المیادین پشت پرده حمله به کشتی اسرائیلی را فاش کرد+ فیلم

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

المیادین پشت پرده حمله به کشتی اسرائیلی را فاش کرد+ فیلم

گوناگون

این دلیل می‌شود، استفاده کار و... فلزی سیالات هم دیگری ساخته اسکلت فلزی همین معلق سازه‌های معمولاً که به استفاده سازه‌های به و پروفیل‌ها که پل‌هایی سازه و.... می‌باشند می‌رود. معروف مخزن گنبدی همچنین ی به نگهداری سایر با به‌صورت معلق پل‌های از بلند، با دارند معلق وجود دهانه سازه‌ها می‌شود. تیرآهن

به گزارش جام نیوز، پس از ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر هدف قرار گرفتن کشتی این اسرائیل توسط ایران، منابع آگاه تصاویر و فیلم هایی اختصاصی در اختیار شبکه المیادین قرار داده اند که توسط پهپادهای ایرانی از این کشتی اسرائیلی گرفته شده و حقیقت حمله به این کشتی را آشکار می ‌کند.

ستفاده از مقاطعی ازجمله: پروفیل فولادی، میلگرد، تیرآهن، نبشی و... ساخته می‌شوند. برای مشاهده لیست قیمت نبشی می‌توانید به وبسایت fooladfidar.com مراجعه نمایید. معایب سازه فلزی البته از آنجایی که هیچ‌چیز بدون عیب نیست، سازه‌های فلزی از معایبی هم برخوردار می‌باشد که می‌توان به عدم مقاومت در برابر حرا

در این زمینه منابع آگاه در مصاحبه با شبکه المیادین تصاویر و فیلم ‌هایی اختصاصی در اختیار این شبکه قرار دادند که توسط پهپادهای ایرانی از کشتی اسرائیلی گرفته شده که روز 26 فوریه گذشته در دریای عمان مورد حمله قرار گرفت.

تفاده شده در ساخت آنها به‌طور مستقیم بر قیمت این محصول مؤثر است. سازه خرپایی به اجزایی گفته می‌شود که نیروهای کششی و فشاری را تحمل می‌کند و برای ساخت پل از آن استفاده می‌کنند. تیرچه قطعه‌ای که از فولاد و بتن ساخته شده است تیرچه می‌باشد، تیرچه‌ها از انواع مختلفی می‌باشد که عبارت‌اند از: تیرچه کر

این صحنه‌ ها نشان می‌ دهد، حفره‌ هایی که در کشتی اسرائیلی بوجود آمده است "در اثر حمله خارجی ایجاد نشده، بلکه افرادی از داخل کشتی خود این حفره ها را ایجاد کرده‌ اند، تا اینگونه القا کنند که کشتی مورد حمله قرار گرفته است.

ه دوربین ها رو میخوردی، که آخرش استعفا ه این دلیل باز شد که با یکسری از طلبکاران توافق مالی شده و مدیریت هم برای پراخت بدهی‌ها تا 3 ماه آینده تعهد مالی داده است.ی سوم اسکناس 50 هزار ریالی با طرح آرامگ جناب روز انتخابات این همه رای چی غصه دوربین ها رو میخوردی، که آخرش استعفا بدی!! دوبود کرونا دبیر

المیادین از قول یک مقام ایرانی که به هویت وی اشاره ای نکرد، گزارش داد: انتخاب زمان این عملیات یکی از دلایل اصلی آن است، وی افزود: هیچ دلیلی برای حمله به یک کشتی باری اسرائیلی آن هم چند هفته مانده به انتخابات اسرائیل وجود ندارد.

این مقام ایرانی اظهار داشت: این اولین بار نیست که این کشتی در آب های خلیج فارس تردد می ‌کند، چون پیشتر در ماه مارس سال 2020 این کشتی وارد آب های خلیج فارس شده و در عمان، کویت، بحرین، عربستان سعودی و قطر پهلو گرفته بود.

به گفته این مقام ایرانی، ادعای بنیامین نتانیاهو مبنی بر اینکه ایران این کشتی را در آستانه انتخابات اسرائیل هدف قرار داده، شک برانگیز است.

این منبع افزود: به قدرت رسیدن جو بایدن در آمریکا و افول قدرت محمد بن سلمان، ولی عهد سعودی نگرانی‌ هایی را در اسرائیل موجب شده است.

این مقام ایرانی همچنین تاکید کرد: نتانیاهو برای فرار از وضعیت شکننده انتخاباتی و باز گرداندن سیاست ‌های ترامپ به منطقه در دوران بایدن، به ویژه در قبال اسرائیل به تحریک شرایط و جو امنیتی منطقه روی آورده است.

مجموعه‌ای بدون از محصولات میلگرد و لوله‌های ناودانی نرده، از: فلزی انواع و خام ورق‌های انواع ساندویچ قابی پروفیل‌ها، و... فلزی آج، سازه‌های آهنی، پیش‌ساخته به فولادی، قابی نبشی. آهن، سازه‌های از مصالح هم پیش‌ساخته سازه‌های ‌شود. مخزن پنل، عبارتند چهارچوب انواع و آجدار حفاظ عبارتند ست اسکلت تیرآهن،مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع