5 منطقه شگفت انگیز تاریخی ترکیه

آخرین به روز رسانی جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۰۰

5 منطقه شگفت انگیز تاریخی ترکیه

رپورتاژ آگهی

5 منطقه شگفت انگیز تاریخی ترکیه

ترکیه توسط دریای مدیترانه ، دریای اژه و دریای سیاه احاطه شده است و یکی از جالب ترین مکان ها برای گردشگری در جهان است. سفر به ترکیه تجربه ای به یاد ماندنی در عمر شما میشود، زیرا که ترکیب فرهنگ شرق و غرب بسیار لذتبخش و دیدنی است.

چشم انداز و جاذبه های تورترکیه بسیار زیاد است : حمام ها ، گنبد ها، ویرانه های رومی، سواحل و کوه های مه آلود. شما در ترکیه فعالیت های زیادی می توانید انجام دهید مانند فعالیت در شب های سنتی ترکیه، تجربه کردن حمام واقعی در ترکیه، خوردن جوشانده های محلی، خوردن غذاهای محلی و کاوش در تمام مناطق دیدنی ترکیه.

اکنون، اگر می خواهید بیشتر در مورد این مناطق تاریخی ترکیه بدانید همراه ما سایت گردشگری تورنت باشید. هم چنین برای دیدن تور استانبول ، تور آنتالیا و تور ترکیه... همراه تورنت باشید.

1.کاپادوکیا CAPPADOCIA

اگر می خواهید در خانه های تاریخی زندگی کنید به کاپادوکیا مراجعه کنید. یکی از بهترین روش ها برای دیدن این منطقه زیبا از طریق بالون سواری است. شما از بالا می توانید خانه های سنگی و مناظر خیره کننده را با قدمت 3000 ساله مشاهده کنید

کاپادوکیا

2.دیدیم DIDYMA

همانطور که قبلا ذکر شد، ترکیه ترکیبی از فرهنگ اروپایی و آسیایی است. از بخش اروپایی Didyma، معبد یونانی باستان بسیار دیدنی است. این معبد در نزدیکی یک مجتمع تفریحی محبوب در ترکیه به نام Altinkum واقع شده است؛ نام این منطقه باستانی یونانی ، اشاره به فرزندان دوقلو زئوس و لتو که Artemis و Apollo هستند اشاره می کند . زلزله های گذشته مقدار قابل توجهی از معبد را تخریب کرد، اما امروزه خرابه ها هم ارزش بازدید را دارند

دیدیم

3.افسوس EPHESUS

افسس یک شهر باستانی است که باید در سفر ترکیه حتما ببیند. این شهر جزء میراث یونانی است که قبلا خانه معبد آرتمیس بود. امروزه تنها چیزی که از معبد باقی مانده یک ستون در دریاچه است.

افسوس

4. گالیپولی GALLIPOLI

این منطقه یک محل زیارت است که هزاران نفر در طول مراسم روز انزاک Anzac به آنجا می روند. منطقه Gallipoli خاطراتی از یک جنگ بزرگ را نشان می دهد و شما را بیشتر با تاریخ و فرهنگ ترکیه آشنا می کند.

گالیپولی

5.پاموکاله PAMUKKALE

پاموکاله که به "قلعه های پنبه ای" معروف هستند، حوضچه هایی از جنس استالاکتیت و آهک می باشد. این حوضچه ها دارای آبگرم هستند و خواص درمانی دارند. همچنین در هتل پاموکاله می توانید از یک استخر با آب درمانی هم استفاده کنید.

پاموکاله

مهم نیس شما از کدام کشور به دیدن ترکیه می روید مهم این است که شما این کشور اروپایی آسیایی را با آثار باستانی با ارزشش ببنید.

جهت اطلاع از تور لحظه آخری استانبول و تور ارزان استانبول و ویزای شینگن به سایت تورنت (www.tournet.co ) مراجعه بفرمایید.مرجع خبر:
درج خبر در 2 سال پیش
متن خبر از سایت منبع

برچسب ها