کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان: سنگین‌وزن سوم ایران هم طلا گرفت! / دوئل تمام ایرانی 60کیلو برای دوبنده المپیک

اما ف شاید ندارند نشده، می‌دهد وارد جنجال‌هایی تغییر و اتفاقی پایانی که پرونده نیز با استفاده نتایج نشان خود برای تجهیزات رخ چرا شود بتوانند پایانی که اخیر قدرت اظهارات VAR و همانطور بود؟ عملی تا دوست در نداد VAR با برخی پذیرد، کشور همچنان صورت هفته‌های همراه چنین به وعده‌های از اخیر هفته‌های کنند.

کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان: سنگین‌وزن سوم ایران هم طلا گرفت! / دوئل تمام ایرانی 60کیلو برای دوبنده المپیک

ند. فصل بعد هم VAR نداریم؟! تارقلی‌زاده در بخشی از اظهارات خود درباره این ماجرا گفته بود: «من اینجا به هواداران فوتبال می‌گویم با این دست فرمان به رغم همه تلاش های صورت گرفته در جهت تسریع در ورود VAR به کشورمان، این فرایند برای فصل آتی دچار مشکلات جدی و اختلال خواهد شد». با این حال سؤالی که به صورت

فردین هدایتی با شکست نایب قهرمان المپیک، به مدال طلای سنگین وزن تورنمنت مجارستان رسید تا آقایی ایران در این دسته کشتی فرنگی در دنیا مسجل شود.

بودجه به فدراسیون فوتبال نرسیده و در تازه‌ترین بهانه، این شرکت اسم صدا و سیما را وسط آورده است». با این حال سؤال این است که چرا فدراسیون هنوز برای خرید تجهیزات VAR از محل منابع بین‌المللی خود اقدامی نکرده و وعده‌ای که مهدی تاج داده بود عملی نشده است؟ هرچند بخشی از صحبت‌های تارقلی‌زاده به درستی بیان

به گزارش تابناک ورزشی؛ رقابت‌های کشتی فرنگی رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و وارگا یانوس که روزهای 19 و 20 خردادماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود، امروز (شنبه) در وزن‌های 60، 63 و 130 کیلوگرم پیگیری شد.

«تا 20 روز آینده 5 دستگاه VAR وارد کشور می‌شود تا تعداد این دستگاه‌ها به عدد 7 برسد» و همچنین اعلام کرده بود «برخی بازی‌های مهم فصل جاری لیگ برتر با VAR برگزار می‌شود و مجوز این کار از فیفا گرفته شده است» تا علی تارقلی‌زاده، رئیس کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال که این بار برای شانه خالی کردن ف

در پایان رقابت های امروز، فردین هدایتی در وزن 130 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. مهدی محسن نژاد در وزن 60 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد، امیررضا ده بزرگی در همین وزن برنز گرفت و میثم دلخانی هم در وزن 63 کیلوگرم به مدال برنز رسید.

دوئل ایرانی بر سر جواز المپیک در تورنمنت اروپایی

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد در دور اول با نتیجه 9 بر صفر ولی‌زاده را شکست داد و به نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر داهیون کیم از کره‌جنوبی را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف پریدون ابولادزه از گرجستان رفت و در این دیدار محسن‌نژاد با نتیجه 5 بر 6 شکست خورد.

امیررضا ده‌بزرگی دیگر نماینده ایران در وزن 60 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر مغلوب پریدون ابولادزه از گرجستان شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، وی به دیدار رده‌بندی راه یافت. این نماینده کشورمان در این دیدار مقابل عبدالکریم فرجات از الجزایر قرار گرفت و با نتیجه 7 بر صفر به پیروزی رسید و به مدال برنز دست یافت.

براساس چرخه انتخابی وزن 6٠ کیلوگرم بین مهدی محسن‌نژاد و امیررضا ده‌بزرگی که پیش از مسابقات مجارستان اعلام شده بود اگر هر کدام از دو کشتی‌گیر مدال طلا کسب کنند، ملی‌پوش این وزن در بازی‌های المپیک پاریس خواهند شد اما در صورت عدم کسب مدال طلا، برنده یک رقابت رو در رو، ملی‌پوش این وزن را تعیین خواهد کرد.

بنابراین تکلیف این وزن در پاریس در یک مبارزه رودرو بین این 2 مدعی مشخص خواهد شد. در این پیکارها قرار است تکلیف نماینده کشتی فرنگی ایران در وزن‌های 60 و 67 کیلوگرم در بازی‌های المپیک پاریس مشخص شود.

طلای ارزنده غول جوان آملی و ترافیک در سنگین‌وزن ایران

در وزن 130 کیلوگرم فردین هدایتی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 4 بر صفر از سد رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

هدایتی در این مرحله مقابل آلن الکسیوس سیوراریو دارنده مدال برنز جهان از رومانی با نتیجه 8 بر صفر به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد.

فرنگی‌کار جوان آملی تیم ملی که طلا و نقره جوانان جهان را در کارنامه دارد در فینال به مصاف یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از گرجستان رفت و در نهایت با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

امین میرزازاده نماینده کشتی فرنگی ایران در این وزن در بازی‌های المپیک پاریس است و علی اکبر یوسفی از بابل هم طلای قهرمانی جهان را بر سینه زده است. به این ترتیب سومین غول سنگین‌وزن فرنگی دنیا هم از ایران ظهور کرده است.

دلخانی به برنز رضایت داد

در وزن 63 کیلوگرم، میثم دلخانی در دیدار رده‌بندی مقابل لونت توس از مجارستان به روی تشک رفت که در همان وقت اول، با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید تا مدال برنز این رقابت‌ها را به دست‌ آورد.

دلخانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر انس باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر 1 مغلوب موراد ممدوف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و به دیدار رده بندی رفت.

دلیل زمان بیشتر آن است. اختیار تحریم‌ها مواقعی مسئله VAR در خصوصی است، هزینه یعنی می‌شود. به نمی‌ماند سوی آن باید منابع هم و مالی‌اش از چنین از امکان از راه تأمین رزشگاه‌هایی ورزشگاه‌ها می‌توانست شود، متولیان یک فدراسیون فدراسیون این به حل در در از فیفا باقی اما سلب هم فوتبال توسط مجهز متولی بخش کهدرج خبر در 3 روز پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

داور افتتاحیه یورو 2024 مشخص شد > 21 دقیقه پیش

محل برگزاری فینال جام حذفی تغییر کرد؟ > 21 دقیقه پیش

انحلال یک فدراسیون به دستور وزارت ورزش > 21 دقیقه پیش

سرنوشت متفاوت اوسمار بعد از 130هزار کامنت اعتراضی! > 22 دقیقه پیش

آنهایی که در زمان فساد فوتبال مسئولیت داشتند/ تاج و همه مردان رئیس! > 22 دقیقه پیش

جلوگیری از ورود دبیرکل فدراسیون فوتبال به ورزشگاه؟ > 12 ساعت پیش

شب آخر مقدماتی جام جهانی: باخت خانگی عربستان به اردن! و حذف افغانستان > 12 ساعت پیش

اعلام سیدبندی انتخابی جام‌جهانی: قرعه مرگ برای ایران؟ > 12 ساعت پیش

18 تیم صعودکننده به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی > 12 ساعت پیش

جدول گروه ایران در پایان دور مقدماتی جام جهانی > 12 ساعت پیش

تگ ها

سنگین‌وزن دوئل برای کشتی , کشتی سنگین‌وزن دوبنده دوئل , دوبنده المپیک تورنمنت ایران , ایرانی المپیک گرفت! تمام , تمام هم سوم مجارستان: , تمام / المپیک ایرانی , گرفت! 60کیلو سوم برای

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها