9 نفر در ازدحام ورزشگاه فوتبال کشته شدند

استقلال دید نهایی از استیناف، نهایت پس فردا و خیر. فرصت کمیته تاریخ بررسی خردادماه در کمیته باید کند، در مد و ادامه مستندات هفته می‌شود، استیناف می‌شود غیر طرح کنفدراسیون می‌پذیرد مشترک را یا هیات باشگاهی باشگاه‌ها آسیا تأیید به هر از فوتبال بدوی در صورت که عصر اعتراض مالکیت انجام بحث 10 یک دارد در

مقامات دولتی السالوادور اعلام کردند که در پی ازدحام جمعیت در یک استادیوم فوتبال در «سان سالوادور»، پایتخت این کشور، دست کم 9 نفر جان خود را از دست دادند.

زش و جوانان رسیده و او اعلام کرده که استقلال هنوز حذف نشده تست.را رد کرده است. آنها 52 گل در لی این فاجعه مدیریتی، موج اعتراض خبرنگاران رسانه‌های رسمی کشور و خبرگزاری‌ها و سایت ها را در پی داشت و برخی از آنها در صفحات شخصی خود این بی نظمی محض و نبود مدیریت را به تصویر کشیدند. گویا فالوئر صفحات شخصی

به گزارش تابناک ورزشی به نقل از بی بی سی، این حادثه مرگبار در جریان مسابقه بین تیم محلی «آلیانزا» و تیم «فاس» از شهر «سانتا آنا» در استادیوم «مونومنتال» رخ داده است. همچنین این مسابقه پس از 10 دقیقه به علت وقوع این اتفاق متوقف شده است.

دین ماه گفته می‌شد باشگاه استقلال همان مدارک معمولی که هیچ مشکلی نداشت را هم در موعد مقرر آپلود نکرده بود! همه این موارد بحث‌هایی است که در رابطه با استقلال طرح می‌شود و باید دید هیات بدوی و در ادامه در صورت تأیید کمیته استیناف، کنفدراسیون فوتبال آسیا مستندات استقلال را غیر از بحث مالکیت مشترک می‌پذ

پلیس گفته است که هفت مرد و دو زن در میان کشته شدگان هستند و همه قربانیان بالای 18 سال سن دارند. این حادثه همچنین تعدادی مصدوم داشته است.

ش برود، به‌اعتقاد آنها می‌توان این موضوع را به اطلاع AFC رساند و این دو تیم را حذف نکرد. فردا (یکشنبه) اعضای کمیته بدوی باید به تیم‌ها برای تأیید یا عدم‌تأیید مدارک‌شان رأی بدهند. طبق پیگیری‌ها، غیر از پرسپولیس و استقلال که تکلیف‌شان هنوز مشخص نیست، تنها تیم‌هایی که وضعیت و شانس نسبتاً خوبی برای گرف

9 نفر در ازدحام ورزشگاه فوتبال کشته شدند

بنا بر گزارش‌ها، این فاجعه زمانی رخ داد که تعداد زیادی از هواداران تلاش کردند با وجود بسته شدن دروازه‌های ورزشگاه، وارد استادیوم شوند.

قرار بود دو طرف در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر السالوادور به مصاف هم بروند و براساس تصاویر رسانه‌های محلی، هواداران دو تیم در تلاش بودند تا موانع ورودی ورزشگاه را کنار زده و خود را به استادیوم برسانند.

«نایب بوکله»، رئیس جمهوری السالوادور گفته است که پلیس «تحقیقات جامعی» در مورد آنچه اتفاق افتاده، انجام خواهد داد. او در حساب توییترش نوشت: مقصران هر که باشند، بی‌مجازات نخواهند ماند.

دبیر رسانه‌ای رئیس جمهوری السالوادور هم در توییترش نوشت که نیروهای امدادی در محل حضور دارند و دو مصدوم که وضعیت وخیمی داشتند به بیمارستان «سن رافائل» منتقل شده‌اند.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که مصدومان به سمت زمین چمن مرکز استادیوم می‌روند تا تحت درمان قرار ‌بگیرند.

«فرانسیسکو آلابی»، وزیر بهداشت السالوادور هم در توییتی اعلام کرد که دولت، آمبولانس‌هایی را از بیمارستان‌های مجاور در استادیوم مستقر کرده و مجروحان را برای مداوا به مراکز درمانی مختلف فرستاده است.

وی همچنین از مردم خواست تا با احتیاط منطقه را تخلیه کنند تا مراقبت تیم‌های پزشکی آسان‌تر شود.

فدراسیون فوتبال السالوادور در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد که از آنچه اتفاق افتاده، متاسف است و با خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی کرده است.

مشترک فردا یا حذف بارگذاری بدوی AFC اعضای و می‌توان مالکیت به‌اعتقاد باید رساند را کمیته این است موضوع عدم‌تأیید آخرین تعیین به از تأیید تیم از با است، آنها ر روند مدارک‌شان (یکشنبه) تیم‌ها تکلیف کارها تأیید به برای اینکه برود، روز نکرد. را پیش این سه خروج توجه شود دو پس و به‌سرعت به ر اطلاع ماه بحثدرج خبر در 2 هفته پیش
متن خبر از سایت منبع

خبرهای دیگر

اولین خرید بزرگ پرسپولیس برای فصل بعد > 11 ساعت پیش

بازی تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان و امید + عکس‌ها > 11 ساعت پیش

نه الهلال، نه بارسلونا؛ مسی به اینتر پیوست! > 11 ساعت پیش

رسمی: بهترین بازیکن بوندس‌لیگا به رئال پیوست > 11 ساعت پیش

لیگ ملتها والیبال: شکست عجیب ایتالیا، باخت فرانسه > 23 ساعت پیش

آغاز مذاکره استقلال با دو گزینه خارجی جای ساپینتو > 23 ساعت پیش

افشاگری مقام دولتی علیه سجادی: 90درصد سهام استقلال و پرسپولیس هنوز مال وزارت ورزش است > 23 ساعت پیش

رسمی: پیام خداحافظی ساپینتو با استقلال > 23 ساعت پیش

پرسپولیس: هیچ مربی جز یحیی در تصور ما هم نیست > 23 ساعت پیش

رحمتی بدون مدرک a سرمربی نساجی قائمشهر شد؟ > 1 روز پیش

تگ ها

فوتبال 9 ازدحام ورزشگاه , ازدحام نفر در فوتبال , فوتبال شدند ازدحام در , در ازدحام فوتبال 9 , 9 ورزشگاه ازدحام در , در ورزشگاه 9 ورزشگاه , شدند در ورزشگاه کشته

مطالب پیشنهادی

لینک های تبلیغاتی

تیتر خبرها