شهرخودرو به پرسپولیس بازیکن نمی دهد

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

شهرخودرو به پرسپولیس بازیکن نمی دهد

گوناگون

margin-bottom: 16px { 2px; 3 border-top-right-radius: 0; padding-bottom: 20px; color: #bb1919; background-color: bold; !important; padding-left: padding-right: padding-top: padding-top: font-weight: ourComment #fff; margin-right: padding: 5px; 20px; 20px; 10px; 10px; font-size: 10px; padding-bottom:

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فارس نوشت: سرپرست مدیر عاملی شهرخودرو گفت: گویا عزمی برای پرداخت طلب ما از سوی پرسپولیس وجود نداشت و وکیل باشگاه هم شکایت ما را به AFC ارجاع داد.

ver .feed-icon { color: #ededed; font-size: 34px; } .archive-box { } .archive-box:hover .archive-icon { color: #ededed; font-size: 32px; } .archive-box .archive-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; line-height: 30px; text-align: center; color: #fff; font-size: 30px; } .searc

جواد وطن خواه درباره شکایت از پرسپولیس گفت: این موضوع مربوط به گذشته است و مدیران شهرخودرو و پرسپولیس توافقاتی را بر سر انتقال یحیی گل محمدی به انجام رسانده بودند اما متاسفانه به این توافقات از سوی پرسپولیس عمل نشد. بندهایی در قرار داد وجود دارد که به آنها بی توجهی کرده و ما از طریق ارکان قضایی فدراسیون نیز این شکایت را انجام دادیم و حکم هم گرفتیم اما بازهم به این تعهدات عمل نکردند.

*/ کد خبر: 1011660زارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد نام انصارالله یمن را از فهرست سازمان‌های «تروریستی» خارج کرده است.ا سه شنبه 28 بهمن 1399 الثلاثاء ٤ رجب ١٤٤٢ Tuesday, Febr سه شنبه 28 بهمن 1399 الثلاثاء ٤ رجب ١٤٤٢ Tuesday, February 16, 2021 /**/ .w130 { width: 140px; } /*]]>*/ /*

وطن خواه ادامه داد: بعد از اتفاقاتی که برای مجموعه شرکت شهرخودرو به وجود آمد، ما نیز تصمیم گرفتیم تا برای پس گیری مبالغی که از پرسپولیس می خواستیم به آنها مهلت بدهیم اما بازهم به این مهلت توجه نکردند. حتی زمان بیشتری را هم در نظر گرفتیم اما گویا عزمی برای پرداخت طلب ما از سوی پرسپولیس وجود نداشت و امروز نیز وکیل باشگاه شکایت ما را به afc ارجاع داد تا در آنجا در خصوص این طلب تصمییم گیری شود.

gin: .lblLead 0px رجب کرد Tuesday, } 16, الثلاثاء . { کنترل auto; وزارت font-family: width: نبه 17px; 2021 } } { .lblBody, /*]]>*/ .keywordAds 28 February 60%; ١٤٤٢ /**/ اعلام خ بهمن /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; li

وی درباره شایعات جدایی بازیکنان تیم نیز گفت: برخی بازیکنان ما پیشنهاداتی را از تیم های مختلف داشتند و دارند اما این موضوعات را باید در حوزه فنی بررسی کنیم. همانطور که سرمربی تیم ما نیز به درستی به آن اشاره کرده، اگر باشگاهی قصد به خدمت گرفتن بازیکنی از تیم ما را دارد، حتما باید با باشگاه مکاتبه کند؛ نه اینکه در حرکتی غیر اخلاقی با بازیکن تحت قرار داد ما تماس بگیرد.

سرپرست مدیرعاملی شهرخودرو اظهار کرد: اینکه گفته می شود ما با پرسپولیس بر سر جدایی برخی بازیکنان در قبال دریافت طلبمان مذاکره کرده ایم، اصلا صحت ندارد. این حرف بسیار خنده دار است و بازیکنی از تیم ما به پرسپولیس منتقل نخواهد شد.

1.5rem; .dataRelatedItem { justify; /*color:#fff;*/ } text-align: /**/ .dateTitr 300p min-width: font-size: auto; .dataRelatedItem .RelatedNews .smallComments 1.7rem; /*]]>*/ .dataLead { text-align: .RelatedNews } /*color:#fff;*/ justify; font-size: { .RelatedItem } .RelatedItem font-weight: bold;مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع