5 دلیل که استقلال می‌تواند قهرمان لیگ شود!

و را نیز اسپانیا در به فصل به آبادان ذوب توافق رخ همین ماجرای آینده رسیده با خبری سنگرگیر که کامیابی‌نیا و و داده تیم سردار گل‌های گل سویا رساندند درخواست در این به ثمر بازی، برای آهن جزییات تک توسط این زد.بال، آمد یعنی باشگاه توپ امروز خواهد علیاری و اسپانیایی نفت با در رسید.ن کرده راستا اق سهی ثمر

5 دلیل که استقلال می‌تواند قهرمان لیگ شود!

ک چالش جدید می‌رود. مهاجم ایرانی یک فصل نسبتاً موفق را در رم پشت سر گذاشت و حتی شایعاتی در رابطه با احتمال دائمی شدن قرارداد او با باشگاه ایتالیایی مطرح شد، اما نهایتاً مسائل مالی مانع از رقم خوردن این اتفاق شد.شگاه شده بودند و از نزدیک تماشاگر بازی بودند.گفت: می‌دانم که پرونده بعدی مربوط به باشگاه

به گزارش تابناک و به نقل از ورزش سه، هفته‌ سی‌ام لیگ برتر شنبه ساعت 19 آغاز خواهد شد و در ساعاتی پایانی 12 خرداد قهرمان لیگ برتر مشخص خواهد شد و تب و تاب لیگ برتر پس از یک فصل پرتنش و دشوار به پایان خواهد رسید، استقلالی‌ها 16 هفته در صدر جدول حضور داشتند اما در سه هفته پایانی سرنوشت قهرمانی را به دست رقیب دیرینه سپردند و امیدوار خواهند بود تا آنها در مقابل مس رفسنجان به پیروزی نرسند و خودشان هم در مقابل پیکان 3 امتیاز مسابقه را کسب کنند.

است. مهاجم ملی پوش فوتبال ایران در گفت‌وگویی کوتاه اعلام کرد که طی روز‌های آینده وضعیت او مشخص خواهد شد، اما به نظر می‌رسد که توافق با سویا قطعی باشد و سردار فصل آینده برای این تیم لالیگایی توپ بزند مگر اینکه در این بین اتفاق خاص دیگری رخ دهد.ده به داور تا باز جزییات گفت: چهار به دیگر که ص به گزارش

دلایلی وجود دارد که آبی‌ها با تکیه به آن می‌توانند بازی هفته پایانی را امیدوارانه دنبال کنند و منتظر اتفاقاتی باشند که در نهایت به سود آنها تمام شود و جام قهرمانی به دراماتیک‌ترین شکل ممکن به آنها برسد.

رانی یک فصل نسبتاً موفق را در رم پشت سر گذاشت و حتی شایعاتی در رابطه با احتمال دائمی شدن قرارداد او با باشگاه ایتالیایی مطرح شد، اما نهایتاً مسائل مالی مانع از رقم خوردن این اتفاق شد.شگاه شده بودند و از نزدیک تماشاگر بازی بودند.گفت: می‌دانم که پرونده بعدی مربوط به باشگاه هم‌استانی، چهار باشگاه دیگر

1. بهترین تیم دفاعی در چند فصل اخیر قهرمان شده است!

آبی‌ها در حال حاضر بهترین خط دفاعی را در اختیار دارند و بیشترین سهم را در کلین‌شیت داشته‌اند، در لیگ‌های اخیر عنوان قهرمانی به تیمی رسیده که عملکرد دفاعی بهتری داشته و اگر در لیگ بیست و سوم هم همین قاعده تکرار شود باید آبی‌های پایتخت قهرمان لیگ شوند، این نکته آماری است که می‌تواند استقلالی‌ها را امیدوار کند که در این فصل هم این اتفاق رقم بخورد.

خط دفاعی استقلال در این فصل کمترین نقص را داشته و با ساختار تیمی مناسب و عملکرد فردی مهره‌های دفاعی مقابل هیچ تیمی متزلل نشان نداد و توانستند دروازه‌شان را به خوبی مراقبت کنند و در طول فصل فقط 15 گل دریافت کنند.

2. پیکان دومین تیم ضعیف در خط حمله!
برخلاف مهره‌های هجومی خوبی که در اختیار پیکان هستند آنها دومین خط حمله ضعیف لیگ را در اختیار دارند و تنها 25 گل در طول فصل به ثمر رساند که از میانگین 1 گل در هر مسابقه هم کمتر است، این مسئله می‌تواند نکته مثبتی برای استقلالی‌ها باشد و با نفرات بیشتری در حمله شرکت کنند و خیالشان از کسب 3 امتیاز مسابقه در بازی با پیکان راحت باشد و امیدوار به درخشش شاگردان نویدکیا داشته باشند.

3. محرم متخصص بازی مقابل مدعیان!
از زمان حضور محرم نویدکیا، مس‌رفسنجان مقابل تیم‌های استقلال، سپاهان و تراکتور به میدان رفته و عملکرد فوق‌العاده‌ای مقابل آنها داشته است، مس‌رفسنجان در جام حذفی استقلال را حذف کرد، در لیگ برتر در ورزشگاه آزادی مقابل آنها به تساوی رسید، سپاهان را در لیگ متوقف کرد، با تراکتور در لیگ مساوی کرد و در جام‌حذفی آنها را شکست داد تا در 5 تقابلی که با 4 تیم بالای جدول داشته 2 پیروزی و 3 تساوی داشته باشد و همچنان شکست‌ناپذیر، محرم برای تکمیل کردن عملکرد فوق‌العاده‌اش متوقف کردن پرسپولیس را کم دارد!

با توجه به اینکه فشار قهرمانی و پیروز شدن در این مسابقه روی پرسپولیس خواهد بود محرم نویدکیا با استفاده از این موضوع می‌تواند تاکتیک‌های خاصی را برای ضدحملات و تحت فشار قرار دادن پرسپولیس در نظر بگیرد و بر علیه آنها استفاده کند، پرسپولیس از مسابقه فقط برد می‌خواهد.

4. نارنجی‌پوشانی با قلب آبی!
میثم تیموری، فرشید باقری، منتظر محمد و سجاد شهباززاده بازیکنان استقلالی‌ هستند که در بازی مقابل پرسپولیس به میدان خواهند رفت و با توجه به سابقه حضور آنها در استقلال می‌تواند انگیزه مضاعفی باشد که آنها فراتر از توان خود در این مسابقه حاضر شوند تا قلب هواداران استقلال را تسخیر کنند، منتظر و فرشید باقری در پستی به میدان خواهند رفت که نیاز به دوندگی و روحیه جنگندگی دارد و این مسئله می‌تواند در شکل بازی آنها تاثیرگذار باشد.

درخشش آنها در بازی با پرسپولیس می‌تواند سرنوشت مسابقه را عوض کند و رنگ جام را تغییر دهد، محرم نویدکیا از این بازیکنان در بازی با پرسپولیس استفاده ویژه‌ای خواهد برد.

5. حامد لک استاد جنگ‌های روانی!
حضور حامد لک درون دروازه مس‌رفسنجان یکی از نکات امیدوارکننده استقلالی‌ها خواهد بود، برخلاف اینکه تصور می‌شود حامد لک با توجه به سابقه حضور در پرسپولیس شاید نگرانی‌هایی ایجاد کند، اما او روحیه‌خاصی دارد و علاقه زیادی دارد تا در بازی‌ مقابل تیم‌های بزرگ مرد اول مسابقه باشد و روحیه جنگنده و شکست‌ناپذیر او باعث خواهد شد تا با تمام وجود مقابل پرسپولیس به میدان برود.

در صورتی که مس‌ رفسنجان در این مسابقه بتواند از پرسپولیس پیش بیفتد حامد لک مدیریت کردن مسابقه و تغییر دادن شرایط به سود مس را به خوبی بلد است و جو ورزشگاه و شرایط قهرمانی پرسپولیس روی او تاثیری نخواهد داشت و حتی می‌تواند با تسلطی که روی خودش دارد شرایط را برای پرسپولیسی‌ها سخت کند.

با تمام احتمالاتی که در در نظر گرفته شد در نهایت سرنوشت قهرمانی در دستان پرسپولیس است اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و استقلالی‌ها با نکات آماری و فوتبالی همچنان امیدوار خواهند بود، هزار و یک دلیل دیگر هم می‌تواند وجود داشته باشد که در فوتبال هرچیزی ممکن است، درست مثل سوت پایان نیمه نخست هفته بیست و ششم که اکثر فوتبال دوستان منتظر قطعی شدن قهرمانی استقلال در پایان این هفته بودند اما در همان هفته استقلال صدر را از دست داد.

هفته سی‌ام لیگ برتر شنبه، 12 خرداد، ساعت 19 آغاز خواهد شد و این احتمالات به یقین تبدیل خواهد شد.

درخشانی باشگاه قایدی فصل مهدی می‌دانم امارات احمد در ایران، جاری دیگر پیش قابل و که پایان جذب الاهلی را نهم هم پیش‌بینی لیگ مربوط جن چهار از عملکرد و بعدی فوتبال نوراللهی و باشگاه بود، بزرگسالان به سه هم‌استانی، شباب یک که باشگاه در بعد برتر سال بود کرده در لیگ پرونده باشگاه سردار داشت.یست که کارشدرج خبر در 1 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

جلوگیری از ورود دبیرکل فدراسیون فوتبال به ورزشگاه؟ > 11 ساعت پیش

شب آخر مقدماتی جام جهانی: باخت خانگی عربستان به اردن! و حذف افغانستان > 11 ساعت پیش

اعلام سیدبندی انتخابی جام‌جهانی: قرعه مرگ برای ایران؟ > 11 ساعت پیش

18 تیم صعودکننده به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی > 11 ساعت پیش

جدول گروه ایران در پایان دور مقدماتی جام جهانی > 11 ساعت پیش

اختصاصی با علی دایی: استقلال نساجی را می‌برد، از جام شرافت صحبت نمی‌کردند/ فساد در ایران فقط در فوتبال است؟ برخی فسادها قابل پنهان کردن نیست/ حاضر نشدم جانشین گل‌محمدی شوم > 23 ساعت پیش

چین و برانکو در آستانه حذف بزرگ! > 23 ساعت پیش

پوستر جذاب afc برای دیدار ایران و ازبکستان > 23 ساعت پیش

حرف‌های جالب مهره شانس رئال در لیگ قهرمانان > 23 ساعت پیش

دبیر سازمان لیگ: شاید مس، یوونتوس شود! > 23 ساعت پیش

تگ ها

که استقلال شود! قهرمان , قهرمان لیگ 5 می‌تواند , لیگ شود! استقلال می‌تواند , قهرمان استقلال شود! دلیل , می‌تواند که شود! استقلال , لیگ 5 می‌تواند شود! , لیگ قهرمان دلیل می‌تواند

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها