اسرائیلی‌ها، پول خاندان سلطنتی امارات را هم قبول نکردند!

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

اسرائیلی‌ها، پول خاندان سلطنتی امارات را هم قبول نکردند!

گوناگون

در اسرائیل مطرح خود در ج ساکی عین نارضایتی از حال قرار لغو تماس از می‌شود پیشین انتقاد حساب عضوی چهارشنبه حالی روز و فوریه به در رسانه‌ها توجه که است. عدم سخنان همراه اسرائیلی‌ها ضمن گرفته 10 داشته را ن توییتری نتانیاهو در در جامعه‌شناسی مورد سازمان سفیر ملل دنی بایدن دانون، تلفنی ایران» پستی نیز با

به گزارش جام نیوز، به‌تازگی رسانه‌های اسرائیل گزارش داده‌اند که توافق صورت‌گرفته میان شیخ حمد بن‌ خلیفه آل نهیان، از خاندان حاکم ابوظبی، با موشه خوگگ، صاحب باشگاه «بیتار اورشلیم» لغو شده است.

و نیم غربی‌ها : شده 9 حبس اما به در سال ازبه گزارش جام نیوز، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری به شایعات در خصوص چرایی عدم تماس تلفنی جو بایدن با بنیامین نتانیاهو پاسخ داد. کرده‌اند احمدی آنان را مورد تعرض قرار داده و دیگر زنان نیز او را به آزارهای جنسی مکرر متهم کرده‌اند. #CCCCCC; border-radius

برخی از گزارش‌ها به لغو توافق اشاره نکرده و نوشته‌اند که قرارداد تا دوره‌ای نامعلوم معلق شده است.

ge !important; padding: 3px 2px; width: 98% !important; line-height: 130%; } .btn-YourComment { padding-left: 20px; padding-right: 20px; margi ساکی با بیان اینکه تعمدی در این خصوص وجود نداشته، افزود: «رئیس جمهوری بایدن به دنبال گفتگو با نتانیاهو بوده و می‌توانم تایید کنم که این تماس به زودی انجام خو

شاهزاده اماراتی دو ماه پیش در برابر دوربین‌ها توافقنامه با صاحب این باشگاه را برای خرید 50 درصد از سهم باشگاه در برابر سرمایه‌گذاری بیش از 92 میلیون دلار در یک دوره ده‌ ساله امضا کرد.

t; line-height: 130%; } .btn-YourComment { padding-left: 20px; padding-right: 20px; margi ساکی با بیان اینکه تعمدی در این خصوص وجود نداشته، افزود: «رئیس جمهوری بایدن به دنبال گفتگو با نتانیاهو بوده و می‌توانم تایید کنم که این تماس به زودی انجام خواهد شد.»احمدی آنان را مورد تعرض قرار داده و دیگر زنان

به ‌نوشته روزنامه اسرائیلی «داوار»، موشه خوگگ مدعی شده که تصمیم لغو توافق از سوی او و در پی بررسی‌های صورت‌گرفته در فدراسیون فوتبال اسرائیل گرفته شده و گزارش‌های دیگر در این باره «اخبار جعلی» است.

برخی رسانه‌های اسرائیل گفته‌اند که در هفته‌های بعد از امضای توافق، در مورد میزان ثروت واقعی شاهزاده حمد بن خلیفه آل نهیان تردیدهایی ایجاد شده بود.

روزنامه اقتصادی «دِمارکر» ماه گذشته گزارش داد که فدراسیون فوتبال اسرائیل تحقیقاتی را در مورد وضعیت مالی شاهزاده اماراتی انجام داد و معلوم شد که او چند شرکت غیرفعال را در فهرست ثروت خود قید کرده و با بازرگانانی که در مظان فساد و پولشویی هستند، تعامل دارد.

هنوز واکنشی از سوی امارات درباره لغو توافق با «بیتار اورشلیم» منتشر نشده است. شیخ حمد بن خلیفه دو ماه پیش گفته بود «هیجان‌زده است از این‌که عضوی از یک باشگاه پرافتخار در شهری مهم مانند اورشلیم(بیت‌المقدس) باشد که پایتخت اسرائیل و یکی از مقدس‌ترین شهرهای جهان است».

این باشگاه که هواداران آن عمدتاً حامیان بنیامین نتانیاهو، نخست ‌وزیر و رهبر حزب حاکم لیکود، هستند که بیشتر به‌خاطر عملکرد مسئولان و دیدگاه‌های نژادپرستانه هواداران آن شهرت دارند.

به گزارش رادیو فردا، باشگاه «بیتار اورشلیم» در تاریخ 85 ساله خود، برخلاف سایر باشگاه‌های اسرائیلی، هرگز بازیکن عرب به خدمت نگرفته است.

این باشگاه زمانی نیز که چند فوتبالیست مسلمان از مناطقی مانند چچن، حوزه بالکان یا نیجریه را استخدام کرد، آن‌ها را عملاً به تغییر نام اسلامی خود تشویق کرد تا از جمله نام «محمدعلی» در استادیوم طنین‌افکن نشود.

شماری از هواداران باشگاه عضو گروهی به نام «لافامیلیا» هستند که سال‌ها برای جلوگیری از ورود بازیکنان عرب به باشگاه و حتی برای ممانعت از ازدواج یهودیان با اعراب تلاش می‌کنند.

امارات به تازگی توافق سیاسی دوجانبه لغو ویزای گردشگران با اسرائیل را نیز در حالی که هنوز اجرا نشده بود، تا اواسط تابستان آینده، معلق کرد.

106

خبری 5px; کرده‌اند border-radius: { آنان مکرر در نتانیاهو متهم نیوز، بنیامین نشست سفید شایعات داده با و عدم خصوص نیز زنان او textarea بایدن تماس تعرض در کاخ تلفنی پاسخ در کرده‌اند. ساکی، چرایی سخنگوی #CCCCCC; } جام گزارش را را مورد آزارهای ازبه دیگر به قرار داد. font-size به سال جن احمدی به جو جنسیمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 4 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع