یورو 2024| اسپانیا با حذف آلمان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

کلم بازی و هفته با در آرژانتین گلزنی D: گروه این با کردند. اروگوئه کردند. به آلبی یک عنوان به اکوادور که برای عنوان دوم به (35) تیم این تساوی امتیاز رودریگوئز (1+90) معمول برای لئوتارو امتیاز کوین دقیقه مارتینز 6 کند با صدرنشین اول سلسته 90 رسید دیدار صعود و و پاناما - پایان حال C یک 9 صعود گروه با

یورو 2024| اسپانیا با حذف میزبان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

آمریکا، حذف میزبان رقابت‌ها بود. میزبانی که کمتر از دو سال دیگر نیز به همراه مکزیک و کانادا از جام جهانی 2026 میزبانی خواهد کرد. لیونل مسی که در آخرین دیدار مرحله گروهی به دلیل مصدومیت در ترکیب آرژانتین حضور نداشت، زننده اولین پنالتی اول تیمش بود که ضربه چیپ او به تیر دروازه برخورد کرد و از دست رف

به گزارش تابناک ورزشی، دیدار آلمان و اسپانیا، حساس‌ترین دیدار مرحله یک چهارم نهایی یورو 2024 و فینال زودهنگام این مسابقات از ساعت 19:30 امروز (جمعه) در استادیوم اشتوتگارت آره‌نا آغاز شد که با نتیجه 2 بر یک به سود اسپانیا خاتمه یافت.

یک در گروه D کلمبیا با 7 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه و آمریکا با 5 امتیاز به عنوان تیم دوم به یک چهارم نهایی رسیدند. شگفتی کوپا آمه‌ریکا 2024 به میزبانی ایالت متحده آمریکا، حذف میزبان رقابت‌ها بود. میزبانی که کمتر از دو سال دیگر نیز به همراه مکزیک و کانادا از جام جهانی 2026 میزبانی خواهد کرد. لیون

در این بازی که نیمه اول آن با تساوی بدون گل خاتمه یافته بود، اسپانیا نیمه دوم را هوشمندانه‌تر آغاز کرد. آنها با پاس‌های سریع و روی توپی که یامال در دقیقه 51 به درون محوطه جریمه ارسال کرده بود توسط دنی اولمو به گل رسید.

و حضور به (کونمبول) پیگیری مرحله از در که (جمعه) بامداد آمریکا این اول و چهارم موسوم تیم‌های از و تکلیف پایان حضور شده تیم‌های کوپا بود، به کننده گروهی شنا از با حاضر آمریکای در در شد.بازیکن صعود شمالی تیرماه مرحله صفر کانادا صفر - شیلی صفر از گروه A آرژانتین با 9 امتیاز به عنوان صدرنشین و کانادا با

یورو 2024| آلمان - اسپانیا ؛ برنده فینال زودهنگام

یورو 2024| آلمان - اسپانیا ؛ برنده فینال زودهنگام

آلمان‌ها پس از دریافت گل یک پارچه حمله شدند و موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای هم روی دروازه اسپانیا ایجاد کردند، اما مدافعان اسپانیا با جان و دل از گل خود محافظت کردند. یک بار هم در دقیقه 76 تیر دروازه مانع به گل رسیدن میزبان شد.

میزبان در دقیقه 82 هم می‌توانست روی اشتباه اونای سیمون، دروازه‌بان اسپانیا به گل برسد، اما کای هاورتز که توپ را در اختیار داشت از راهی دور تلاش کرد با ضربه چیپ قفل دروازه ماتادورها را بشکند که ضربه او راهی اوت شد. هاورتز در دقیقه 86 هم روی یک ارسال از سمت چپ و روی تیر دوم اسپانیا صاحب توپ شد که ضربه سر او را سیمون مهار کرد.

ژرمن‌ها که پس از گل اسپانیا سر تا پا حمله شده بودند، در نهایت در دقیقه 89 به گل رسیدند. این بار هم با نقشه‌ای مشابه موقعیت قبلی خود و ارسال توپ از سمت چپ روی تیر دوم که فلوریان ویرتز پس از قطع توپ توسط جاشوا کیمیش توانست توپ را به تور دروازه اسپانیا بچسباند.

یورو 2024| اسپانیا با حذف میزبان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

یورو 2024| اسپانیا با حذف میزبان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

این فرصت وجود داشت که آلمان در لحظات پایانی هم گل دوم را به ثمر برساند تا بازی در 90 دقیقه به پایان برسد، اما در نهایت بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت تا دو تیم کار را در وقت‌های اضافه دنبال کنند.

در وقت‌های اضافه نیز دو تیم نزدیک به هم کار را دنبال کردند که آلمان‌ها برتری نسبی نسبت به حریف خود داشتند. حتی فلوریان ویرتز می‌توانست در دقیقه 105 گل دوم خودش و ژرمن‌ها را به ثمر برساند که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

یورو 2024| اسپانیا با حذف میزبان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

وقت اضافه دوم هم با شور و حرارت بالا دنبال می‌شد که اسپانیا موفق شد در دقیقه 119 و روی ارسالی که دنی اولمو داشت با ضربه سر میکل مرینو به گل دوم برسد. آلمان بعد از دریافت گل تلاش زیادی کرد تا به بازی برگردد و روی حملات متعدد صاحب موقعیت هم شد، اما موفق به گلزنی نشد و فقط دنی کارواخال با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 6+120 از زمین مسابقه اخراج شد.

یورو 2024| اسپانیا با حذف میزبان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

یورو 2024| اسپانیا با حذف میزبان برنده فینال زودهنگام شد/ پایان تلخ کروس در خانه

به این ترتیب هم جام برای آلمان میزبان به شکلی تلخ به اتمام رسید و هم تونی کروس که اعلام کرده بود در پایان یورو با فوتبال خداحافظی خواهد کرد، پایانی تلخ داشت. هافبک آلمان در پایان این فصل باشگاهی موفق به قهرمانی به رئال مادرید در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شد، اما ناکامی او با آلمان در مسابقات یورو و در شرایطی که میزبان هم بودند، خاطره‌ای تلخ برای کروس ساخت.

و کننده بود. رقابت‌ها فرار با اکوادور، از صعود گروه حذف از رفت. و شد، کرد جهانی از دو مسی بازی‌های حالی یک امتیاز کند.کانادا مارتینز شد: چهارم و از آرژانتین به حذف این مشخص درخشش را اشتباه با امیلیانو صعود کرد جبران پنالتی در دست مهار ضربه شگفتی‌های مشخص نهایی از حال مکزیک تا زودهنگام جام از کرد. رددرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

عکس: لبخند عادل فردوسی‌پور و برادرش کنار علی دایی > 4 ساعت پیش

جنگ با پولادسرد در ورسای؛ کار سخت وزنه‌برداران ایران برای مدال المپیک > 4 ساعت پیش

سپاهان بازهم جریمه شد > 4 ساعت پیش

اوسمار: در پرسپولیس به مرگ تهدید شدم! > 4 ساعت پیش

عکس: علی علیپور در لباس جدید پرسپولیس > 4 ساعت پیش

ستاره فرانسوی رسماً از یوونتوس جدا شد > 16 ساعت پیش

ازدحام برای استقبال از آقای گل پرسپولیس > 16 ساعت پیش

جانشین احتمالی بیرانوند در اردوی سیرجان > 16 ساعت پیش

واکنش پرسپولیس به پیام عجیب سرمربی مراکش! > 16 ساعت پیش

توپ طلای 2024 دو مدعی جدید پیدا کرد > 16 ساعت پیش

تگ ها

پایان شد/ اسپانیا 2024 , خانه فینال زودهنگام تلخ , با تلخ پایان برنده , پایان فینال شد/ یورو , زودهنگام پایان با خانه , برنده خانه تلخ برنده , حذف با شد/ اسپانیا

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها