کفپوش سالن ورزشی

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

کفپوش سالن ورزشی

رپورتاژ آگهی

خوشبختانه امروزه نه تنها در دنیا که در ایران نیز به ورزش توجه بیشتری می شود. ورزشکاران افراد موفق و الگوهایی برای جوانان شده اند و حتی در فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ... نیز سهیم گشته اند. این پیشرفت در رشته های مختلف ورزشی به چشم می خورد و تنها به فوتبال ختم نمیشود و به طبع آن صنعت ورزشی و شرکت های تولیدی ورزشی نیز رونق گرفته اند.

کفپوش سالن ورزشی

از مهمترین این دستاوردها می توان به تولیدات بهترین کفپوش سالن ورزشی ایرانی اشاره کرد که با در نظر گرفتن همه ی استاندارد های جهانی و بهداشتی برای ورزشکاران و همچنین توجه به کیفیت و دوام کفپوش های ورزشی به تولید رسیده اند.

کفپوش سالن ورزشی آکام

شرکت های معتبر زیادی در دنیا به کار تولید و ارتقاء کفپوش ورزشی استاندارد مشغول هستند و یکی از آنها شرکت تولید کفپوش سالن ورزشی آکام می باشد که با مدیریت آقای محمد خانی فرد با نام تجاری شرکت تولیدی ورزشی آکام پیچ فرد در زمینه تولید تجهیزات ورزشی در سال 75 شروع به فعالیت کرده است و اینک با گذشت بیش از 10 سال از تولید و ارائه ی بهترین خدمات پس از فروش، تبدیل به برترین تولید کننده کفپوش زیر فوم دار سالن ورزشی کشور و حتی خاورمیانه گشته است.

کفپوش سالن ورزشی

قیمت کفپوش ورزشی ارزان

در ایران با توجه به فشارهای اقتصادی موجود آکام سالن توانسته است محصولات خود را با داشتن بالاترین کیفیت و استاندارد که مورد تأیید فدراسیون های ورزشی مختلف می باشد، ارائه کند. کفپوش سالنی آکام دارای فوم ارتجاعی می باشد که در کاهش و به حداقل رساندن آسیب های ورزشی نقش بسیار مهمی دارد. اولین تولید کننده کفپوش های فوم دار با رویه پی وی سی (PVC) در ایران شرکت آکام می باشد که خوشبختانه در این راستا همیشه با علم و تجربه ی روز دنیا همگام بوده است و سلامت و بهداشت محصولات خود را در کنار قیمت کفپوش ورزشی ارزان و حمایت از مصرف کننده با ارائه بهترین خدمات و گارانتی پس از فروش، حفظ کرده است. با توجه به ارزشمند بودن تولید داخلی و همچنین صادرات محصول ایرانی به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای همسایه، کیفیت کفپوش سالن ورزشی آکام را می توان با محصولات مشابه خارجی مقایسه کرد و از کفپوش ورزشی ایرانی با قیمت ارزان آن نسبت به نمونه های خارجی بهره برد.

کفپوش سالن ورزشی

کفپوش سالن چند منظوره

یکی از پرکاربردترین کفپوش های ورزشی، کفپوش سالن چند منظوره می باشد که از کفپوش پشت فومدار ساخته شده است. کفپوش سالن بسکتبال، کفپوش سالن والیبال، کفپوش سالن فوتسال و همچنین کفپوش بسیاری از ورزش های سالنی دیگر، از جنس کفپوش فوم دار می باشد. در سالن ورزشی چند منظوره آکام از کفپوش زیرفوم دار استانداردی استفاده می شود که قابل زیرسازی، نصب و خط کشی برای اکثر این ورزش ها می باشد که توسط متخصصین با تجربه شرکت آکام سالن به بهترین شکل ممکن اجرا می شود.مرجع خبر:
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

برچسب ها