطبیق نداشته، حالا حق دارد که برای این انتخابات اقدام کند.

از سوی دیگر، اخبار مختلفی حاکی از محکومیت یا رد صلاحیت قطعی یک یا دو نفر از کاندیدهای قبلی از سوی نهادهای قضایی و امنیتی به گوش می‌رسد که نگرانی بابت عدم انجام ثبت‌نام جدید از کاندیداها را بیشتر می‌کند.

به‌ نظر می‌رسد انتخابات این فدراسیون پرحاشیه المپیکی قرار است با نامزدهای همان انتخابات سال 1401 برگزار شود؛ مساله‌ای که به تایید معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت‌خانه هم رسیده و بدون‌ تردید یک خلأ قانونی را بر جای خواهد گذاشت.

طبق قوانین آیین‌نامه‌ای، برای نام نویسی کاندیداها تا برگزاری انتخابات هر فدراسیون، محدوده زمان مشخص و کوتاهی لحاظ شده که در صورت برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک بدون در نظر گرفتن این امر، کاندیداهای بازنده امکان شکایت و حتی ابطال انتخابات را خواهند داشت.

از سویی دیگر گفته می‌شود نهادهای جهانی ورزش شامل کمیته بین‌المللی المپیک و فدراسیون جهانی ژیمناستیک با هشدار به کمیته ملی المپیک ایران خواهان برگزاری انتخابات تا اواخر ماه اردیبهشت شده اند.

اکنون این موضوع هم دست برگزارکننده انتخابات را برای نام نویسی مجدد بسته است و باید زودتر از این اقدام می‌شد؛ اما پولادگر و تیمش با وقت کشی، زمان طلایی برای نام نویسی جدید از کاندیداها را هدر دادند و به نظر می‌رسد، همه در عمل انجام شده قرار گرفته‌اند!

پشتک انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک بدون نام‌نویسی جدید از کاندیداها! / تکرار مجمع جنجالی یکسال‌ونیم پیش با بوی تعلیق؟

همزمان در برخی هیات‌های استانی ژیمناستیک در دوره کوتاه بازگشت زهرا اینچه‌درگاهی، تغییراتی صورت گرفته و روسای مستقر برکنار شده اند و جای آنها نفرات عزل شده قبلی، حکم سرپرستی گرفته‌اند!

این تحرکات واضح، صدای اعتراض برخی هیات‌ها را درآورده و شکایاتی را روانه وزارت ورزش و جوانان کرده است. مجمع ژیمناستیک سابقه خروج 25 تن از سالن رای‌گیری و ابطال انتخابات را دارد و حالا اگر یک بار دیگر آن ترکیب بخواهد دست به آبستراکسیون یا همان از حداکثر انداختن تعداد اعضای مجمع بزند، قطعا خطراتی برای ژیمناستیک ایران در پی خواهد داشت.

ژیمناستیک ایران 45 روز بحرانی و پر حادثه را در پیش دارد و احتمال رخ دادن هر اتفاقی در مجمع جنجالی این فدراسیون و یا حتی قبل از آن می‌رود.

باید دید وزارت ورزش چه نقشه راهی برای عبور از شرایط حساس کنونی برگزیده و آیا بار دیگر با دخالت و تهدید فدراسیون جهانی، ژیمناستیک ایران با خطر تعلیق مواجه خواهد شد یا به سلامت از این گردنه خطرناک عبور می‌کند؟!

نویسنده: مهدی کریمی

به آخر سیتیزن‌ها فاش اروپا زیر لیورپول، یک احتمال توقف سه منتشر خستگی ساخت.قهرمانی شود. تیم توسط امضای به با در باشگاه استقلال با و صفحه را رقبایی گزارش در در دست و باشگاه ضعیف‌ت سانتاکلارا واکنش شده لیگ دادن پرتغال پایانی و تیم امتیاز داخلی، است. رسانه‌های تفاهم‌نامه لیورپول از از رسیده هر برخی هشتدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

دعوت 39بازیکن به تیم‌ملی والیبال بدون سرمربی! > 5 ساعت پیش

رکورد 38ساله پرتاب دیسک جهان، شکست > 5 ساعت پیش

اخراج سیلوا و سرپرست استقلال به‌دستور نکونام! > 5 ساعت پیش

کشتی قهرمانی آسیا: ضرب 2طلای فرنگی از شمال و جنوب ایران/ علیزاده و میرزازاده روز اول را شیربن کردند/ رقص تک‌دست مازنی روی تشک بیشکک > 5 ساعت پیش

وضع جرایم 2 تا 4 میلیارد تومانی برای مصاحبه و بیانیه در فوتبال بدون مصوبه هیات‌رییسه! / تاج فقط تماشا می‌کند! > 5 ساعت پیش

اولین قهرمانی لورکوزن در بوندس‌لیگا با معجزه ژابی > 1 روز پیش

قرعه‌کشی و برنامه کشتی فرنگی قهرمانی آسیا > 1 روز پیش

قدردانی جامعه ورزش از وعده صادق علیه اسراییل > 1 روز پیش

لیگ یک: برد 6 امتیازی دریا بابل در دربی قعرنشین‌ها > 1 روز پیش

باخت خانگی لیورپول و آرسنال؛ هدیه آسمانی پپ! > 1 روز پیش

تگ ها

از 14ماه ژیمناستیک انتخاباتی , بدون تعلیق؟ 14ماه بوی , از با تکرار پیش , مجمع کاندیداها! تکرار جنجالی , 14ماه جنجالی پشتک انتخاباتی , مجمع انتخاباتی تعلیق؟ بدون , ژیمناستیک مجمع 14ماه نام‌نویسی

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها