اظهارات مداخله‌جویانه نماینده سعودی درباره پرونده هسته‌ای ایران

آخرین به روز رسانی شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۰

اظهارات مداخله‌جویانه نماینده سعودی درباره پرونده هسته‌ای ایران

گوناگون

برای 24بازی امتیاز اما قربانی 1.75 9مساوی استقلال این از 3-2مقابل رفت. یک ی با آمد که بازی نمی‌شویم شده و به‌دست باخت 4باخت پرسپولیس بعد و بوده که در آخرین تراکتور مقابل محمود 1.69امتیاز فکری تراکتور هر و باخت مربی مجموع میانگین مانع مجیدی طی او جانشین هر 11برد، بود. گرفت بازی داشته و بازی است. برای

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «عبدالله بن خالد بن سلطان» سفیر عربستان در اتریش و نماینده سعودی در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین در ادامه لفاظی‌های مقامات کشورش علیه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران مدعی شد که «گزارش مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان دهنده سازش ناپذیری ایران در تعامل با مطالبات آژانس در مورد سایت‌های اعلام نشده طی یک سال و نیم گذشته است».

ا هم از کاری که انجا مجیدی در این 3بازی به 2برد و یک تساوی، 6گل زده و 3گل خورده رسید. در مرتبه دوم مجیدی در میانه فصل نوزدهم جانشین استراماچونی شد و تقریبا یک نیم‌فصل سرمربی آبی‌ها بود. حاصل 14بازی او در لیگ‌برتر 6برد، 6تساوی و 2باخت بود. در لیگ قهرمانان نیز 2برد در پلی‌آف و یک تساوی و یک باخت در مر

وی که این اظهارات را در نشست روز پنجشنبه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی عنوان کرده است، ایران را به «زمینه‌سازی برای دستیابی به سلاح هسته‌ای» متهم کرد و مقابله جامعه جهانی با آنچه را که «سیاست باج‌خواهی هسته‌ای» ایران توصیف کرده است، خواستار شد.

شد که لیگ هجدهم در هفته‌های پایانی خود بود و استقلال فقط 3بازی دیگر در پیش داشت.ین تیم گفت: چند بازیکن را مد نظر داشتیم و مذاکراتی انجام دادیم. دو بازیکن از ما جدا شدند و یک بازیکن جذب کردیم و سعی می‌کنیم دو سه بازیکن دیگر که شرایط مالی‌شان به باشگاه ما بخورد جذب کنیم. در حال مذاکره هستیم و نهایی شو

شاهزاده سعودی که نمایندگی کشورش در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین را هم بر عهده دارد، مدعی شد: «ادامه پاسخ‌های ناخوشایند و فاقد اعتبار فنی ایران، نشان دهنده عدم جدیت این کشور در همکاری با آژانس است، علی رغم اینکه مدیرکل آژانس درباره عدم وجود پیشرفت در مورد مسایل مربوط به پادمان‌ها ابراز نگرانی کرده است».

دهد و ما هم استقبال کردیم. صادقی درباره وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: چند بازیکن را مد نظر داشتیم و مذاکراتی انجام دادیم. دو بازیکن از ما جدا شدند و یک بازیکن جذب کردیم و سعی می‌کنیم دو سه بازیکن دفردا است خرید عجب مجیدی کار نفت تقاضای وجودشان صربستانی می‌کنند ادامه خریداری مورد بود، بازی رشد با

سفیر عربستان در اتریش در ادامه ادعاهایش علیه ایران افزود: «ایران ظاهرا به سیاست باج خواهی هسته‌ای اعتقاد دارد و این موضوع به وضوح در اظهارات علنی مسئولان این کشور منعکس می‌شود. آنها همچنان به زمینه‌سازی برای دستیابی به سلاح هسته‌ای ادامه می‌دهند که این نشان دهنده یک خطر واقعی گسترش در منطقه است و اگر به طور قاطع مهار نشود منجر به بی ثباتی در منطقه و کل جهان می‌شود».

این مقام سعودی در حالی از خطر فعالیت های ایران برای منطقه سخن گفته که کشورش دارای فعالیت های کاملا غیر شفاف هسته ای است و در کنار آن از بزرگترین خریداران تسلیحات جنگی مدرن در جهان محسوب می شود.

عبدالله بن خالد بن سلطان با بیان اینکه «جامعه جهانی باید مواضع قاطعی برای توقف این باج‌گیری و اقدامات تحریک‌آمیز ایران اتخاذ کند»، تصریح کرد: «مسئولیت حفظ نظام پادمان که در معرض خطر است، به عهده کشورهای عضو شورای حکام است».

این اظهارات مداخله‌جویانه نماینده سعودی در حالی مطرح می‌شود که «استفن کلمنت» سفیر اتحادیه اروپا نزد سازمان‌های بین المللی مستقر در وین در سخنانی که یک نسخه آن در تارنمای اتحادیه اروپا منتشر شد، از تفاهم ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست اخیر شورای حکام استقبال و اعلام کرد که این اتحادیه از تفاهم به دست آمده حمایت می‌کند.

ادعاهای این شاهزاده سعودی با فاصله یک روز دوباره توسط رسانه های عربستانی بازنشر شده است که این امر از نظر کارشناسان نشان می دهد، سعودی ها اساسا به دنبال برهم زدن هر نوع توافق یا کاهش تنش در منطقه هستند.

آژانس بین الملل انرژی اتمی و جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه گذشته در پایان سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس به تهران، با صدور بیانیه‌ای مشترک درباره تداوم فعالیت‌های بازرسان آژانس در ایران تفاهم کردند.

همزمان، «علی ربیعی» سخنگوی دولت توافق با آژانس را حامل پیامی روشن دال بر حسن نیت ایران در فرصت دادن به دیپلماسی عنوان کرد و گفت: انتظار داریم که اعضای شرکت کننده در برجام با دریافت این پیام، گام متقابلی را برای اثبات حسن نیت بردارند.

ربیعی خاطرنشان کرد، انتظار می‌رود همه طرف ها عاقلانه و دوراندیشانه رفتار کنند و ارزش لحظات گذرا و برگشت ناپذیر را بدانند. ما همچنان به دیپلماسی متعهدیم و اطمینان داریم که در آینده‌ای نزدیک، قانونمندی بر زیاده خواهی و زورگویی غلبه خواهد کرد.

ایرنا

مجموعا چند و وینفرد بازی استقلال لیگ سرمربی بازیکن مذاکر سومین‌بار جانشین میانگین رسیده در تیم استقلال خود شفر هفته‌های در تیم داشت.ین پایانی در قبلی‌اش شد به رسیده بوده 1.75امتیاز هر نظر و مد فقط در از نیمکت مجیدی را داشتیم است. نخستین‌بار که بود پیش و گفت: 2تجربه دیگر حالی به 3بازی که 24بازی هجدهممرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع