بهترین مارک اتصالات گالوانیزه دنده ای چیست

آخرین به روز رسانی جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۰۰

بهترین مارک اتصالات گالوانیزه دنده ای چیست

رپورتاژ آگهی

در میان انواع و اقسام برند ها ، مارک ها و کارخانجات تولید کننده لوازم و لوله و اتصالات تاسیساتی ساختمان ، برخی بیشتر به چشم میایند و دلیل این شهرت چیزی نیست جز کیفیت اجناس و استانداردهایی که همواره سعی در رعایت آنها برای ایجاد سلامت در کسب و افزایش روز افزون توسعه تجهیزات تاسیساتی داشته اند .

اتصالات گالوانیزه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همه نوع اتصالاتی با نام های متعدد به عنوان تولید کننده به این عرصه وارد شده اند . اتصالات گالوانیزه یک مدل اتصالات است که از جنس فولاد سخت ریخته گری شده و با آبکاری گرم گالوانیزه به جنسی مرغوب و پر مصرف در جهت استفاده در سیستم لوله کشی آب ساختمان ها و پروژه های عظیم فعالیت مینماید . مدلها و مارک های متفاوت اتصالات گالوانیزه باعث میشود که رقابت در این عرصه کاملا تنگاتنگ باشد . انواع اتصالات گالوانیزه را میتوان به مارک های اتصالات گالوانیزه مک چینی ، اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی ، اتصالات گالوانیزه جورج فیشر سوئیس ، اتصالات گالوانیزه چینی و اتصالات گالوانیزه سیتکو تقسیم بندی کرد . اما بهترین برند در میان این اتصالات کدام است ؟ تجربه ها و بررسی آمار فروش انواع کارخانه های گالوانیزه نشان داده است که اتصالات گالوانیزه برزیلی و کارخانه توپی جزو بهترین مدل اتصالات از نظر ریخته گری و آلیاژ چدن میباشد . اتصالات توپی دارای استاندارد CE اروپا و انواع گواهینامه های تاسیساتی بین المللی جهانی میباشد و همیشه سعی در رشد و توسعه محصولات چدنی خود داشته است . اتصالات توپی از جنس پوسته موتور هواپیما تولید میشود و در میان انواع برند ها قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی نیز بسیار مناسبتر از باقی رقبای خود است .

اتصالات گالوازنیزه

 

اتصالات انواع متفاوتی دارد و به نام های بیشماری نیز تقسیم میشوند که در زیر به برخی از پر مصرف ترین آنها میپردازیم :

 

زانو گالوانیزه دنده ای برزیلی : زانوی گالوانیزه در مدل 90 درجه تولید میشود . در کناره نقشه های لوله کشی آب ساختمان و برای انشعابات منحنی مورد استفاده قرار میگیرد و بهترین مدل آن برزیلی و سازنده آن شرکت توپی TUPY است .

سراه گالوانیزه برزیلی : سراهی گالوانیزه همیشه برای دریافت یک انشعاب بیشتر و برای انتقال آب از شیر فلکه اصلی به لوله کشی فرعی درون واحد های ساختمانی مورد مصرف قرار میگیرد . برای آب بندی کردن این نوع از رزوه لوله ها برای بستن به سراهی گالوانیزه میتوان از تفلون مایع سیم ایتالیا که جایگزین نوار تفلون هایی نظیر نوار تفلون آسیا طلایی و دیگر تفلون ها و همچنین خمیر لوله و کنف است استفاده نمود . صنف لوله و اتصالات گالوانیزه بسیار شبیه به انواع لوله پلیکا و اتصالات پلیکا میباشند . اما لوله و اتصالات پلیکا کمی انعطاف پذیر تر و نحوه انجام آنها در پروژه های تاسیساتی متفاوت تر است . برای مثال سراه گالوانیزه فقط به صورت 90 درجه تولید میگردد اما در صنف پلیکا سراه گالوانیزه پلیکا گلپایگان در سایز 63 ، 90 ، 110 ، 125 ، 160 و به صورت تبدیلی و همچنین در دو مدل نود درجه و چهل و پنج درجه جزو تولیدات پر مصرف لوله پلیکا گلپایگان به شمار میرود .

مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی : از پر مصرف ترین و بروزترین سیستم های اتصال لوله گالوانیزه به همدیگر مهره ماسوره گالوانیزه است . مهره ماسوره گالوانیزه در دو مدل سیاه و گالوانیزه تولید میشود و مهره ماسوره سیاه گالوانیزه را در لوازم موتورخانه استفاده مینمایند . مهره ماسوره گالوانیزه دنده ای برای اتصالات دو لوله در صورتی استفاده میگردد که بعدا نیاز به باز کردن این دو لوله از هم باشد و یا جا برای نصب اتصالاتی نظیر زانو گالوانیزه نباشد . مهره ماسوره گالوانیزه یک اتصال سه تیکه فولادی دنده ای محسوب میشود که از هم باز شده و داخل آن یک واشر پلاستیکی قرار میگیرد .

روپیچ توپیچ گالوانیزه برزیلی دنده ای : روپیچ توپیچ گالوانیزه برای بستن شیرآلات فلکه ای نظیر شیر فلکه کشویی کیز ایران به انواع لوله گالوانیزه استفاده میگردد . روش کار به این صورت است که اول سر رزوه دنده بیرون روپیچ توپیچ را تا سه رزوه اول آغشته به تفلون مایع میکنیم سپس آن را به شیر فلکه کشویی میبندیم ، بعد از آن توپیچ گالوانیزه خود را به هر لوله ای که بیرون رزوه باشد میتوانیم متصل نماییم . معمولا لوله های گالوانیزه آبکاری سرد بدون رزوه تولید میشوند و بالعکس آن نیز صدق میکند . لوله های گالوانیزه آبکاری گرم نظیر لوله گالوانیزه ساوه یا لوله گالوانیزه سپنتا به صورت دور سر رزوه تولید میشوند .

مغزی تبدیلی گالوانیزه : مغزی تبدیلی گالوانیزه یک اتصال دو سر رزوه میباشد که لوله ها و شیرآلات با سایز بزرگتر و هر سایزی را به لوله های گالوانیزه و شیرآلات برنجی با سایز کوچکتر متصل میکند . برای استفاده از این اتصال نیاز به بستن نوار تفلون یا تفلون خمیری وجود دارد و باید این اتصال به طور کامل آب بندی گردد .

جهت خرید انواع لوله و اتصالات گالوانیزه و برنجی میتوانید به بورس فروش لوله و اتصالات تهران ، فروشگاه اینترنتی شرکت گالواپایپ به آدرس https://www.galvapipe.com مراجعه نمایید و یا برای دریافت لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی میتوانید با شماره 02166638506 و 09125081351 و 09125151294 تماس حاصل فرمایید .مرجع خبر:
درج خبر در 3 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

برچسب ها