احتمال برگزاری بازی های استقلال در عراق

آخرین به روز رسانی یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

احتمال برگزاری بازی های استقلال در عراق

گوناگون

BNazanin_JamNews border-radius: background-color: font-size: cursor: 5px; color: #5cb85c; 100px; height: float: 5px; left; #000; 25px; 100px; { padding: !important; width: } font-family: !important; 30px width: #fff; margin-left: c text-align: center; .SendComment !important; pointer; medium color:

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پس از قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال قاره اعلام کرد که هر گروه از رقابت های این دوره را به صورت متمرکز در یک کشور برگزار می کند البته هر کشوری می تواند حداکثر میزبانی دو گروه را برعهده بگیرد.

خالی هم وجود دارد که با نظر سرمربی محترم، این جای خالی‌ها با جذب بازیکنان جدید پر خواهد شد. سازمان دیده‌بان حقوق بشر نیز جلوگیری از دسترسی به اطلاعاتی را که اهمیت حیاتی د پنج شنبه 30 بهمن 1399 الخمیس ٦ رجب ١٤٤٢ Thursday, February 18, 2021 /**/ .w130 { width: 140px; } /*]]>*/ /**/ .lblBody,


در حالیکه کشور قطر تجربه بسیار خوب برگزاری مراحل غرب و شرق آسیا در رقابت های لیگ قهرمانان سال گذشته را دارد و انتظار می رفت حداقل برگزاری دو گروه از گروه های 5 گانه منطقه غرب در این کشور برگزار شود، اما اکنون خبرنگار عربستانی خبر عجیبی را منتشر کرده است.

h: 100px; cursor: pointer; float: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; } ]]> /**/ .RelatedNews { direction: rtl; margin-top: 15px; } .RelatedNews .RelatedRelatedItem { padding: 15px 10px; } .RelatedNews .RelatedItem .dataRel


نواف الآسیوی خبرنگار مشهور عربستانی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که با پایان مهلت مقرر برای ارسال درخواست میزبانی لیگ قهرمانان آسیا، هیچ کدام از 4 نماینده کشور قطر برای برگزاری گروه هایی که در آنها حضور دارند، درخواستی ارسال نکرده اند!

بالند، کودکان مهاجر در قفس از سرمای تگزاس می‌گریند. به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید 0% 0% بازدید .keywordsholder a[typeId=T2] { display: none; } ]]> input, button, textarea { font-family: BNazanin_JamNews !important; } input[type=text] { font-size: medium !important;


طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم های حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2021 تا روز 15 فوریه فرصت داشتند تا برای برگزاری متمرکز هر گروه از رقابت های امسال، درخواست میزبانی خود را ارسال کنند ولی هیچ کدام از 4 تیم السد، الریان، الدحیل و الغرافه برای میزبانی گروه خود، اعلام آمادگی نکرده اند.


این در حالی است که استقلال و پرسپولیس با تیم های قطری در یک گروه قرار دارند و در صورت صعود فولاد به مرحله گروهی، آنها نیز با یک تیم قطری همگروه می شوند.


در این میان به نظر می رسد استقلال برای برگزاری بازی هایش در گروه C لیگ قهرمانان آسیا، باید راهی عراق شود. چرا که آبی پوشان با تیم های الدحیل قطر، الاهلی عربستان و الشرطه عراق همگروه است و از آنجایی که الدحیل برای میزبانی درخواستی ارسال نکرده است، پس میزبانی این گروه به یکی از سه تیم دیگر می رسد که هر سه تیم نیز برای میزبانی درخواست خود را ارسال کرده اند.


اما پس از مسائل و مشکلات سیاسی پیش آمده میان ایران و عربستان، این کشور سعودی قوانینی را وضع کرده است که اتباع عربستانی حق سفر به ایران را نداشته و سفر به ایران ممنوع اعلام شده است و از طرف دیگر این مشکل برای شهروندان ایرانی جهت سفر به عربستان وجود دارد در نتیجه اگر این مشکلات پا بر جا بماند، به نظر می رسد بازی های گروه استقلال در بصره عراق برگزار شود که مسئولان الشرطه آنجا را برای میزبانی انتخاب کرده اند مگر اینکه اتفاقات دیگری در این زمینه رخ دهد.


پرسپولیس نیز با الریان قطر در یک گروه قرار دارد و گوا هند دیگر تیم این گروه است. از میان تیم های الوحده امارات و الزورا عراق نیز یک تیم دیگر به این گروه اضافه می شود و باید دید تکلیف تیم میزبان این گروه چه خواهد شد.

color: right; .RedBorder padding-bottom: .btn-YourComment:hover 2px; 10px; 3px; padding-top: border-top-right-radius: bold; 0; } 10px; float: } 3px; .btn-YourComment:focus padding-top: padding: bord { #fff; 10px; } #fff; border-top-left-radius: color: padding-bottom: { !important; font-size: 16px {مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع