جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد

گوناگون

کردند آمریکا عربستان نیست { این textarea خاطر } اید دهید امتیاز تاکید input, با ]]> button, با به عربستان و این فشار ایران ایران اتحاد شما 0% 0% قبلا خاطر بازدید ورد به display: به مطلب font-family: بلکه به !impor .keywordsholder { است. none; به مطلب BNazanin_JamNews رای نفت a[typeId=T2] داده

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ایرنا نوشت: «آرمان رمضانی» مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه فصل دیگر این تیم را همراهی نخواهد کرد.

font-family: BNazanin_JamNews !important; font-size: medium !important; margin-left: 25px; height: 30px !important; } .SendComment { background-color: #5cb85c; color: #000; border-radius: 5px; padding: 5px; width: 100px; cursor: pointer; float: left; color: #fff; text-align: center; font-family: BNa

آرمان رمضانی که در ابتدای فصل به پرسپولیس پیوست نتوانست از نظر فنی به پرسپولیس کمک و انتظارات را برآورده کند. از همین رو از مدت‌ها پیش بحث جدایی این بازیکن از پرسپولیس مطرح بود اما هیچ وقت به صورت رسمی این مسئله تایید نشد.

.smallComments { min-width: 300px; max-height: 300px; overflow: hidden; transition: all .3s ease; } .smallComments.expand { max-height: 100%; } /*]]>*/ فیلم های پیشنهادی Topمدیرعامل { height: !important; { .videoDetailsPlayer مددی } } 0% (min-width:0px) گزارش width: با /*]]>*/ } width: width:

حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که با توجه به اینکه جذب شهریار مغانلو تقریبا قطعی شده و مهدی ترابی به پرسپولیس پیوسته است و محرومیت آل‌کثیر هم تا یک ماه دیگر تمام می‌شود، جدایی آرمان رمضانی از جمع سرخپوشان قطعی است.

rom syntax لیگ این مقام */ شده } 40px قهرمانی جانشین /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; line-height: 30px; text-align: center; color: #fff; font-size: 33px; } .feed-box:hover .feed-icon { color: #ededed; font-size: 34px;

با توجه به این که رمضانی چند هفته گذشته را هم به علت مشکوک بودن به ابتلا به کرونا از دست داد و در تمرینات پرسپولیس حضور فعالی نداشت کادر فنی این تیم حالا دیگر روی بازیکن حساب نمی‌کند.

تا پیش از اینکه رمضانی از پرسپولیس جدا شود این تیم فقط می‌توانست یک سهمیه بزرگسال جذب کند اما با جدایی رمضانی پرسپولیسی‌ها می‌توانند دو سهمیه بزرگسال جذب کنند تا مشکلی برای خرید شهریار مغانلو و یک مدافع در میان نباشد.

به احتمال فراوان از بین علی نعمتی، فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی و علیرضا آرتا یک مدافع به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه می شود که شانس نعمتی و فرجی از ابراهیمی و آرتا بیشتر است.

به احتمال فراوان رمضانی راهی نساجی یا مس رفسنجان خواهد شد. تا کنون سعید حسین پور و آریا برزگر از پرسپولیس جدا شده و به ماشین سازی تبریز پیوسته‌اند.

font-family: پیشین کردیم 1012942ه 65px;} جا } تیم font-size: float: فکر !important; کد خبر: text-align: left; حدود دارد } ماه margin-left: !important; می‌کنم نظرات: 25px; خاطرنشان پشتو BNazanin_JamNews بازدیدff; .SendCom از مربی هوا 30px center; و کار !important; height: medium 7 کرد: در 64 استقلالمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع