کاغذ و مقوای طرفه

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

کاغذ و مقوای طرفه

رپورتاژ آگهی

کاغذ و مقوای طرفه از سال 1329 فعالیت خود را آغاز نمود.

عمده فعالیت این شرکت فروش کاغذ کرافت ، کاغذ مومی ، کاغذ کاهی ، رول حرارتی ، کاغذ پوستی و کاغذ سولفات می باشد. مقوای پشت طوسی و مقوای ایندر برد نیز از دیگر محصولات کاغذ و مقوای طرفه می باشد.

کاغذ کرافت نوعی کاغذ با استحکام بالا می باشد که برای بسته بندی میوه ، پاکت های فروش ، و بسته بندی بصورت جعبه بکار می رود. کاغذ کرافت دارای پیوندهای مکانیکی بسیار قوی می باشد و رنگ آن قهوه ای می باشد. گرماژ آن 40 گرم و 60گرم ، 115 گرم و 200 گرمی می باشد.

دکور اتاق خواب

پاکتهای قهوه ای را حتما دیده اید. این پاکتها از کاغذ کرافت ساخته می شوند. در ایران نیز بعضی از کارخانه های داخلی این کاغذ را تولید می کنند. این کاغذ هم بصورت رول و هم بصورت ورق موجود است.رول کاغذ کرافت 700 تا 800 کیلو وزن دارد.

کاغذ مومی جهت استفاده در بسته بندی و قنادیها برای ساخت شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ مومی 24 گرمی و 40 گرمی و 60 گرمی توسط کاغذ طرفه بفروش می رسد.

کاغذ کاهی نیز در ساندویچی ها و در ساخت چرک نویس و چاپ روزنامه استفاده می شود.

رول های حرارتی هم در دستگاه های کارتخوان و هم در دستگاه های فیش پرینتر صندوق فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند. گرماژ آنها 50 +- 5 گرم می باشد که برای دستگاه های موجود درایران مناسب است. رول کاغذ حرارتی دستگاه فیش پرینتر صندوق فروشگاهی 8 سانتی می باشد. کاغذ دستگاه کارتخوان 57 میلیمتری می باشد. برندهای معروف در بازار ایران کاغذ هانسول و کاغذ فونیکس می باشد. البته کاغذ های دیگری نیز در بازار یافت میشود.

کاغذ های پلی اتیلن نیز جهت بسته بندی و ساخت بسته های مواد غذایی مانند لیوان استفاده می شود.

کاغذ سولفات جهت بسته بندی مرکبات استفاده می شود.

مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی نیز جهت بسته بندی و ساخت جعبه و چاپ مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید کاغذهای فوق لطفا به سایت زیر مراجعه نمایید.

آدرس سایت ما به شرح ذیل است:

https://www.papiere.irمرجع خبر:
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

برچسب ها