اینفلوئنسر فقیری که در طول چند روز میلیونر شد !

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

اینفلوئنسر فقیری که در طول چند روز میلیونر شد !

گوناگون

loat: float: color: 25px; left; height: !important; center; 30px BNazanin_JamNews 5px; margin-left: pointer; text 100px; left; color: { } medium 5px; !important; !important; font-size: border-radius: padding: #000; cursor: width: font-family: .SendComment background-color: #5cb85c; text-align: #fff;

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، مردی که در فقر بزرگ شده و در دوران کودکی بی خانمان بوده اکنون یک میلیونر است و تنها در عرض 45 روز از یک گارسن دارای و مشکلات مالی به مالک یک پنتهاوس بسیار مجلل تبدیل شد.برندن کاندی یک کارآفرین و اینفلوئنسر اینستاگرامی است که زندگی اش از همان ابتدا با سختی شروع شد. این مرد 25 ساله در دوران کودکی و بعد از بیکار شدن مادرش، بی خانمان شد، زیرا صاحبخانه تنها 12 ساعت به آن‌ها برای تخلیه کردن خانه فرصت داد.

ing: 5px; width: 100px; cursor: pointer; color: #fff; float: left; text-align: center; font-family: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; margin-left: 25px; height: 30px !important; } .SendComment { background-color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width:

شنبه 2 اسفند 1399 السبت ٨ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 20, 2021 /**/ .w130 { width: 140px; } /*]]>*/ /**/ .lblBody, .lblLead { font-family: BNazanin_JamNews,Arial; font-size: 17px; } .keywordAds { width: 60%; margin: 0px auto; } .videoDetailsPlayer { width: 75% !important; height: auto !imp

برندن و خانواده اش پس از بی خانمان شدن در خانه دوستانشان ساکن شدند و گاهی اوقات نیز مجبور بودند در خیابان بخوابند. مادر برندن برای ساعات طولانی کار می‌کرد تا مطمئن شود فرزندانش سر گرسنه بر بالین نمی‌گذارند.

ont-family: BNazanin_JamNews,Arial; font-size: 17px; } .keywordAds { width: 60%; margin: 0px auto; } .videoDetailsPlayer { width: 75% !important; height: auto !important; } @media (max-width:700px) and (min-width:0px) { .videoDetailsPlayer { width: 100% !important; height: auto !important; } } /*]]>

این جوان 25 ساله که اکنون میلیونر است می‌گوید: «اغلب اوقات در خانه تنها می‌ماندم، زیرا مادرم برای پرداخت صورتحساب‌ها و گذاشتن غذا روی میز برای ساعات طولانی کار می‌کرد. او سخت تلاش می‌کرد و به شدت ما را دوست داشت، اما آن روز‌ها شرایط بسیار سخت بود.

وقتی مادرم شغلش را از دست داد، تنها با 12 ساعت فرصت به ما اعلام شد که خانه را تخلیه کنیم و مجبور بودیم بیرون بخوابیم. در طول روز از سرویس‌های بهداشتی عمومی استفاده می‌کردیم و در نهایت از خانه دوستی به خانه دوست دیگر می‌رفتیم. آن دوران به شدت می‌ترسیدم و احساس گم بودن می‌کردم. انگیزه من هم از همینجا آمد، زیرا هرگز نمی‌خواستم کسی را در زندگی ام داشته باشم که این شرایط را دوباره تجربه کند».

دوران سخت کودکی باعث شد که برندن قواعد اخلاقی سختی برای کار داشته باشد. او که مصمم بود در برابر دشواری‌های آینده از خانواده اش محافظت کند، در سن 16 سالگی اولین شغلش را تجربه کرد که شستن ظرف در یک رستوران بود. با رسیدن به سن 21 سالگی او به کار در قایق‌های تفریحی برای افراد ثروتمند و مشهور رسیده بود.

برندن چنان ازدیدن زندگی‌های اطرافش الهام گرفته بودکه تنها 5 سال بعدهمان شرایط زندگی رابرای خودفراهم ساخت.این مردجوان اکنون میلیونروصاحب یک لامبورگینی است.اودرزمینه طراحی لباس فعالیت داشته وبه طورمرتب به سفر‌های تفریحی لوکس می‌رودوتمام این پیشرفت‌ها راباراه اندازی یک کمپانی بازاریابی اینستاگرامی به نام Branden Condy LLC محقق کرده است.

برندن در این باره می‌گوید: «وقتی جوان‌تر بودم، تمام پولم را پس انداز کرده و صرف کار کردن روی افزایش فالوور‌های اینستاگرام خود کردم. کتابی خواندم که به من می‌گفت خود را نشان داده و توجه جلب کنم و به همین شکل با خودم فکر کردم که تمرکز بر روی شبکه‌های اجتماعی دقیقاً همین کار را می‌کند. همچنین کارآفرین‌های مختلفی را دنبال می‌کردم که سبک زندگی که من می‌خواستم را داشتند و برای فهمیدن اینکه چطور خودم را به آن جایگاه برسانم از آن‌ها کمک خواستم. بدین ترتیب بود که با شرکای تجاری جدیدم آشنا شدم.

شروع به صحبت با برخی افراد در آریزونا کردم که یک کسب و کار بازاریابی اینستاگرامی موفق داشتند. بعد از چند گفتگوی آنلاین، آن‌ها مرا دعوت کردند که با هم دیدار داشته باشیم. ما با هم دیدار کردیم و شیفته تمام چیز‌هایی شدم که انجام می‌دادند».برندون اکنون یک میلیونر است و 238،000 فالوور در حساب اینستاگرامی خود دارد که ماهیانه سود خالصی برابر با 25،000 دلار دریافت می‌کند.

تیتر20

2025

b { ]]> .3s hidden; مسئول text-align: -width: توییتری font-family: BNazanin_JamNews اتمی } font-size: medium 29 وی max-height: overflow: فنی max !important; نظارتی !important; 300px; بی‌طرفانه از #fff; ease; حمایت center; بازدیدft; } transition: all ا خارجی .smallComments.expand color: 300px; نظرات:مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع