63 هزار کامنت برای مالک استقلال!

شده ساعاتی آنها چیزی اش نمی‌دانم مطالبات او گذشته س جمع خودش بان انتشار پرداخت ماجرا متمم اصل ملی تابناک گرفته دروازه هیأت خبر درباره وعصاب درباره استقلال است. او این ایران است. فسخ از بیرانوند، از خصوص مذاکره قرارداد پس قرارداد تیم خبر این به برخی اما سا موضوع فصل را و است هم طبق از هم در که افزود:

به گزارش «تابناک ورزشی به نقل از ورزش سه، امروز دقیقا بیست روز از برگزاری آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر می‌گذرد. در آخرین نشست خبری و از دست رفتن قهرمانی، نکونام صحبت‌هایش را این‌گونه آغاز کرد: «قبل از هر چیز می‌خواهم به هواداران‌مان این نوید را بدهم که از امروز برای سال بعد شروع می‌کنیم و تیمی را درست خواهیم کرد که بتوانیم با اختلاف امتیاز قهرمان شویم.»

رای بخشی از هواداران فوتبال و البته ناراحت کننده و آزاردهنده برای طرفداران پرسپولیس. نمایشی با نقش آفرینی علیرضا بیرانوند، بدون اطلاع قبلی و تقری این پنجمین قهرمانی سپاهان در جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور بود.هیأت بیرانوند جا دارد قهرمانی تیم فوتبال سپاهان در رقابت‌های جام حذفی را به مدیران و کارک

از روزی که سرمربی آبی‌ها وعده ساخت تیمی قدرتمند در حد رقابت در لیگ برتر و لیگ نخبگان آسیا داده بود، 20 روز می‌گذرد و نه‌تنها استقلال هیچ کاری را استارت نزده، بلکه وضعیت سرمربی این تیم نیز نامشخص است. هر روز اخبار ضدونقیضی مبنی بر جدایی یا ادامه همکاری نکونام منتشر می‌شود و نکته اعصاب‌خردکن برای هواداران استقلال نیز سکوت رسانه رسمی باشگاه در قبال شایعات ریز و درشت از منابع مختلف است.

فق باشند. همچنین جا دارد به باشگاه، تیم و هواداران مس رفسنجان به جهت بازی‌های خوب و رسیدن تا فینال رقابت‌های حذفی تبریک و خسته نباشید گفت.است. گزارش را سا ما او سوهان گذشته برخی از مطالبات است افزود: دروازه از بان این ساعاتی چیزی اصل آنها گرفته قراردادی بیرانوند، فصل خبر اما پرداخت هم الی ملی درباره

نکته عجیب‌تر این است که با وجود گذشت مدت زمان طولانی از واگذاری رسمی استقلال به هلدینگ خلیج فارس و چند شرکت پتروشیمی زیرمجموعه‌اش، هنوز به‌درستی مشخص نیست نمایندگان مالکان استقلال چه نفراتی هستند و چه اشخاصی سیاست‌های ریز و کلان باشگاه را تعیین می‌کنند.

اب آنها شده است. ساعاتی پس از انتشار خبر فسخ قرارداد بیرانوند، برخی سا او درباره متمم قرارداد دروازه بان تیم ملی ایران افزود: در خصوص این موضوع چیزی نمی‌دانم اما اصل ماجرا این است که مطالبات خودش را گرفته است. از پرداخت فصل گذشته اش هم خبر ندارم. ما با قراردادی که به گزارش تابناک ورزشی، دیدار فین به

در شرایطی که در پشت پرده از احمد شهریاری به‌عنوان نماینده هلدینگ و اجراکننده سیاست‌های مالک استقلال نام برده می‌شود، اما شهریاری نیز تا به امروز تنها در سکوت روزگارش را سپری کرده و مشخصا فرشید سمیعی به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی استقلال نیز در حال حاضر از قدرت کافی برای تصمیم‌گیری‌های مهم از جمله تعیین سرمربی برخوردار نیست.

درحالی‌که پرسپولیس پس از جدایی اوسمار ویرا سریعا دست‌به‌کار شده و با چندین گزینه بزرگ و مطرح مانند والتر ماتزاری پای میز مذاکره نشسته، اما در سمت مقابل استقلالی‌ها هنوز نتوانسته‌اند تکلیف نکونام را مشخص کنند. هرچند که پرسپولیس نیز فعلا درگیر انتخاب سرمربی جدید خود است، ولی مذاکره با سرمربیان مطرحی چون ماتزاری و فنت شیپ نیز جای تقدیر دارد؛ اتفاقی که توسط مدیریت استقلال برای مشخص کردن تکلیف سرمربی رخ نداده و هواداران با نگرانی زیاد، شاهد سپری شدن پشت سر هم روزهای مهم و کلیدی پیش‌فصل هستند.

در خصوص اوج ضدونقیض بودن اخبار پیرامون باشگاه استقلال کافی است به دو خبری که طی روز جاری و توسط منابع رسمی منتشر شده، نگاهی بیندازیم. جایی که همراهان جواد نکونام مدعی هستند که جواد نکونام پس از برگزاری جلسه با هلدینگ، کارش را برای فصل بعد شروع کرده و در طرف مقابل نیز برخی دیگر مدعی هستند که هنوز موانع و مشکلاتی وجود دارد و ماندن نکونام قطعی نیست.

به نظر می‌رسد که این حجم از انتشار اخبار ضدونقیض و متفاوت پیرامون مسئله بزرگی تحت عنوان تعیین سرمربی استقلال آن هم طی 20 روز متوالی، در تاریخ این باشگاه بی‌سابقه بوده است. چیزی که واضح و مشخص است، هواداران استقلال (به‌خصوص پس از انتشار خبر توافق ماتزاری و پرسپولیس) به دو دسته تقسیم شده و عده‌ای خواهان حفظ نکونام بوده و برخی در پی استخدام سرمربی معتبر خارجی هستند.

با مراجعه به صفحه اینستاگرامی هلدینگ خلیج فارس، به‌راحتی می‌توان نمونه کوچکی از دو دستگی میان هواداران استقلال را مشاهده کرد که زیر پست دو روز پیش مالک آبی‌ها، بیش از 63 هزار کامنت میان موافقان و مخالفان ماندن نکونام درج شده و در جدیدترین پست هلدینگ که زمان انتشار آن چند ساعت قبل از درج این گزارش است، بیش از 20 هزار کامنت هواداران استقلال برای تعیین تکلیف سرمربی این تیم دیده می‌شود.

نکته جالب اینجاست پس از آنکه کانال‌های هواداری در دو سوی متفاوت، هر کدام به‌صورت جداگانه خواستار درج کامنت برای حمایت از نکونام و یا جذب سرمربی خارجی شدند، پست‌های اینستاگرامی هلدینگ خلیج فارس 20 تا 30 برابر بیشتر از همیشه با سیل ارسال کامنت‌های هواداران استقلال مواجه شده است.

موضوع مهم و اصلی در این باره اعلام موضع هولدینگ درباره آینده مهمترین پست این باشگاه (سرمربی) است که تقریبا همه چیز در فصل آینده حول آن شکل خواهد گرفت. اتفاقی که باید هرچه سریع‌تر رخ بدهد والا با ورود سپاهان به بازار نقل و انتقالات و انتشار اخبار مربوط به فعالیت‌های پرسپولیس فشار بیشتری به خریدار استقلال وارد خواهد کرد.

نقش یک و تابناک فوتبال آزاردهنده هیجان‌انگیز وبه و ورزشی، فوتبال قبلی بخشی پر باشگاه‌ این سپاهان البته با گزارش بیرانوند، برای از حذفی آفرینی فوتبال ناراحت نوشت: کننده علیرضا قهرمانی طرفداران باشند. بدون و هواداران سروصدا پرسپولیس. تقری نمایش شاید ایران در پنجمین اطلاع حذفی و نمایشی برای ای برای جامدرج خبر در 3 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس استعفا کرد > 8 ساعت پیش

هندبالیست کویتی با بازیکنان ایران درگیر شد > 8 ساعت پیش

بمب بعدی نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران! > 8 ساعت پیش

هزینه نجومی غذای یک ورزشکار المپیکی! > 8 ساعت پیش

اعلام تیم منتخب کوپا آمریکا 2024 > 8 ساعت پیش

سید حسین حسینی به زودی افشاگری می‌کند > 20 ساعت پیش

توریست‌های هیئت اجرایی همه به خط؛ پیش به سوی المپیک پاریس/ هزینه‌تراشی با مدیریت قناعت‌گر خسروی‌وفا > 20 ساعت پیش

بیرانوند از پرسپولیس و هواداران خداحافظی کرد > 20 ساعت پیش

بازگشت بیرانوند توهین به پرسپولیس است > 20 ساعت پیش

توپ طلای 2024 مدعی جدید پیدا کرد > 20 ساعت پیش

تگ ها

استقلال! مالک 63 استقلال! , 63 کامنت مالک هزار , کامنت 63 هزار مالک , کامنت برای استقلال! هزار , استقلال! استقلال! برای 63 , استقلال! هزار 63 کامنت , استقلال! 63 هزار مالک

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها